0 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde (485 puan) tarafından
Hamileligini eşine sürpriz yaparak soyleyenler nasil soylediniz eşinize

51 Cevaplar

+1 oy
(8,934 puan) tarafından

Sürpriz yapmaya fırsatım olmadı doğum günümde kasık batmasindan ölecek gibiydim koltukları tirmaliyordum dayanamayacam nolur hastaneye gidelim dedim muayne sırasında her zamanki gibi yine dibimdeydi doktor hamile olabilirsin adet tarihin henüz gelmemiş 5 gün sonra gel kesin olarak öğreniriz dedi o 5 gün benden daha beter heyecanlıydı sabahın 6sinda kaldırdı beni hadi test yaptırmaya gidiyoruz günü geldi diye 9a kadar zor bela ikna edip beklettim kan sonucu elime alınca baktım ama ona söylemeden direkt doktora uzattım doktor verdi müjdeyi odadan çıkıp hastane kapısına gidene kadar uluslararası alanda herkes öğrenmişti :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekarken fln Hep hayalimdi eşimin dogumgununde supriz olarak söylemek.

Tamda denk geldi 

Tesadüf ogrendim hamile olduğumu. Arkadaşla kan vermeye gittim 1 saat sonra sonuç pozitif çıktı.

Eşimin dogumgununde soyleyim bir kaç gün sonra dedim. Arkadaşımda bence sen duramazsin şimdiden söyle dedi. Gittik pasta aldık. Bebek zibini aldık.

Pastanın üstüne iyiki doğdun babacim yazdırdım ☺️

Zibinida hediye kutusuna koydum.

O gün izinliydi . Eve nasıl goturcem pastayı diye düşünürken tesadüf eşim arkadaşlarıyla asagidaydi arkası dönüktu. Hemen çıktım yukarı. Pastayı hazırladım. Eşimin yukarı cikmasini bekledim heyecanla. Tam kapı sesini duyunca yaktım mumları video kaydı açtım 

Öyle söyledim. Eşim ilk başta anlamadı. İçinden diyomuski bugün benim doğum günüm mu. Pastadaki yaZiyi görünce anladı.

Ağlaştik sarıldık çok guzeldi
(968 puan) tarafından
hatırlıyorum ben daha öncede okumuştum senden böle bişey
tarafından
Aynen canim yine birisi sormuştu ordada yazmistim
tarafından
Gerçekten benim eşim hiç umursamadı böyle bir şey olabilir mi hala çok kırgınım yani çocuğum şu an 3 aylık doğmuş bile hep diyorum sen niye öyle yaptın hiç umursamadın dedi ki o şeyler filmlerde olur
tarafından
Niye filmlerde olsun kız. Kusura bakmada tam bir ökuzmus senin eşin.
Tamam illa hüngür hüngür ağlamasına gerek yokta insan bı sevinir sarılır oper
0 oy
tarafından
Eşime evliliğimizin ilk doğum doğum gününde sürpriz yaptım babalar günün de de dogurdum çok istediğim biseydi doğum günü hediyesi olarak söylemek akşama sürpriz parti yaptım ama dayanamadım geceden testi verdim benim ***** kocam onu çikolata sanıp zaten dişim ağrıyor diye yere atmış bende diyroum niye tepki vermiyor:D iyiki dislememis ahahah sonra görünce ağlamıştı  pek öğrenir öğrenmez kimi arari gecenin o saatinde annemi :o torun geliyor diye kaidn şok olmustu

akşama ailesini de çağırdım hem ona hem herkese kutlama oldu 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Hafta içi ,dişçiye gidecektim eşime dedim ki ben geciktim ne olur olmaz eşim hastanede çalışıyor avm ye gidecektik geçerken kan verelim neyse acilde kan verdim sonuç internet bakılabiliyor sonuç çıkmış AVM de gezerken ben anlamadim böyle bir sürü yazı var alt altta dedim test çalışılıyor hala herhalde ,eşime gösterdim o da anlamadı sonra benim kadın doğum doktorum var eşimin Hastanesi'nde çalışıyor tanıdık  WhatsApptan eşim  ona mesaj attı hocam böyle bir sonuç var anlamadık diye oda hayırlı olsun yazmış eşim başladı arabada ağlamaya ama nasıl agliyor ,hem araba sürüyor camları açtı hem ağlıyor eşimin ilk defa ağladığını gördüm ,ben de dedim ne oldu hamilesin dedi :) öyle öğrenmiş olduk 31 Aralık günüydü akşama yılbaşı kutladık yeni yil suprizi olmuştu bize 
(348 puan) tarafından
Çok duygulu olmuş
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben gorumcemle gidip öğrenmiştim buraları  sonra akşamda eşime söyledim hiç sevmiyorum böyle supriz muhabbetlerini bana göre değil dayanamam zaten akşama zor dayandım .d.d.
0 oy
(1,180 puan) tarafından

