0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (1,607 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar bu saatte evi süpürüyor kızım uyandı uykusunu almadığı içinde ağlıyor ben bu kadar hassasken saati beklerken şimdi ne desem ki bilemedim bide lohusa üzmek kirmakta istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım 

Arkadaşlar postu saat 8 de paylaştım 

17 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Güzelce uyar de kızım korkuyor zaten uyku problemi var geç yatıyor de erkenden sesten korktu uyandı biraz daha dikkat edebilir misin de
(1,472 puan) tarafından
Ay çok kötü ya böyle olması valla olmaz öyle uyar artık
(3,259 puan) tarafından
Nasıl su ayrı değil mi?
(1,607 puan) tarafından
Yok canım ev sahibimiz bir ya şu onun adına vermiyor kendi adımıza alalım iki katın suyu bir aynı saatten geçiyor
(3,259 puan) tarafından
Yapma yâ ayırın suyu öyle çok zor oluyor bizim elektrik su hep birdi 8dairenin çok kötü oluyor günah yâ. Hakk bunların hepsi.
(1,607 puan) tarafından
Kız nasıl ayıralım burası iki kardeşin biz bir kardeşe kira veriyoruz diğeri diğer kardeşe bide bunlar mahkemelkler su bizim ev sahibinin adına bırakmıyor ki ustumusze alalım kim neyin ne kimin belli değil ki valla bıktım ya elimde olsa çıkıp evime giderim
-Reklam-
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Benim alt komşumun yan komşusu da sabahın köründe evi supuruyodu ama benim alt komşum benim supurdugumu sanıp herkese benden biktigini falan söylemiş sabahın köründe başlayıp gece yarısına kadar ev supuruyomusum neyse yine sabah 7 supurge calisiyo bende gruba yazdım bu saatte kim ev supuruyo diye kadın mesajları okuyup cevap vermedi hala supurmeye devam ediyo aynı gün komşularla günümüz vardi orda bana laf çakmaya başladı bazıları yok supurge çalışırmis kimse karisamazmis sustum sustum baktim olmuyo iyice saygısızca konuşmaya başladılar ben Bi ağız açtım bunlara herkesin içinde senin yüzünden iftiraya uğruyorum dedim sabahın köründe supurge açacak kadar esekte değilim dağdan inmişte değilim apartman kurallarını herkesten iyi biliyorum dedim orda ki komşular hep beni destekledi sen haklısın diye supurge çalıştıran da benim sesim sana geliyo mu ki dedi dedim gelmese ben niye supurge sesi duyduğumu soyliyim dedim sonra ki zaten essekliginj anladı daha da supurge acmiyo erkenden
(3,508 puan) tarafından
Ben olsam helal etmiyorum derdim ortak suyu nasıl o kadar saygısızca kullanabiliyo
(1,607 puan) tarafından
Kız gecen merdivenler temiz di teyze dedim daha dün yıkandı dedi neresi temiz pislik  götürüyor dedi büyük diye fazla bir şey demedim ama söylendim biraz pis mı kalsın diyor temiz diyorum
(3,508 puan) tarafından
Gitsin kendi işine  baksın ona mi kalmış milletin merdivenini temizlemek
(1,607 puan) tarafından
Kız canı sıkılıyor herhalde valla gına geldi yaklaşık 1 yıldır kızında
(1,282 puan) tarafından
Oh cok iyi demişsin
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Söyle canım cocuk uykusu bölünüyor de baya erken daha hep mi böyle yapıyor 
(1,607 puan) tarafından
Kız hep böyle geçen uyardım annem yapıyor bir şey diyemedim diyor annesi haftada 4 kere merdiven yıkadi 5 kere balkon yıkadı bebek arabalarini herşeyi yıkadılar suyumuz bir 800 TL su faturası ödedik
0 oy
(3,666 puan) tarafından
Hergün mü böyle sadece bugün mü sadece bugünse belki misafiri falan gelecek kadının
(1,607 puan) tarafından
Hergun böyle canım zaten misafiri hiç eksik olmuyor
(3,666 puan) tarafından
O zaman uyaracaksın kuzum hani 1 günde idare edilir boşver diyecektim
(1,607 puan) tarafından
Kız geçen uyardım annem yapıyor diyor annesi uzun süredir onda kalıyor
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Komşunun annesiyle konuş güzelce. Kadın anneme bişi diyemem diyosa sen diyeceksin
(1,607 puan) tarafından
Kız ben 11 kadar bekliyorum bide TV nim bile sesini kısıyorum lohusa uyur eder rahatsız olmasın diye
(11,113 puan) tarafından
Saat 9dan sonra her iş yapılabilid bence. Aslında 8den sonra ses olması da normal ama süpürge için erken oluyo evet. Sen komşunla normalde iyiysen annesi yüzünden kötü olma, sonuçta gidecek kadın. He bi de artık sen de bekleme..
(1,607 puan) tarafından
Kız kadın yaklaşık 1 yıldır burda hergun hergun benim kızımda kalkıyor uykuyu alamayınca ağlıyor
(11,113 puan) tarafından
Aboo o kadar zamandır burdaysa kötü ol o zaman bacım. Anlamayana anladığı dilden anlatacaksın
(1,607 puan) tarafından
Vallahi gına geldi artık su faturası 800 TL gelmiş
0 oy
(342 puan) tarafından
Benim ustekide bütün gece temizlik yapar akşam yediden sabah 11e kadar şuanda bile makinesi calisiyoo kackez dedim yokk ben yapmiyom diyoo ama belli onun yaptığı bütün gün de ses yokk gece iş yapar gündüz uyuyor oğlum hasta yine uyandı sese bende sonunda bugün payliycm kadın resmen ev yikiyo ya şu sesi geliyo odaların üstünden tavanlarim sarı sarı olmuş 
(1,607 puan) tarafından
Hay Allah im bunlarda sorsanda ne bilim laf söylüyorlar bide utanmadan
0 oy
tarafından
alttan degeneklr vur tavanlar tozlanmis onu temizliyorum dersin deli mi ne yaa
(1,607 puan) tarafından
Kız sorma valla sabahın 8 inde ayaktayiz onlar yüzünden
tarafından
apartmana yazi da asabilirsin supurme saati en erken 12 .. 22 den sonra sese dikkat edin gibi falan.. ben bir ara alt katimizin isigi yanmiyordu. bekle bekle isigi takan yok.. en son yazo astim. herkes kapisinin onund3 bozuk olan isigiyenilesin die iki gun sonra yenilendi
(1,607 puan) tarafından
Olabilir canım saol
0 oy
tarafından
Lohusaymis belki bebek görmeye falan misafiri vardır yada bebek uyumusken anca fırsat bulmuştur her zaman olan bişey değilse kırma anlayış göster 
(1,607 puan) tarafından
Her Zaman böyle lohusa degilkende misafiri eksik olmuyor ki uyardım güzellie annesi bir süredir burda kalıyor vallahi haftada 4 kere merdiven yıkadi balkonu 5 kere yıkadı bizim suyumuz bir 800 TL su faturası gelmiş
0 oy
tarafından
Güzel bir mesaj at iyi şekilde ilk 
(1,607 puan) tarafından
Kız uyardım daha önce bir kaç kere
0 oy
(488 puan) tarafından
Eğer şimdi güzelce uyarmazsan sonra önünü alamazsın. Nasıl olsa rahatsız olmuyor der her saatte her sesi çıkartır dikkat etmez ama uyarırsın dikkat eder. Belki düşünemiyordur uyarmakta fayda var
(1,607 puan) tarafından
Uyardım kız daha önce annem yapıyor diyor
(488 puan) tarafından
Sende aşağıdan sopayla vur tavana belki utanırlar
(1,607 puan) tarafından
Valla canım kadın annesinin üstüne atıyor anneside çok umursamaz en sonunda tartışma gidecek galiba
(488 puan) tarafından
Laftan anlamzlarsa olacağı o. Benim de eski üst komşum her gece saat 12 de dikiş makinesi çalıştırıyordu saat 2 ye kadar. Diyordum bebeğim korkuyor sesten kaç defa uyardım ama anlamıyordu. Diyordu gündüz vaktim olmuyor. Defalarca uyardım yine anlamadı en son taşındık da kurtulduk
(1,607 puan) tarafından
Kız valla şaşırdım merdivenleri dün yıkadı az önce diyor hazır yikamisken merdivenlerinde yikasaydin
0 oy
tarafından
Şu 800 gelir mi ya insaf yani insanlar nasıl bu kadar bencil ve düşüncesiz olabiliyor anlamıyorum adı üstünde ortak su para kolay kazanilmiyor konuş bence haftada bir yıkayalım merdivenleri de bize çok şu faturası geliyor karşılayamayız falan de
(1,607 puan) tarafından
Dedim canım bide biz topu toplasan 3 kişiyiz nasıl bu kadar su harcalayalim pislik götürüyor diyor temiz diyorumda
0 oy
(225 puan) tarafından
Ayyyy aynı dert bende de var alt komşum evi süpürüyor bide koltukları bir o yana bir bu yana çekiyor Hart hurt sesleri evin içinde ikizlerim var 10 aylık ikisi de uyandı gece de hastaydılar diye uyumadılar şimdi ikisi de huzursuz anlamayan insana laf anlatmak çok zor gidip kaç kez uyardım güzel dille sonra tartıştım yine aynı yine aynı 
(1,607 puan) tarafından
Bende çok uyardım ama yine aynı galiba tartışmaya gidecek
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bu saatte dediğin saat 9yani ben 7den sonra süpürüyorum yeterki gün ışısın. Uykusu olan her halükarda uyur. 

