0 oy
334 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

İçimi dökmeye geldim yemin ederim bıktım usandım kaçarak evlendim evlenmez görmez olaydım bir arada oturuyoruz eşim pısırığın tekidir bı b.ka Hayrı olmaz babasından ödü kopar artık bunlara alıştım ama 3 görümcem var biri evli her hafta sonu soluğu burda alır keşke bu o olsa kaynanası ve eltisi çocuklarına varana kadar burdalar hizmet ettirmeyi beleş yemek yemeyi severler ve her hafta yemekli gelirler bıktım usandım ayrı eve çıkma diye bı olasılıgim sıfır şimdi yine geldiler kaynanama dedim görüncemin yanında biz niye hiç gitmiyoruz hep onlar geliyo dedim kaynanam şikayetçi değil gerçi*****k karı görümcem bişeye elini sürmez her iş bende bulaşık çay

7 Cevaplar

+4 oy
(2,704 puan) tarafından
Valla buyuk konusmak degil benim dusuncem su ki kaçana bide kactigi yerde cekene uzulemiyorum.ne akrabalarimda ne cevremde yani. Bide anasinin evinde bi bardagi zor kaldiranlar koca evinde dunyayi deviriyo ya pesss kendi kuzenlerimden filan biliyorum. Alistirmasaydin canim. Ayni evde yasamak baska hizmetci olmak baska. Madem o evin herseyi sende peki bisey oldugunda bi karar verilecekse soz hakkin var mi sana danisiyolar mi? Gorumcen dokuz gobekle gelsin isterse senin misafirin değil ki yapma alistirma yapsan da yalap şalap yap. Benim de gorumcelerim gelir kayinvalideme elimi biseye surmem bana birakmazlar. Onlar o evin kizi yapsinlar. Ayri eve cikmam da imkansiz diyosun. Ya robot gibi davranıp hizmet edeceksin ya da bu ise tepkini koyacaksin. Yoksa boyle hem hizmet edip hem de sinir hastasi olursun yillar sonra geri baktiginda da ne ezdirmisim kendimi gencligim gitti diye hayiflanirsin. O gorumcelerde derki yapmasaydin
(1,554 puan) tarafından
İcimden geceneleri yazmissin.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Susma kabul etme gelince ayy hiç halimnyok hasta rolü yap dışarı çık birsey yapma böyle böyle onlar ayağın keser 
0 oy
tarafından
Çocuğun filan varmı canım nasıl böyle bir hata yaptın da birlik oturdun birde 3 yıl kendini alıştırmızsın zor koparsın birde başta Sustuysan her iyi yaptıysan vayy haline görümçane de berabar yapalım yardım et de veya gelecakleri zaman bişey yapma aaa sizmi ğeldiniz de ne bilim ögfff düşüncesiz insanlar ya 
0 oy
(4,360 puan) tarafından
Canim sende hata.  Yapma gorumcenler de o evin kizi. Sen hizmetcilik yapmaya gelmissin gibi goruyorlar demekki
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım kendi evine çıkmıyorsan açık açık söyle her seferinde başın ağrıyacağına birkere yüzün kızarsın sende hizmetçi değilsin geliyorlar işlerini görsünler ne orası Restoran mı? 
0 oy
(406 puan) tarafından
Bikerede siz gidinde sen otur bakalım onlar napıyo.Birde zararın neresinden dönersen kar,bundan sonra kendileri yapsın kendileri yesin sen hiç oralı olma bile istemediğini anlasınlar.Başlarım böyle işe be de kocamdan nefret ederdim beni bu duruma düşürdüğü için aynıyız.Ama ben bu kadar hizmete dayanamazdım.
0 oy
(351 puan) tarafından
Nerelisinki sen canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,339 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.