0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Alsammi bilemedim gereklimi sizce

19 Cevaplar

+1 oy
(1,573 puan) tarafından

Asla evıme sokman fırın var ocak var onun yaptıgı her ısı yapıyolar evımde fazla esya asla sevmıyorum daha olanı atma derdindeyim :D

(455 puan) tarafından
Bende sırf kızartma dolayı almak istiyorum
(1,573 puan) tarafından
çok kızartma tuketmemeye dıkkat edıyorum gerek duymuyorum canm ben o yuzden
-Reklam-
+1 oy
(151 puan) tarafından
Al yada alma diyemem ama ben aldım iki gün sonra geri yolladım. Şu Instagram fenomenlerinin bir kazığı da insanlara bence airfry çok saçma bence öven de var yerende ben beğenmedim. Dondurulmuş ürünler için bence tamamen yoksa mesela patates kızartması hiç hosuma gitmedi benim o klasik kızartma tadı yok. Boşuna masraf bence ozentilik başka bişey değil.
(746 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim
+1 oy
(1,977 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kişiye gore değişir hani benim eşim yağ diyeti var biz 5 yıl  önce bayada bir fiyata Tefal actifry aldı hala taş gibi kullanıyorum ilk çıkan airfrylar dan yani ama tadı yağda kizaran kadar lezzetli değil az yağlı oluyor , biz alistik tadını seviyoruz ,zaten patates kızartmasinida çok seviyoruz gün aşırı mutlaka çalışıyor bizim , evde heryer batmadan büyük pratiklik ve sağlıklı hani kişiye göre degisiyor kimisi  bende dahil çok seviyor kullanmayı, kimi gereksiz görüyor birde aldığın marka önemli bence iyi bir marka alırsan daha çok işini görür 
0 oy
tarafından

Bence gerekli bişey çok az yağ ile hızlı herşey oluyor mesela benim oğlum patates kızartmasına bayılıyor normal kozartsam sıkıntı fırındakini ayırt ediyor onu edemiyor :D

0 oy
(5,405 puan) tarafından

Gereksiz diyenler bi kaç ay sonra post açıyor gerekli mi acaba diye sorguluyor bunu fark ettim:D sana demiyorum canım ama artık gereksiz buluyordum sanırım bende alacağım diyen kaç kişi gördüm 

Umarım bende aldım diye post açmam :D 

Bende yok bilemiyorum gerekliliğini

(997 puan) tarafından
Kullanan biri olarak söylüyorum gereksiz :D
(5,405 puan) tarafından
Evet bi çok kişi aynı şeyi söylüyor :D ama kullanmayan heves ediyor
(997 puan) tarafından
Aslında fırınla uğraşmamak için pratik bide kızartma çok güzel oluyor onun harici diğer yemekleri fırında da yapabilirsiniz
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Bence gereksiz alacaksan elbise kurutma makinesi al
(7,765 puan) tarafından
Hepsi buradan aldık 7 bine Grundig marka geçen sene almıştık
(5,405 puan) tarafından
Şimdi iki katına çıkmıştır.
(7,765 puan) tarafından
Biz aldıktan 1 2 ay sonra 10 bin oldu şuan kesin 15 vardır
(5,405 puan) tarafından
Evet canım ama çok iyi yanı değer bence
(7,765 puan) tarafından
Kesinlikle çok güzel
0 oy
(27 puan) tarafından
Bende xiomia olan var baya küçük. Hemen hemen her gün kullanıyorum. Evde 2 kişiyiz, öyle çok yemek de yemiyoruz. O yüzden benim için çok iyi oldu. İşten geliyorım hemen karnıyarık atıyorum içine buzluktan, kurabiye yapıyorum misafir geleceği zaman geçen 25 tane çörek otlu kurabiye çıktı.  Balık için iyi oluyor. Koca fırını çalıştırmak zorunda olmuyorum. Ama tabi ailedeki kişi sayısına ve yemek alışkanlığınıza bağlı. Mesela zaten bi tepsi tatlı yapıp bitiriyorsanız ya da poğaça . Hiç gerek yok o zaman fırında yaparsın. Ben kendim yemediğim için sadece kocama hemen 2-3 tane yapıyorum koca fırın çalışmıyor 
0 oy
(25 puan) tarafından
Kesinlikle gereklidir iki yemek kaşığı yağ ile kızartma yapmak var birde biiirsuru yag ile. Üstelik lezzetli oluyor kesinlikle her eve lazım firinla airfry bir değil asla kızartmada özellikle 
0 oy
tarafından
Bana göre gerekli değil 
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Çok kısa sürede hallettigi için bence gerekli özellikle kızartma icin
0 oy
(625 puan) tarafından
Pratik ama zararlı
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Hayır hiç gerekli değil. Şimdi yeni fırın üretiyorlar airfryer özellikli normal fırın. Onu alın daha iyi. Airfryer kullanan var ama olmazsa yokluğunu hissetmem. 5 bini çöpe atmış gibi hissediyorum kendimi. Sırf kullanmış olmak için kullanıyorum. Parayı bende vermedim annem hediye aldı. 
0 oy
(470 puan) tarafından
Benim için gerekli değil eşim için gerekli yağsız seviyor ama bana tatsız tuzsuz geliyor yavan oluyor patatesine eşim bayılıyor ben hala yağda yaparim kendime tavuğu güzel oluyor diğer kizartmalari beğenmedim kabak patlıcan VS hic güzel olmuyor bitek tavuk ve patatese kullanıyorum 
0 oy
tarafından

Ben fazlaca memnunum ovmeye gerek yok :D

0 oy
(198 puan) tarafından
Ben aldım çokta memnunum içinde sadece kızartma olmuyor ekmek yapıyorum kek yapıyorum geçen baklava yaptım haznesinde gayet kullanışlı phlips XXL aldım en büyük olanı çok aşırı güzel ve kullanışlı her işimi onda yapıyorum yemek bile tavuğu atıyorum mis gibi pişmiş çıkıyor 
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben gereksiz diye dusunuyodum eşim heves ediyordu aldık  gerekli olmazsa olmaz diyemem ama aşırı kolaylık pratik  kısa zamanda   çok iş beceriyo
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende bi posta yorum atmıstım çokk ay önce ne gerek var para vermeye boşa falan diye ama elinin altında iyi oluyo her işe yarıyo bende kumtel var 5.5 lt gayet iyi
0 oy
(767 puan) tarafından
Bana hediye gelecek bakalım şimdiye kadar yokluğunu farketmedim:-) kullanınca göreceğim 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Gerekli olsaydı şimdiye kadar yaşayamazdik. Bence fırın aynı görevi görür. Bende yok mesela. Eksikliğini hissetmiyorum. Ve çok da büyük. Ve tezgahta yer kaplar. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 122 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nazsultan (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 415 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 582 göst.