0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,061 puan) tarafından
Kızlar kalbim son 4 gündürlü gün boyu olacak şekilde pat pat atıyor baskılayıcı bir şekilde özellikle sabahları kahvaltıyla beraber ya da sonra düzelmiyor birde ara ara devam ediyor az önce haber izledim birde abur cubur yedim baktım yine oluyor korkuyorum ya ölürsem diye ve kendimi sabahları bitkin de hissediyorum göğüs kısımları kola uzanan damar gibi yerlerde ağrıyor psikolojikmidir sizce yaşayan varmı geçer mi ya devam ederse böyle diye korkuyorum nasıl geçer kızlar? 

6 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Stres kaygı bozukluğu yaşıyor musun panik atak falan 
(1,061 puan) tarafından
Stres her dk var canım çocuktan dolayı panik atakta bir ara vardı ama şuanda da kendimi bazen hiç iyi hissetmediğim oluyor canım şuan yine oldu mesela ve ara ara ağrıda eşlik ediyor yarına randevu aldım bakalım ne çıkıcak inşallah temiz çıkar da psikolojik der geçerim
(12,498 puan) tarafından
Bende de var da bana psikiyatriste git dedi kalp doktoru :) ondan sordum canım özellikle yemek yerken yada yemek sonrası oluyor inşallah birşey yoktur korkma
(1,061 puan) tarafından
Evet evet sonunda benim gibi yaşayan birini buldum yemekle beraber hep oluyor yemekten sonra da baya köti ediyor beni canım akşamları iyiyim normalde de ilk defa gece yaşadım ondan korktum baya
(12,498 puan) tarafından
İleri seviyesi geceleri uykudan uyandırma:) korkma canım psikolojik kalbimin gümlemesiyle kaç kere uykudan kalktım ben geceleri bazen nefesim kesilir gibi oluyordu
Artık kafaya takmıyorum kalbimde bir sorun yokmuş bunu biliyorum ya artık eskidi gibi olmuyor
(1,061 puan) tarafından
Bir kere özele gittim birşey yok gayet iyi dedi onun için ilaç veririz bir anda atması için dedi holter takarız dediler eşimde gitmeyelim o zaman gerek yok dedi ama şimdi yine var canım bende bi gideyim yine nolur nolmaz içim rahat etsin
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Üşütmüş olabilirmisin 
(1,061 puan) tarafından
Canım eşim kızım hastaydı ben de belki ayakta atlatıyorumdur ama olsam bile kalbim bu şekil atmıyordu
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Kan değerlerin düşmüş olabilir yada tansiyonun çıkmış olabilir bende aynı oluyorum arada bir hastaneye gidiyorum kanım düşüyo o yuzdenmis
(1,061 puan) tarafından
Bende yarın gidicem canım randevu aldım da inşallah birşey olmaz ya psikolojik der gönderir beni
(1,146 puan) tarafından
İhmal etme canım git mutlaka
0 oy
(411 puan) tarafından
Bence panik atak geçen sene böyle yaşadım kocamın yannda iyidim mutfağa geciorum kalbimin sesini duyuyordum nefes alamaz hale geliyordum panik atakmis gittim doktora piskolaga yonlendrdi ama namazla kuranla duayla ferahlamaya calstm elhamdülillah geçti insallah bidaha olmaz rabbim sana da ferahlık şifa versin
(1,061 puan) tarafından
Az önce yine yaşadım güm diye 1 seferde atıyor canım nefesim kesiliyor baya kötü amin inşallahta korkmaya başladım baya
(411 puan) tarafından
Kansızlık varsa carpintin oluo canım sanrm senin bı sefer diosun  gebelik felann varsa tetikler  geçer inşallah dinleme kendinj çok
0 oy
(150 puan) tarafından
Bende ozellkkle geceleri nefws alamiyorum bazem
(1,061 puan) tarafından
Yavaş bir anda pat gibimi oluyor canım
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Doktora görün cnm kalp çok önemli ben yaşadım Rabbim kimseye yaşatmasın 4 gün diyorsun bide cnm kulak ardı etme kardiyolojiye randevu al devam ederse acile bir görün 
(1,061 puan) tarafından
Bugün sabah uyandım geçmişti canım herhangi birşey olmadı ama halsizlik var eşimde uzak gitmeyelim bir daha olursa gidelim dikkat edelim dedi bende gitmedim hastaneye b12 alıcam eczaneden belki iyi gelir diye çünkü b12imde düşük benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.