0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (720 puan) tarafından
Filistin haberleri beni çok etkiliyor hastahane vurmak nedir ya savaşın bir kuralı adabı var çok kötü etkilendim zaten ileri derecede okb bozukluğum var Allah'ım cocuklarımızı bizlere bağışlasın ama dünya çok kötü biryer oldu böyle bir dünyaya çocuk getridm daha doğru su şükürler olsun Rabbim nasıp etti onları nasıl koruyacağım diye düşünmekten kendimi alamıyorum herşeyin Allah'tan geldiğini biliyor inanıyorum ama hastalığım yüzünden düşünmeden kendimi alamıyorum 

16 Cevaplar

+12 oy
(2,835 puan) tarafından
Allah’ın laneti israillilerin üzerne olsun onları destekleyenlerinde kanda boğulurlar inşallah bu yaptıkları vahsettir caniliktir soykırımdır. Orda masum çocuklar öldürülüyor kızım aklıma gelince bitiriyorum ölüyorum.hepimiz sadece izliyoruz Allah bunların hesabını bizdende sorucak sözde müslüman ülkeler var ama derin bir uykuda gaflet uykusunda sarece kınıyorlar.Allahım müslüman kardeşlerime yardım etsin ciğerimiz yanıyor 
(585 puan) tarafından
Amin.
(720 puan) tarafından
Ya tarih bilgim çok yok ama biliyoruz birşeyler eskiden cepheler olurdu oralarda savaş olurdu çocuk öldürmek ne demek ya çoçukları görünce perişan oluyorum
(2,835 puan) tarafından
Herşeyin bir  kuralı var savaşın bile savaşta kadınlar çocuklar vurmak savaş gereği yasak dokunulmazlık olur  ama bu caniler barbarlar uygularlar mı benim tek bildiğim Allahım cezası liderler savaşı başlatırlar ve köşelerine çekilirker olanlar masum melek bebek çocuk ve kadınlara olur onların yok oluşları yakındır ve kazanan öüslümanlar olucak ki hadislerde de var.
(720 puan) tarafından
Çok doğru büyükler gitsin kendi savaşsın çoçuklara zarar gelmesin içim yanıyor
-Reklam-
+9 oy
(1,554 puan) tarafından
Bu bir savas degil. Savas iki devlet arasinda olur.

Taraflardan biri devlet bile degil.

Bu bir katliam!!!

İs soykirima dogru gidiyor. Ne savasi? Savaslarin kanunlari olur etigi olur.

Burda ne kural var ne insanlik ne etik.

