0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Kızlar oğlum 8 aylık asla emeklemeye niyeti yok biraz kilosu var yüz üstü bırakınca ağlıyor yoruluyor kafasını indirip pes ediyor çalışmalara başlamak niyetindeyim sizce günde ne kadar uğraşmam lazım mesela yarım saat uğraşıp yarım saat dinlendirsem mantıklı mı 

14 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Valla minik oğlumda biz herhangi bir çalışma yapmadık 9 aylık olcaz kendi kendine keşfediyor açıkçası
-Reklam-
0 oy
(48,906 puan) tarafından
benim kızımın hic cabasi yoktu gelenler emekletmeye calisirdi ben hic ustune düşmedim o kendini 9.5aylikken hazir hissetti.kendisi.emekledi
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Belki emeklemeden yürür, kilosu var diyosun geç emekleyebilir. Yarım saat uzun gelir 5er 10ar dk farklı aralıklarda çabala çok istiyosan. Önüne sevdiği bi oyuncak koy almak için çabalar
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Maşallah benimkine 8 aylık evi yıkmadığı kalmış:D
0 oy
(6,523 puan) tarafından
İstemiyorsa zorlama benim kız emeklemeden yürüdü 11 aylıkken 
0 oy
(10,152 puan) tarafından

Kiz ne calismasi :D benim ilkide kiloluydu emeklemeden yurudu 10 aylikti. Simdikide kilolu baya 8.5 aylik olacak bizimkide donerek gidiyo bi yerlere bide gotun gotun surunuyo. Ama zorlamiyorum ne zaman isterse

(2,272 puan) tarafından
Merhaba canm benim kızım da 10 aylık ama emeklemiyo hep ayakta olmak istiyor sizinde birden mı yürüdü
(10,152 puan) tarafından
Surundu canim cok az komando gibi kollari ustunde :) sonra siralamaya baslsdi koltuklara falan. Ama surekli yurutun beni diyodu ay Allahim belimiz kopuyodu yurut yurut. Bi kere yurusede rahatlasak diyodum valla yurudu belimiz rahatladi gercekten :D
(2,272 puan) tarafından
Kızım bir yerlere tutunup kalkıyor bazen ne zaman yürür acaba vallahi benimde.kollarim ağrıyor artık
0 oy
(679 puan) tarafından
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim biliyorum yani zorlamama gerek yok ama ilk çocuğum ve emeklemesini görmek istiyorum:)
0 oy
(934 puan) tarafından
Hiç uğraşma zamanı gelince kendi kendine yapıyor,hiç strese sokma kendini 
0 oy
(981 puan) tarafından
Kızımda öyleydi emeklemeden yuricek dedim 10 aylık oldu bir anda emekledi 2 3 hafta içinde de yürüdü 
(679 puan) tarafından
Masallah
(981 puan) tarafından
O yüzden sabret canım onlar biliyor ne zaman emeklicek
(679 puan) tarafından
Alıştırma yapmadan nasıl emekleyecekki
(981 puan) tarafından
Ben hiç bişey yapmadım yüz üstü koyunca balık gibi çırpınıp ağlıyordu bi günü bi baktım emekliyerek geliyor hazır olmayınca naparsan yap yapmıyor
0 oy
(708 puan) tarafından
9 buçuk aylık kızım emeklemiyor hiç uğraşmıyorum bazı bebekler emeklemeden yürüyor çünkü 
(679 puan) tarafından
Ben emeklemesini istiyorum
(708 puan) tarafından
Canım çocuk emeklemek istemesse zorla yaptıramassın ki
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Karnının altına yastık köy ayaklarını elinle daya dikkat et burnu üstü düşmesin .benim bebekler emeklemeden yurudu
0 oy
(9,753 puan) tarafından

Kaç kilo canım ona göre yorum yapacağım benimki de 7 aylık olacak kilolu biraz boyu kısa olduğundan tombiş duruyor ama emekleme çabası var tötünü kaldırabilirse :D sadece zıplıyor ileri doğru ama senin bebeğin emeklemeden yürüyen bebişlerden olabilir birde rahatına düşkün de olabilir :D

0 oy
(1,890 puan) tarafından
yürüme ve emekleme konusunda kızımı genellikle kendi haline bıraktım kendi kendine yaptı bazen hiç emeklemeyip direk yürümeye başlayanlar oluyor
0 oy
(306 puan) tarafından
Ben çok uğraştım ama geç emekledi tamamen bebeğe bağlı bir olay bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 316 göst.
+7 oy
6 cevap 210 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alaska (848 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu