0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
2 yada 3 sene önce eşimin telefonu kırılmıştı telefon almaya paramız yoktu setimi bozup iphone 11 aldim eşime ve sonrada taksitle iphone kablosuz kulaklik telefonun bataryasi 87 kulaklik sapasağlam neyse bunlar şuanda 22-23 bin yapiyor.45 bin de kredi çekicez. İstanbulda oturuyorum kiram 6000 martta evden çıkarıyor ev sahibi eşim benim memleketime gidelim diyor tekirdağın bi ilçesi ama çok büyük çok gelişmiş değil baba mesleği balıkçılık yaparım diyor bıktım ay sonunu beklemekten bir şeyler yapamamktan diyor ki marttan sonra hiç geçinemiycez diyor. Balık bu her şekilde satarsın elinde kalmaz diyor. Mantıklı da geliyor. Babasının orda çok tanınan biri ama durumu yok yani nerdeyse bütün ilçe tanıyor o taniyanlar alsa yeter diyor telefonunu satayim diyor bir yanim buruk bir yanim güzel olcak diyor birde korkuyorum. Kendi annem babam orda kendi memleketim ama burda bi düzenim var artik oturmuş orda sıfırdan çocukla nasil olcak diyor siz olsaniz ne yapardiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Valla cnm bu devirde öyle bsy olsa giderim en azından DHA rahat edersin tabi alışmış bı yuvan var ama yuvayı her zmn dişi kuş yapar ve snde yapiosun bell . Eşimde artık bunalmış DHA kötü olursa DHA zor olur hazr firsatiniz varken bnce gidin yardım eden de çok olur 
(52 puan) tarafından
İşte korkuyorum nedense yani istiyorum gitmek hem şu koca şehirde tek başınayım kardeşlerim annem babam bütün akrabalarım orda ama ya işler düşündüğümüz gibi gitmezse diye korkuyorum
(204 puan) tarafından
Hersyin bir riski çarkı cnm bu evden çıkacaksın mesela yeni yerin nasıl olacağı belli mi dgl oda bir risktir ki bak bütün ailen orda en büyük destekcin .burda destekcin ble yok öyle düşün en kotu annen kaynanan çocuğa bakar snde calsrsin bak imakn DHA fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim şaşırdığım bir telefon için setini mi sattın:/ 

Ben olsam bozmam kesinlikle 
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Kaynanamdan uzak oturcaksan ya da mesafenizi koruyacaginizdan eminsen hiç düşünme derim çocuğun geecegi icin ama kaynana işi tehlike uzaktan akrabalık en iyisi yakında da mesafeni koruyacaksin yoksa çok sorunlar oluyo Allah korusun para kazanalım diye gidip huzursuzluk çıkmasın 
0 oy
(194 puan) tarafından
canım korkma eşinle bir olur üstesinden gelirsiniz burada mutsuz huzursuz yaşamaktansa yeniden başlamak daha iyi 
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Telefon alacak para yokken neden iphone? Bunu merak ettim en çok.. 

Zor durumdaysak satarız biz, ki sattık da daha önce telefon. Taşınmak da mantıklı senin durumunda. Tekirdağ'ı bilmiyorum ama İstanbul'da yaşam zor. Evden çıkarınca sizi kiralar uçmuş zaten yeni ev bulmak çok zor olur. Kendi ailen de ordaymış destek olurlar sanırım size. Gitmek mantıklı geldi
(2,156 puan) tarafından
Valla biz iş için arabamızı sattık yani gelir olmayınca ne yapacaksın
(11,094 puan) tarafından
İmtihan içindeyiz işte.. Tercihlerimizi doğru şekilde kullanmalıyız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde tubas (109 puan) tarafından soruldu
0 oy