0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kizlar karaciğer değerlerim yüksek cikmis. Acile gittim serum veridiler tahlil tuttular igne yaptılar agrim vardı kusma vardi  ancak gecti ama genel cerrahiye git dedi ?? Başına gelen varmi kötü biseymi acaba ???? Pazartesi tekrar gidecem bakalim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benimde değerlerim yüksek çıktı genel cerahiye gittim safra kesede taş varmış o yapmış 
(2,297 puan) tarafından
Aslında banada oyle dedi ama emin deyilim dedi? Ondan cerrahiye  git dedi
-Reklam-
0 oy
(4,508 puan) tarafından
Ne kadar yüksek? Ast ve alt değerlerinizi söyler misiniz
(2,297 puan) tarafından
Tesekkur ederim. Doktor çekelim dedi ben korktugum icin iyiyim dedim. Eve gönderdi
(4,508 puan) tarafından
Niye korktun ki. USG altı üstü karnına bi çubukla bastırıp bakacak
(2,297 puan) tarafından
Hic cektirmedim ama korkuyorum tomografi dedi  cihazin icine girecekmisim.
(4,508 puan) tarafından
Safra kesesinde sıkıntı varsa USG de çıkar.
(2,297 puan) tarafından
Olabilir dedi cekelim dedi bende iyiyom dedim eve geldm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Safrada taş olabilir iki hamelikte böyle bisey geldi başıma tabi gebelik zehirlenmesi yapıyor cok riskliydi direk gidin ihmal etmeyin bende tekrar gidecegim
(2,297 puan) tarafından
Randevu bulursam gidecem cnm.sanada geçmiş olsun
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm ne yap et git
(2,297 puan) tarafından
Gidecem Insalalah
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim öyleydi safra kesesi taş çamur cıktı. 5 ay çektim ameliyat yapmadı bulunduğum yer arastrırma sevk etti onlar da 8 ay içinde cagıracaklardı hergun serum iğne ağrı değer yüksek en son memlekette gidip yaptım ve çok rahatım Allah düşmanıma onun agrısını yaşatmasın. Ameliyat bile rahat onun yanında 
(679 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla evet taş varsa bu gibi durumlarda Dr safra kanal yoluna düşmeden hasta iltihabı kapmadan enfeksiyon olmadan alırlar safra kesesini. Dr ve hasta duruma bağlı sen ultrason bakarlar gerek görürse ister
(2,297 puan) tarafından
Inslalah oyle olmaz çocuklarım ne olacak korkuyorum da
(679 puan) tarafından
İnş canım zor çocukla benım doğum sonrası 1 hafta sonra başladı ağrılar bebegım küvezdeydı Dr kac tane gittiysem bebegım küvezde eve cıkarttığımda zor olur bakaamam agrılarlada bakamam diye yapmadılar o agrılarla bebegım zor baktım evde aşırı zorlandım ameliyatida annem gılın Orda oldum yatısı yapıldı ama ameliyat saatinde gttm bebegım var dıe 1 gece yattım sağolsun ablalarım annem gıl baktı o gece doger gun cıktım toparlanana kadarda baktılar. Annen felan varsa yardımcı olurlar elbet sanada
(2,297 puan) tarafından
Gecmis olsn zor zamanlar geçirmişsin canm. Benim oğlum okula gidiyo ondam yana sıkıntı yok ama kiizm 3 yasinda durmuyor onu  düşünüyorm balkona cama çıkıyor diye
(679 puan) tarafından
Sağol canım.. Evet büyük maşallah senide isterler senin için biraz zor olur ama inş ameliyat denilmez kısa zamanda bir muayene ol ona göre erken tedavi daha iyi her zaman

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yzc34 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...