0 oy
342 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (24 puan) tarafından
2 bucuk yasinda bi oglum 11 aylik bi kizim var dogumdan ve emzirme sureclerinde goguslerim baya bi sarkti ve ben bu durumdan hic memnun degilim beni cok rahatsiz ediyor kendimden utaniyor igreniyorum resmen ya buna nasil bi cozum bulabilirim acaba :(

12 Cevaplar

+1 oy
(332 puan) tarafından
Kekik yağı cnm sur çeksin sabah sur aksanmm yıka gör botoks etkisini dört tane doğurdum hepsini emzirdim bı sonun cu bebise sutum az mama takviyesi yaptım yinede emdi bebek iki yaşına girdimi kekik yagini sürerim o sarkma yalan olur dene pişman olması 
(13,887 puan) tarafından
Ciddi misin sarkan gögusu toparlıyor mu yani
(765 puan) tarafından
Ay ciddi misin benim oğlumda 2 buçuk yaşında ve goguslerim çok kötü oldu tam bugünde bunu düşünüyordum. Gerçekten işe yarıyorsa yarın ilk işim almak olacak
(10,978 puan) tarafından
Peki süte geçer mi .kestikten sonra mi sürdün bacım.
(332 puan) tarafından
Sütü kestikten sonra yapıyom benn süte gecermi gecmezmi bilmiyom doğal botokss oluyoo küçük memeyi dolgunladyiriyo görümcem ameliyat olcakti çok kötüydü göğsü iki ay hergün sürdü bı aktar demiş onafa bende denedim sadece iki kere sürdüm bı hafta arayla çok sisiriyo  göğsü bida yapmadım zaten 95beden olunca kortm iyce buyur diye ama çocuklarda hep iki buçuk yaşında sütten kesince yapiyomm sarmayı bı anda topluyo çok yakiyoo ama hakiki kekik yagini olması lazım aktarda var
(332 puan) tarafından
O acıya dayanırım yarım saat diyen yapsın bı iktissaat beklesin yıkasin yok beklerim sabaha kadar derseniz daha iyi olur çok pis kokuyoo kesskinbi kekik kokusu oluyor her yer
-Reklam-
0 oy
(4,418 puan) tarafından
Operasyon :((
0 oy
tarafından
Bu yüzden hep destekli kullandım çıkarınca iğrenç duruyor yapacak birsey yok :( anca silikon yaptiracaksin 
0 oy
tarafından
Benim ilk çocukta hiç sarkmadı 28 aylık oğlum var iki numara hala emiyor göğüslerim benimde sarktı ama takmıyorm ya napayım olan oldu 
0 oy
(6,438 puan) tarafından

Silikon değil dikleştirme ameliyatı yaptırman lazım. Bu arada benim memelerim de harikaydı altında kalem durmazdi emzirme sonrası mutfak leğeni duruyor:( ama ben pek takmıyorum. 

(2,387 puan) tarafından
:)) nasıl yorum kız bu
(6,438 puan) tarafından
Öyle ama denedim leğen koydum durdu hayatın gerçekleri ahahah
(6,018 puan) tarafından
Ahahhaaa Allah da seni güldürsün kız sksjdja
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ah ahhh bend3 d3 aynı sıkıntı var baya sarkti 

Yorumlara baktım arkadaşın biri kekik yağı toparlıyor demiş denerim ben
(4,548 puan) tarafından
Cildin hasassa dikkat et kız yorumları okuyordum kekik yağı ağır bı yağ
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Vallahi canım bebeğim Şu an 8 aylık 45 gün emzirebildim sadece sütüm kesildi Sonra stresten sıkıntılardan dolayı yani 45 günüm bile etkisi varmış m********* önceden büyük ve dimdikti şimdi biraz pörsüdü ve aşağıya bakıyorlar küstürmüşler onları

Vallahi bilmiyorum ama arada benim de çok canımı sıkıyor bu durum yani aynanın karşısına geçtiğimde Öf falan yapıyorum sonra 2 dakika sonra aman deyip geçiyorum yani
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım seni anlıyorum ama yaşıcak bişry yok bununla yaşamak zorundayız Hele ki göğüsler büyükse bide ağrı yapıyor göğüs kaslarına sakınca oda kötü 
0 oy
(257 puan) tarafından
Keten tohumu yağı da çok iyi geliyor toparlanması icin
0 oy
tarafından
Geçen spor hocasını dinledim. Maalesef sarkma için hiçbir şey tek başına etkili değil. Sporla yağlarla olacak iş değil. Tek çare ameliyat 
0 oy
(470 puan) tarafından
Benim ilk hamilelegim daha doğurmadan çocuk emmeden sarktı 
0 oy
(2,540 puan) tarafından
Emzirmeseniz de yasla birlikte sarkacak. Dogru sutyen ve gogus egzersizleri ile en az hasari alabilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
13 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huzur91 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huzur91 (214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 43 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,809 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...