Lohusa yani bebeği anca uyumuştur kadın da süpürge tutmuştur.
(1,607 puan) tarafından
Canım saat 9 da değil sekiz de başlıyor ve hergun aynı ve çok uzun zamandır böyle benimde kızım var sabahın sekizinde süpürge ssesine uyanıyor sonra full aglayor bir kere olsa tamam dersin
(1,607 puan) tarafından
Herkes sabahın 7 sinde 8 inde kalkmak zorunda değil gecede benim kızım rahatsızdı uyuyamadi yani hiç bir doğru yani yok
(3,259 puan) tarafından
Bilemem kuzum benim oğlum 6bucuk 7uyaniyor. Ama hasta olduğu zaman çıkıp söyleyebilirsin diyeceğim de anladığım kadarıyla annesi her sabah süpürüyor diyorsun laf anlayacağını düşünmüyorum baksana manyak kadın apartmanın merdivenlerini bile hafta içi 4-5yıkıyor. Bir yerden sonra da insan sürekli sürekli olunca nefret eder bu aralar ben çok sinirliyim meselâ herkesin her yaptığı bana dokunuyor. Sen de uyarcaksin baktın olmadı polise şikayet et.
(1,607 puan) tarafından
Kız dün yıkadı merdiveni bende cama dışarda bir su tutum bugün niye merdiveni tekrar yikamistim bugün dedim teyze yeter hergun merdiven mı yıkanır
0 oy
(6,207 puan) tarafından
Büyük ihtimalle misafiri gelecektir onun için yapıyordur cnm bende bebeğim uyanıkken açıyorum süpürgeyi bazen erken saate de denk geliyor öğlen baya uyuyor çünkü yapamıyorum 
(1,607 puan) tarafından
Bir kere olsa tam da canım çok uzun zamandır bojle
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Hep mi bu saatte supuruyo cnm? Belki misafiri falan gelecektir ondan erkenden supuruyodur. Her gun boyleyse o ayri da guzel bi dille soyleyebilirsin. Kendide anneymis anlar seni
(1,607 puan) tarafından
Canım hep bu saatte yani saat 8 de hergun hergun valla gına geldi uayrdim bir kaç kere annem yapıyor diyor da teyzede söyledim yine aynı Allah aşkına 1 haftada 4 kere apartman mı yıkanır temiz diyorum hayır diyor pislik götürüyor diyor su bir 800 TL su faturasi gelmiş e insaf
(1,574 puan) tarafından
O zaman haklisin tatlim ya:( ev sahibinizle mi konussan. Belki bi de o uyarir
(1,607 puan) tarafından
Canım ev sahibi işi çok karışık bizimki bir kardesin onun diğer kardeş ev sahibi yani mahkemelkler ikisi ne neyin kim kimin belli değil faturada bizim ev sahibinin adı yaziyor iki katında su için şu da bir
0 oy
(3,844 puan) tarafından
İkinizde kiracısınız galiba öyle değil mi? 
(1,607 puan) tarafından
Evet canım öyle
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Şikayet edeceğini söyle gerekirse de et cezası var sonuçta 
(1,607 puan) tarafından
Canım sikayet değil zaten sordum belki bir akıl alırım diye söyledim uyardım kaç kere ama devam ediyor belki bir fikri olan vardır diye bir yer ya burası  hani kalkıp herşeyi yok söyle yapsaydin diyor bazıları kendilerinde bu platformu kullanıp genelde soru soran kişiler o zmaan sormasinlar yapsınlar dimi
(1,539 puan) tarafından
Yok canm dedin ya kaç defa uyardım yine aynılar diye onun icin dedm böyle bı hakkın var yani onu demek istedim belki şikayet edeceğini söylersen yapmazlar
(1,607 puan) tarafından
canım söyledim şikayet edeceğimi bakalım ne olacak
(1,539 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah bir daha yapmazlar
(1,607 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,046 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.