0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
 Kaynanam bızde  suan. Ocakta süt ısıtırken gordum aaa ne tatlısı yapacaksın dedım. Oğluma sütlaç yapcam dedı.  Ne kadar ayıp dımı ınsan hıc oyle der mı oysakı ben 2 aylık bebem var dogum yaptım sana yaptım deseydı ne vardı ki. Sonra da benden sevgı ilgi bekliyor kendisi vermıyor kı bana karsı hep boyle aramızda kavga sprun yok gayet saygılıyız bırbırımıze karsı ama bana hep boyle cevaplar verır oğlumun üstüne fazla gitme dedı dunde. Hatta oğlum cok yoruluyor hep ne desen kosarak alıp gelıyor dedı. Ne bılım hep bu tarz cumleler kurar. Oğlu eve gelınce hosgeldın oğlum der boyle gıder yanına ne ıstıyon hazırlayım der hem üzülüyorum hem kıskanıyorum hem canım yanıyor benım annem hıc benı boyle sevmez. Bıde cok etik bulmuyorum bu tavırları ben ınsan degıl mıyım. Oğluma yaptım demesı fılan.  Eşime anlatsam herseyi abartma dıycek. Sız olsanız zorunuza gıtmez mı esınıze demezmısınz

6 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Biraz abarıyorsun gibi geldi cnm ya aman boşver oğluna yapsın nihayetinde beraber yemiyor musun unutma  kaynanan annen değil  
-Reklam-
0 oy
(13,175 puan) tarafından

Kvalidem de der biz izindeyken Ahmet seviyor şunu yapayım bunu yapayım diye ben yap anne derim çünkü benim de sevdiğimi bilir :)

Anneme gidince de annem benim sevdiğim şeyleri yapar :)

0 oy
(796 puan) tarafından
Normal aslında ama biraz abartmış sanki. Benim kayinvalidemde der oğlum sever bu yemeğı falan der kıskanmam ama oğluma yaptım demekte saçma yani hep beraber yeriz kızım diye yapıyorum demek zor değil 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Belki kendi annenle boyle bi iliskin olmadigi icin garip ya da asiri gelebilir sana canim. Bence normal bi davranis. 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Haklısın canım inan seni anlıyorum. Evlendikten sonra anne birax kendini çekmeli bence, hani demiş ya üstüne gitme pardon da ne karışıyor iki eş arasında olan muhabbete. Korumacı davranıyor kayinvaliden.
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Asla esine bisey deme. Eşinin sana bakis açısını degistirme. Annem bizim icin neler yapiyo rim ne dusunuyor der. Hissettiklerinde haklısın ama o kadin öyle yani degistiremezsin. O seni kiskaniyor inadına yapiyor bu tuzaga düşme. Anne oglun börek sever aksama borek mi yapsan falan diye sen onu tatli tatli gorevlendir

İlgili sorular

+1 oy
59 cevap 2,386 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,008 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.