0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından
Iyi tarafları da var hakkını yiyemem ama bu telefon olayı beni çileden çıkarıyor.  Işten geliyor telefon sofra basında telefon çay faslında telefon yatarken kalkarken hep telefon sıkıldım bıktım.

Bugün yine telle oynuyor dedim ki eğer telefonu bırakıp bize vakit ayıracaksan çay koyayim yoksa tek başına içince  kahve de güzel gidiyor dedim. Anca iğnele zaten diyor eeee ne yapam alla alla

Bu telefonu bulan a mi sövsem teknoloji olayını iyice ilerleten bilimcilere mi söveyim kocama zaten hergun sovuyom ama içimden. 

Valla yoruldum en son telefonu alıp kıracağım o olacak.  

4 Cevaplar

+1 oy
(5,114 puan) tarafından
Bizde yemek masasına telefon getirilmez. Çalarsa açarız sadece. Sohbet ediyorsak, bir şey tartışıyorsak asla telefona bakılmaz. Benim hassas noktam bu. Babamın evinde de böyleydi yani. Eşim işi gereği telefonla çok haşır neşir. Ama bişey varsa bi bakayım sonra sana yoğunlaşayım der bende işini bitirmesini beklerim. Yani yemek yerken sohbet etmek varken niye telefona bakalım 
(747 puan) tarafından
Çok doğru
-Reklam-
0 oy
(251 puan) tarafından
Vllhi canım benim eşimde öyle
(780 puan) tarafından
Napalim bunlari bacı
(251 puan) tarafından
Bacı kuran varsa söylesin biri bana
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Ayy benimki de aynı bir ara bunun yüzünden sürekli kavga ediyorduk. Bide telefonu elinden bıraktığı an bana bakıyor elimde telefon varsa sende ne kadar çok telefonla uğraşıyorsun derdi. Allah'ım çıldırırdım ya.
(780 puan) tarafından
Aynisi sen oynarken birşey yok ben alınca mi suç diyor
(1,770 puan) tarafından
Evet evet
(2,377 puan) tarafından
fatmaa kız bende aynı elime telefonu alayım hemen der anan sabahtan beri telefon başından kalkmadı aslinda telefonla oynayan o sabahtan beri o an telefonu bi yerine sokasım geliyo
(1,770 puan) tarafından
Anam aynı valla ne yapacaz bu kocaları
0 oy
(27 puan) tarafından
Aynisi. Bazen insanin alip..........  bende bazen cok soyleniyorum. En azindan aksam 10 20 aile saati yapiyoruz cogu zaman bu surede kimse teli eline almiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 276 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.