Oldurulen her cocugun kaninda bogulsun bugun bu halde olunmasinda her kimin payi varsa!!!
(720 puan) tarafından
Amin amin canm
+4 oy
(3,540 puan) tarafından
Bu saat oldu kızıma bakıp bakıp ağlıyorum Rabbim ordaki masumların yardımcısı olsun 
(720 puan) tarafından
Amin amin amin
(436 puan) tarafından
Ayy bende üstüne birde 5 gün önce doğum yaptım ağlamadan duramıyorum çok etkileniyorum bizlerde onların yerinde olabilirdik elimiz kolumuz bağlı sadece izliyoruz ve dua edebiliyoruz bu cok acı Rabbım mazlumları korusun :( az önce bir fotoğraf gördüm baba çocuğunun cansız bedenin parçalarını iki eliyle tutuyordu buna nasıl dayanır bir baba :(((
+1 oy
(2,136 puan) tarafından
Masumların öldürüldüğü savaşın kazananı yoktur. Yaptıkları şeyler akla vicdana etiğe sığmayan şeyler. Önce evlerinden çıkardı vurdu sonra yemek yerken vurdu çıkardı sınıra gönderdi orda vurdu yaralılar hastaneye gitti orayı da vurdu tam anlamıyla soykırım hem de dünyanın gözü önünde. İçtiğim sudan yemekten utanır oldum ordaki insanlar savaştan ölmezse susuxluktan açlıktan ölecek rabbimin merhameti onlarla olsun çocukların ölmesi beni çok etkiledi oğluma bakıp bakıp ağladım bizler tenine iz yapar kaşıntı yapar diye etiket söküp özel deterjanlar kullanan evladı için hep en iyisini isteyenlerdeniz. Dünyanın en masumu bebekler hiçbir günahları yok orada doğmayı onlar mı seçti? İzledim abiisi kardeşine kelime-i şehadeti öğretiyor kuzum zaten melek. Yattığım yatak bana batıyor ağlamaktan uyuyamadım gerçekten. Allah'ım tez zamanda masumları aydınlığa çıkarsın bu zalimlerde yerin dibine batsın.  
(720 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
tarafından
Benim de panik atağım kalktı gerçekten çok korkuyorum yaşanan herşey için gördüklerim çok acı duygusu tarıf edilemez kesinlikle kelimeler artık yetmıyor 
(720 puan) tarafından
Yaratan Rabbim elbette yolumuzu gösterir bunu hep tekrar ediyorum içimden çocuklara dayanamıyorum
0 oy
(163 puan) tarafından
Düşünmemek elde deil ben bide sansürsüz videoları gördükçe bayılacak gibi oluyorum o çocuklar bebekler neden öldüklerini bunları neden yaşadıklarını bile bilmiyorlar:'(
(720 puan) tarafından
Yavrularım benim cennetin en güzel köşesine gittiler geride kalan anne baba yanğın yeri o kadar boş bir dünyadayız ki
(163 puan) tarafından
Yavrusuyla giden anne baba iyi ama gidemeyen kafayı yedi bir babanın cocugunu poşet içine koyduğunu gördüm parçalarını o baba yasasada gerçekten yaşamış olur mu psikolojim çok kötü artık bakmıyorum videolara
(720 puan) tarafından
Gördüm onu Rabbim yardımcıları olsun
0 oy
tarafından
O kadar üzüldüm ki gala etkisindeyim Allah yardımcıları olsun inşallah. Nesli tükensin İsrailin Allah belasını versin soyunun 
(720 puan) tarafından
Amin amin çocuklarıma bakıyorum demin hastahaneden geldim o telaş onlar için verilen çaba kim bilir o hastahaneden içinde ne telaşlar vardı belki doğum yapan bir kadın düşününce insan çok kötü oluyor ama onlar cennette
tarafından
Kafayı yiyor insan düşündükçe bilmiyorum çok zor allahim yardım etsin bu savaş değil terör
0 oy
(2,376 puan) tarafından
Kahrolsun İsrail Kahrolsun yardım edenler
0 oy
(7,482 puan) tarafından
bende cok etkilendim tiktota gırmek istemşyom hep cansız benden görüyom bebek  üstelik bugünde televızyonda gördüm cok üzüldüm işallah bu savaş biter
(720 puan) tarafından
Tiktok hiç kullanmıyorum zaten instegramda gördüm çok etkilendim
(7,482 puan) tarafından
ben sadece tiktok kulanıyom orda görüyom kötü oldum yeni doğmuş bi bebek onu dahi öldürmüşler cok kötü işallah daha beterini görürler
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bu savaş felan değil bu soykırım lanet gelsin inşallah onlara, savaş şehirde olmaz insanlara yapılmaz savaş bir çocuk yemek yerken vurulmaz, insanlar namaz kılarken vurulmaz, insanlar hastanede iken vurulmaz bu bir vahşet cinayet bunların yaptığı vahşilik bunlar ebedi iblis ler öyle doğup öyle ölüp öbür dünyada da öyle kalacaklar 
0 oy
(11,099 puan) tarafından
Öncelikle şunu kabullen, insan dediğin aciz bir varlıktır. Biz elimizden geleni yaparız gerisi Allah'ın takdiri. Bizi de çocuklarımızı da koruyan Allah. Ordakilere hepimizin içi yanıyor ama onlar temiz günahsız, inşallah şehit büyüğü küçüğü. Biz kendimiz için ve onlar için elimizden ne geliyorsa onu yapıcaz gerisinde Allah'a güvenicez. 
0 oy
(48,854 puan) tarafından
bende cok korkuyorum.gelecekten
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Ben de kendi çocuklarımi düşünüp üzülüyorum. Bencillik mi bilmiyorum ama onları düşünüyorum. Çok zoruma gidiyo bir çocuk fotosu görünce 
0 oy
(3,471 puan) tarafından
Rabbimin laneti üzerinde olsunlar   Rabbimin laneti bir tek israilin üzerinde olmadi bu israile birsey olmuyor 
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Bende çok etkileniyorum dünya acıyla dolu dün Esenyurt'ta bir çöp konteynerından yeni doğmuş bir kız bebek cesedi çıkmış duyduğumdan beri kendimde değilim nasıl acımasız bir dünya oldu burası:(
0 oy
(15,362 puan) tarafından
Biz çocuklarımızı o kadar iyi ve merhametli yetiştirmeliyiz ki dünya onların yaptığı güzel şeylerle daha iyi bı yer haline gelsin. Bu yüzden iyi insanlar cogalmali

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 603 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Fkolgun (3,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hilaltmz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 697 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.