0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hamileyim devlet destek falan veriyor mu bı arkadaşım veriyor dedi 

4 Cevaplar

+1 oy
(79 puan) tarafından
Devlet kime yardım edeceğini şaşırdı, durumu iyi olanda yardım bekliyor ( arkadaşımızın durumunu bilmiyorum genel olarak yorumladım )
tarafından
Hamilelere neden para versinki yardimlari zor veriyor
(4,281 puan) tarafından
Veriliyor mu bilmiyorum ama bence verilmeli. Ekstra düzgün beslenmeye ihtiyaçları var. Vitamin desteğine ihtiyaçları var. Kaldı ki devlet bu vitaminlerin çoğunu ödemiyor da
(659 puan) tarafından
Gecen ben burada bir post okudum bayan bısey destek yardımı alıyomus bu ay zamlı yattımı dıye sormus altta yorumlar var okudum okudum bu kadın kendi evinde oturuyor kirada evı var kiracı mevzusu yuzunden postu falan var agzım acık kaldı. Dusunun kendı evı var bıde ustune kiracılı evı ama yardım alıyor yetmiyor bide zamlı yatmadı dıye kızıyor. Bu ay benım kocamın maası bıle degıl bakın yaptıgı mesai parasından 1500 tl vergi kesildi bu kesilen vergiler bu tarz ac gozlu insanların cebine gıdıyor ne buyuk haksızlık dımı. Bu postu acan bayanın ihtiyacı olabilir bısey diyemem ama ihtiyacı olmadıgı halde alan cok kısı var
tarafından
Aynen öyle evi olan bile durumu olan bile alıyor her türlü yardimi
(79 puan) tarafından
Kader çınar bende bunu diyorum canım ihtiyacı olmayan da istiyor ne alaka anlamıyorm, yardım yapacağım küme güvenerek yapacağım bilmiyorum zor buluyorum insan herkes ağlıyor bakiyrim arabası evi var ama benden yardım bekliyor ve benim ise evm kira arabam yok düşün. Devleti de böyle soyuyorlar yardıma ihtiyacı olan zaten ortaya düşmez
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Sigortn yoksa veriyor sağlık ocağından gebe olduğuna dair belgeyi alıp sosyal yardımlaşma ya gidiyon 2 ayda bir veriyolar ama ne kadar bilmiyorum
0 oy
(962 puan) tarafından
Evet cnm veriyor gebelik parası kardeşim ablam falan aldı hiç daha önce başvuru yapmadım 3. Gebeliğim ama bu sefer alabilirim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Şuan devam eden her ay verilen yardim parasını alıyorsan onu da veriler her ay 100 TL galiba sen kaç haftalıksjn ilk aydan gidip başvuru yapiliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
0 oy
7 cevap 137 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu