0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba dün eşimin abisinin kızının sözü vardı bizide davet ettiler sagolsunlar gittik. Ben hamile olduğum için ve tesettürlü biraz bol ve rahat giyindim. Kayınvalidem gorumceler ve kayinlarda bizden önce gelmişlerdi biz ayrı gittik sonrasında benim bekar olan 52 yaşında bir goruncem var bekar onunla çok sıkıntılar yaşadım birde onun arkadaşı var yaşı küçük baya onunda onunla da aynı şekilde ne kadar destek olduk diyip polyannalik yapsa da ikisi az yapmadılar affedemiyorsun ama ben o kadar iyi niyetliyim ki eşim olmasin kayınvalidem çoktan irtibat kopmuştu işte kizlar bilirsiniz söz kesildi ikramlar verildi çok kalabalık olduğu için ortam ben mutfakta yedim görümcem ve o kız küçük odaya çekildiler sonra ben yedim kalktım arkamı döndüm onlara doğru gidiyorum görümcem " geliyor" dedi dudak analizini çok iyi yaparım bozuntuya vermedim ama sinirlendim baya sonra biz erken çıktık zaten misafirlerde gitmişlerdi bizden önce o ikisiylede vedalasmadim hiç çıktım eşime anlattim o da dedi ben konusucam onunla dedi kesin yalanlar siz olsaniz ne yapardınız bu durumda aşırı üzüldüm yani insan bu kadar fesat pislik olmaz yani

3 Cevaplar

0 oy
(3,456 puan) tarafından
Hiç bişey yapmam hiçte kafaya takmazdım, beni konuşup dursunlar öyle boş boş 
-Reklam-
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Çok takıyon takma. Konuşan konuşsun duyma görme bilme. Umursama
0 oy
(758 puan) tarafından
Gorumcenin yanında arkadaşı da promosyon olarak mi veriyorlar . Önce  o arkadaşın haddini bildir 52 yaşındakinede inşallah koca bulursun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 394 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 398 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melis63 (1,432 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 553 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.