0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (1,213 puan) tarafından

Kizlar oğlum kıvırcık saçlı bonus saçları vardı aneannesi benden habersiz oğlumun saçlarını erkek traşı yaptırmış yaa nasıl üzüldüm .

Bahanesi de şu bütün vitamini saçlarına gidiyomuş falan filan :(

15 Cevaplar

+4 oy
(262 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay şu kavga ederim, olay çıkarırım diyenleri anlamıyorum yani ne meraklılar kavga gürültüye bu kadar basit ve çirkef olmayın yani bu hareketler gurur duyulacak hareketler değil. Saç bu yine uzar elbet bir gün sende kesecektin. Tamam anneanne de olsa sana sormadan yapması doğru değil ama kalp kırmaya değecek bir durum da değil. Tatlı dille uyarabilirsin ama eminim ki çocuğun şu an da gayet tatlıdır. Hiç uzatmaya değilecek bir durum değil. 
(1,213 puan) tarafından
Kavga tartışma zaten bana göre değil. Cingar cikar diyenler var ama cingar ciksa nolur ki zaten saci kesilmiş artık.
(48,854 puan) tarafından
bende kavga etmem ama kizar ve bozulurum o onun kararinda olan bisey degil kafasina göre kestiremez ki annesinin yaptigi yanlis
-Reklam-
+3 oy
(257 puan) tarafından
Bunu annen değil de kayınvaliden yapmış olsaydı daha büyük olay çıkartırdın bence
(257 puan) tarafından
Benim derdim niye bu olsun. Ayrıca burada herkes kayınvalidesi ile kötü değil genelleme yapmayın
(784 puan) tarafından
Ne tuhaf insansın..kayinvaliden yapsa büyük olay cikartirdin diyip genelleme yapıyorsun ama o sana sizler gibi aram kötü değil diyince genelleme yapma diyorsun..
(2,704 puan) tarafından
Kayonvalide olsa nasil üzüldüm değil nasıl sinir oldummmmm diye yazardin demek istemis arkadas :))) hakli da
(1,239 puan) tarafından
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sjsj
(257 puan) tarafından
Aynen öyle anlayan birileri çıkmış sonunda :))
+1 oy
(8,934 puan) tarafından
Ne münasebet öz annem bile olsa bana sormadan çocuğumun bedeniyle ilgili bana bisey yapamaz bugün kalp kirmayayim diye susarsan yarın öbür gün senden habersiz başka şeyler yapar önünü alman gerekiyor bu çocuğun annesi sensin senin annen değil torunu diye herseyi yapma hakkını kendinde göremez 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Sadece üzüldün mü? Ben olsam cıngar çıkarmıştım ne alaka ya kime sordun uyduruk bilgilerle çocuğun saçlarını kesiyor 
(1,213 puan) tarafından
:( artık kesilmiş yani cıngar çıkarsam ne yazar
(2,729 puan) tarafından
İnan ki haksızlık bu annesisin nasıl sormaz
(13,202 puan) tarafından
Doktor bilgisi maalesef uydurma değil saç demir düşüklüğü yapıyor
(2,729 puan) tarafından
Ya bunu biliyordum ama tüm vitaminleri saçlarına gidiyor demesi de yanlış
(2,729 puan) tarafından
Hatta şuan bir çok sitede araştırdım uzun saç olumsuz yönde asla etkilemiyormus çocukları. Demir eksikliğini bende duydum ama öyle bilgi de cikmiyor
0 oy
tarafından
Yaa yazık olmuş desene ama senden izin almadan kestirmesi hiç doğru değil. 
(1,213 puan) tarafından
Bende oyle dedim de dinleyen kim :(
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Kökü oğlunda canım bı daha uzar nolucak
0 oy
(13,427 puan) tarafından
Ben baya olay çıkartırdım. Yalan yok eşim veya kayınvalidem yapsa büyük kavga çıkar e haliyle anneminde ayrıcalığı yok. Hiç kimse kendi annem de dahil çocukla ilgili böyle bir karar verme yetkisine sahip değil 
(1,213 puan) tarafından
Dicegini dedim zaten. Kayinvalidem böyle bi sey yapmicak kadar düşünceli bi kadındır.
0 oy
(62 puan) tarafından
Boşver kökü onda uzar yine saçı yani boynu değil bunun için üzme anneni uyarirsin sadece oda tekrar yapmaz kendince iyi bişey yapmış iyi niyetle yaklaşmış sonuçta 
0 oy
(9,043 puan) tarafından
Olan olmuş kökü onda uzar elbet kalp kırmaya değmez bence 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kahınvalidemde kesmişti kızımın saçlarını ama önden kahkülünü anne keşke kesmeseydin  dedim kızım gözüne giriyor rahatsız oluypt o yüzden kestim birşey demedim olan olmuştu başkada birşey demedim  araran bir öüddet geçtikten sonra görüncemlerle sohbet ederken saç konusu açıldı bende ala bundan sonra kızımın saçını kestirmem dedim o da anladı artık hiç bahsetmedi
0 oy
(845 puan) tarafından
Senden habersiz kesmesi dışında ben bir sorun göremedim sonuçta sende birgün kestireceksij ve uzar zaten saç bu 
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Kavga çıkartacak sebep değil ama üzülürdüm bende. Bir yerde haklı anneniz saç keratindendir ve o da protein. Maalesef yediğimiz şeylerin bir kısmı da saça gider. Gelişme çağındakilere uzun saç önerilmez. Tabi size haber verse hiç fena olmazdı 
0 oy
tarafından
Annesi siz oldugunuz için habersiz yapması normal değil fikir alışverişinde bulanabilirdi 
0 oy
(663 puan) tarafından
Anne işte eminim iyi niyetiyle yapmış içinde kötülük olmadan,ama işte sana sorması lazımdı muhakkak. Benim eltim yapmıştı oğlumun ön kısmını ı kesip bildiğin şaklabana çevirmişti eltim dediğime bakma annemden daha yaşlı ne yapabilirdim çok üzüldüm de mecburen oğlumu götürüp saçını 3 numaraya vurdum çocuk saatlerce ağladı saçım kesildi diye. köye onlara misafirliğe gitmiştik neymiş çocuk önünü görmüyormuş kızları bayağı kızdı ama iş işten geçmişti. Büyüklerimiz bazen bunu düşünemiyor sorma gereği duymuyorlar içlerinde art niyet olmadığını da biliyorum.
0 oy
(48,854 puan) tarafından
cok kötü olmus annelerde hic uslu durmuyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 362 göst.
0 oy
18 cevap 192 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
0 oy