+4 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (351 puan) tarafından

Rabbim mazlumun ahini yerde birakmasin 

image

4 Cevaplar

+1 oy
(2,835 puan) tarafından
Yemin ederim gözüme uyku girmiyor yatağımda uzanmak bile bana vicdan azabı yaşatıyor Allah’ımmmmmm yardım ett kardeşlerimi o zülümden kurtarr.dayanacak güçleri gücümüz kalmadı o kadar çok şey varki yazıcak yazacak mecal yok zalimler elbette birgün şiddetli bir şekilde cezalandırlacaktır Allah’ın adeleti şaşmaz
(385 puan) tarafından
Rabbim o İsrail'i ibreti alem için oldukları yerde taş etsin inşallah içim paramparça o bebeklerin halini görünce vicdanımin sesi susmuyor:(
(2,835 puan) tarafından
Ben dayanamıyorum ki bakayım içim yanıyor kızım aklıma gelince çıldırıyorum  peki ya o anneler o anneler neler yaşıyor evladını öyle görünce peki ya annesini babasını kaybetmiş bir anda kimsesiz kalmış minnacık yavrular.filistinli 2 yaşındaki bir çocuk annesini babaını kaybetmiş kimsesiz kalmış onunla konuşan adama sarılışı merhamet şefkat beklemesi çiğerimi parçaladı
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Amin amin allahim o masum çocukları korusun:(
0 oy
(250 puan) tarafından
Okudum uyanıyorum aklımdalar yatıyorum aklımdalar uyusam azap gülmek azap oldu dualarım her dakka onlarla çok üzgün çok mutsuzum tek dileğim zalimin zülmüne biran önce Rabbim yetişsin bütün zalimin belası kendisini bulsun mazlumu değil öyle bir sonları olsun ki ohh diyelim kahrolasın katil İsrail mazlumların ahı tez zamanda bulsun seni 
0 oy
tarafından
Aminnn aminnn o masum çocukları gördükçe gidip kızıma sarılmak istiyorum ama kızım yanımda değil evlatlarınıza bol bol sarılın öpün koklayın ve bolll dua edin elden başka hiç birşey gelmiyor maalesef

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 297 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 433 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seher vakti (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
24 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (410 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...