Birinciyi beraber test yaptık merak etmişti bekledi banyonun kapısında :D ikincide ben tek yaptım çamaşır asıyordum eve girdi banyoda unutmuşum testi geldi yanıma bu ne diyor ben bu çizgiyi bir yerden hatırlıyorum dedi güldü.  Çok mutlu olmuştu koşa koşa eczaneye gitti 4 tane gblik testi aldi dördüne  de yaptık 

(566 puan) tarafından
:) :) eşimde bana 5 tane test almıştı yatmadan önce sabah kalkınca test gelince hepsinide yaptırmıştı çok test yapmada yanlız değilmişim sevindim :))
0 oy
(436 puan) tarafından

Biz hep en baştan beri istiyorduk eşimle hiç korunmadik 6 7 ay boyunca hep bekledik sonra 2022 şubat 2 de günüm geçiyordu öncesinde test almıştım evde vardı yani sabahta erkenden uyanmıştık sonra tabi esim benden önce hadi yapsana falan derken birlikte test başında bekleyerek öğrendik ama inanamadık o ise gidecekti beni de anneme bırakacaktı bende oradaki sağlık ocağında kan verdim bu sefer de sonuç için heyecanla bekliyoruz hani doktor onayını falan eşim sürekli sağlık ocağındaki doktoru aramış öğrenmek için çıktı mı ne zaman çıkacak falan :D yani aslında benim eşime değil eşimin bana sürprizi oldu sonra o beni aramış diyor hamilesin :)) çok şükür şimdi bir kızımız var oğlumuzda hayırlısıyla 2 hafta içinde kucağımızda olur Allahin izniyle :))

0 oy
tarafından
Direk söyledim:/ 
0 oy
tarafından

İlkinde acemilik ti gece uyandırıp testi yaptım geri kutusuna koydum üzerini okudu çift çizgi hamilelik diyor ee bu açılmış çift çizgi var dedi hamileyim baba oluyosun klasik :D bu arada gece rüyamda gördüm hamileyim oğlum oluyor teste çıkıyor 2 de uyandım test yaptım pozitif oğlum.var şuan

İkincimi yani beş aylık hamileyim bir kutu var evde ona bir patik bir şapka bir  not yazdım gebelik testini koydum 

Ve saat yine 2 :D ama test yapmadan önce rüyamda kucagima.bebek alıyordum 

Eşim geldi verdim isim acele hiç eve bakmıyon bak kutunun fermuari bozulmuş içindekilerin alamıyorum falan 

Dedim bı açtı deniyor yakacak baya garibim görünce bı kahkaha beni kucakladı ilkindeki gibi bebek gibi kokmaya başlamışsın dedi o gün akşam nasıl oldu anlamadik 

0 oy
(83 puan) tarafından
Canım bansda nasip olmadı ilk hamileliğin de eşim başka sehirdeydi.zaten d8rek resim atmıştım 

