0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (6,573 puan) tarafından
Akşamları tok karnına öneriliyormuş fakat lifli gıdalar tüketilmemeliymis aynı zamanda süt yoğurt yenirse zehirlenme yaparmış. Benim bebeğim emiyor nasıl vereceğim şaşırdım. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben bebekken hic vermedim anne sutunde hersey var.. balik yagi daha yeni aldim ama onda da 4 yasindan sonra diyor ama arada minik cay kasigi veriyorum
(6,573 puan) tarafından
Tamam canım doktordan bilgi aldım verebilirisn dedi
-Reklam-
0 oy
(6,573 puan) tarafından
Balık yağı kullanan yok mu???
tarafından
Benimki 2 buçuk yaşında daha yeni doktorumuz verdi canım şimdiye kadar önermiyordu o da bu sefer çok iştahsiz diyince verdi çok şükür iştahı da açıldı eskisine göre daha iyi sabahları aç karınla yarım ölçek veriyorum doktor içemezse ac karınla tok karınla ver dedi ama benim kızım sevdi tadını benden önce koşuyor anne ilaç içecem diye ☺ seninki emiyorsa doktora sor öyle al canım
(6,573 puan) tarafından
Mesaj attım verebilirsin dedi tamam canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Valla cnm her hafta balık yediriyorum ben evimizin olmazsa olmazsa olmazı et ürünleri tavuk balık et kızımda çok seviyor o yüzden vermiyorum
(6,573 puan) tarafından
Benim kızım yemiyor maalesef ya
(1,538 puan) tarafından
İşte yememesi kötü oysa yese yağa felan da gerek kalmaz benim cadı çok sever ve ona gebe iken bende çok severdim et ürünlerine sürekli aşeriyordum ondan mıdır nedir bilmem hergün olsa et ürünü yer
(6,573 puan) tarafından
Maşallah canım nazar değmesin
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm bir haftaya doğumum var umarım yeni doğacak olan da öyle olur abileri de çok seviyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
8 cevap 93 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
0 oy
3 cevap 133 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu

383,308 soru

11,471,605 cevap

35,076 kullanıcı

...