0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından

Merhab arkafaslar aranızda bu durumu yaşayan veli veya öğretmen varsa aranızda sormak istiyorum 

3.Sınıfta resim kursu açılması için toplnatida öğretmen katılmak isteyenler çoğunlukta diye istemeyenlerin zorunlu tutyor ve kurs parası istiyor ama ben istemiyorum çoğunluk kabul ediyor diye ben mecbur vermek zorundmaiyimz sizcede 

3.sinifiz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır böyle bir mecburiyet olmamalı.. 
(581 puan) tarafından
Ama öğretmen mecburi demiş toplantıya gidemedim ben sınıf anneside para istiyor deidm ben istemiyordum ama öğretmen toplantıya gelmeyenler o herşeyi kabul etti sayıyor ve çoğunluk kabul ettiği için mecburi diyor
tarafından
Ne kadarmış ücreti
(581 puan) tarafından
Aylık 100 TL ama gittiği sadece bu kurs değil birdemecburi istemesi rahatsız ediyor beni
(2,704 puan) tarafından
Oyle bisey yok nerde hangi yonetmelikte yaziyomus bi sor bakalim :)
-Reklam-
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Hayır zorunda değilsiniz. Öğretmen ile açık açık konuşun. 
0 oy
(13,175 puan) tarafından
Neden istemiyorsun maddi açıdan mı 
(581 puan) tarafından
Erkekler için futbol dediler oğlum istedi tamam dedim halk oyunu dedi öğretmen tamam dedim bunlarda parayla olan kurslar sınıf parası hadi o mecburi onuda verdim haftada 1 ders resim dersi var zaten oda zaten müfredatın mecburi dersi neden ben kurs olarak para vereyim okul dışı bı kurs değil normal ders saati içindeki resim dersi için
(581 puan) tarafından
Birde daha okul aidatı var resmen ticarethane olmuş okullar herşeye böyle mecburi diye diye vermedim vermeyi düşünmüyorum ama haksizmiyim diye sormak istedim
(13,175 puan) tarafından
Böyle yazınca haklısınız bir çok kursa gidiyor zaten
Bazı öğretmenler böyle şeyleri çok seviyor
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Mevburi olmaması lazım milleti zorla soyuyorlar hadi matematik veya başka ders olsa anlarımda resim kursu nedir bazı çocukların resim yeteneği yok çizmekte istemezler bunlarda be yapacaklarına şaşırmışlar valla
(581 puan) tarafından
Bizimki de yetenek asla yok reism çizemez okul dışı bide ben yüzme kursuna yolluyorum hayatına biseyler katacak bı etkinlik değil egilimide yok o yönde zaten
(2,835 puan) tarafından
Zorunlu hale getirmeleri yanşış kim girmek istiyorsa gitsin gitmek istemeyende gitmesin aynı  zamanda ders saatinde olması ve ücretli olması kadar saçma bir şey yol
(1,685 puan) tarafından
Eğilim i yeteneği olsa okey de çocuğum istemiyor zor la gönderemem ya de verme para faln cocugunla da konuş tabi ki rencide edebilirler

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 764 göst.
21 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pimpirik anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.