İkinci kızım dedim supriz yapayım heveslendim neyse test çubuğunu aldım cüzdana koydum o gün eşim işten erken geldi tesadüf cüzdan da masada o ara al sen eline cüzdanımı karıştır normaldede yapmaz yani o da komik direk karşısına çıktı benim.supriz yalan oldu içimde kaldı vala ❤️
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Aslında planım söylediğim anı videoya çekmekti ama hiç bir şey istediğim gibi olmadı ki o da olsun :(
0 oy
(467 puan) tarafından
3 gebeligimde de yanımdaydı test yaptık öyle öğrendi
0 oy
(9,024 puan) tarafından
Bizimki çok salakcaydi :D ben eşime küstüm ama adetim 3 4 gün geçmişti sağlık ocağı da annemlerin ordaydi sabah anneme dedim kahvaltıya gelcem eşime mesaj attım canım sıkıldı evde annemlere gidiyom sonra önce gittim kan tahlili verdim sağlık ocağında sonra annemlere geçtim akşam baktım sonuc çıkmia eşimle ayrı ayrı koltuklarxa uzanıyoriz ben kikir kikir gülüyom eşim neye gülüyon falan dedi tabi ben kusum ona ekran görüntüsü aldım wp den attım anlamadi tabi sonra Google dan hamilelik beta değerlerini attım. Bana bir koşusu sarilisi var ağlaya ağlaya sarılıyor sen bu yüzden mi bu kadar alingn oldunw bu yüzden mi herşeye agliyodun özür dilerim ben anlayışlı.olmaliydim falan filan öyle ağlaya ağlaya hayaller kurmaya başladık 
0 oy
(10,575 puan) tarafından
Söyleyemedim çok istiyordum kayinna hanim bana soyletmedi kendi hastaneden çıkar çıkmaz aradı 

Cinsiyetini de aynı şekilde kendi söyledi bana soyletmedi 
0 oy
(541 puan) tarafından
Dr normal kontrol için gittiğimde öğrendim hamileligimi . Hatta Dr cinsiyet tahmini bile yapmıştı :) enfeksiyon için tedavi görüyordum duzensizdi regl fark etmemiştim . Ultrason kağıdını verdim çıkınca . Bende şok olduğum için ikimize de sürpriz olmuştu:)
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Benim eşime müjde değildi kara haberdi.oyle olduğunu anladigimda boşanmaya karar verdim
0 oy
(698 puan) tarafından
O sıralar bebek yapmaya çalışıyoruz ama bir türlü tutmuyor bizim ki eşim çok rahat ama ben artık aşırı stres yapmaya başlamıştım bir önceki ay 1 hafta geçiktim dedim kesin hamileyim hatta tatile gitmiştik yanımda test taşıyorum saftirik ben :) neyse test yapıyorum negatif yok derken ben regl oldum o ay artık ümidim tükenmişti 1 ay daha verdim kendime yine olmazsa doktora gidecektim. O ay geldi çattı regl günüme var daha. Eşim dediki sen hamilesin, yok ya dedim yine değilim aynı regl olucak gibi belirtilerim var bu ayda olmadı falan diyorum. Daha gecikme yaşamadan test yaptım silik gördüm sonra regl günümdü yine test yaptım sürpriz hamileyim hemen gittim kan verdim kandada çıktı tabi daha çok yeni. Ordan gelirken bebek patiği aldım keseye koydum eşimi bekliyorum doğum gününede az kalmıştı. Dedim ki sana doğumgünü hediyesi almıştım geldi şimdiden vereyim dedim verdim. Ben ***** keşke videoya falan çekseydim ya. Çok güzeldi gözümde canlandı ahh zaman 
0 oy
tarafından
Eşim bana söyledi ben söylemedim hjhjhj
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Haataneye gidicegimi biliyordu dolmustayken aradi bende yalan saklama islerini beceremem direk belli ederim dolmusta ogrendi hamile oldugumu :)) ondan sonra ilk anneme soyledim sonra kayinvalidemlere 3 ay solemicektik kimseye ama dusuk tehlikem var babaannem lokma ve yemek hayri vardi ikisinede gidemeyince herkes beni sormus herkes ogrendi bu sekilde ;)
0 oy
tarafından

Sürpriz filan yapmadım. Genelde düz insanım. Testi yaptım geçtik mutfağa birer sigara yaktık sonuçta negatif çıkıcak diye baktık çift çizgi. Eşime dedim yanlıştır o filan diye bir hafta sonra kemik ağrılarım oldu eşimde şehir dışındaydı covid oldum dedim öyle test verdim sonra hamile olduğumu öğrendim. Zaten sonra ağlamaya başladım ben ne yapıcam ne b*k yicem diye :):) 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 405 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 467 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cagla46 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 425 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 758 göst.