0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (1,687 puan) tarafından
Özellikle tek çocuğu olan anneler bütün günü evde geçirdiğiniz oluyor mu oluyorsa neler yapıyorsun ben oğlumla sürekli ilgilenemiyorum ev temizlik bulaşık vs. derken ama akşam üstü mutlaka biraz caddeye çıkartırım önümüz kış şimdi sürekli evde neler yaparız bilmiyorum çocukta yok oynasn (oğlum 3 buçuk yaşında) 

29 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Sabah ben akşam babasıyla hep birlikte çıkarız evde ne yapsın çocuk enerji atamıyor uyku düzeni bozuluyor ama kışın da giydirir çıkarırkm vücudu soğuğa da alışır hem hemde enerjisini atar yoksa hep tv izler çocuk
(1,687 puan) tarafından
Artık öyle yaparım bende
(1,783 puan) tarafından
Tabi ki insanın canı bazen hiç istemiyor ama evde koşturacağına bir saat parkta yorulunca en azından evde kafa dinleme vakti oluyor insanın yada o sakinken diğer işleri daha çabuk bitiriyorsun bence ben bazen zorlarım kendimi
(1,687 puan) tarafından
İnan bende eşim gece çalışıyor gündüz ful evde onun kahvaltı kahvesi vs derken oğluma sıra gelmiyor akşam üstü çıkarıyorum eve bir geliyorum daha terim soğumadan mutfağa giriyorum yemek için akşam olunca aynı ölü gibi oluyorum her yerim ağrıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tek çocuksun işlerini akşamdan hallet bulaşık çamaşır hiç birşey bırakma gündüz oğlunu çıkar dışarı parka falan gezdir ondan sonra evine gel akşam yemeğini falan yaparsın oglunu doyurursun sonra bı bakmışsın çocuk uyuya kalmış ben öyle yapıyorum

Kışın geceler uzadığı için akşam cocuklar uyudu mu evi toparlarim tezgahimi falan banyo tuvalet akşamdan yıkarım çamaşırları da hallederim gündüz çocuklarıma vakit ayiririm işte 
(1,687 puan) tarafından
Cnm şöyle benim eşim gece çalışıyor sabaha kadar gündüz full evde ona kahvaltı çay kahve vs derken akşam oluyor yemek bulaşık inan günüm nasil bitiyor bi bilsen
0 oy
tarafından
Market çok yakın hergun Ekmek almaya cikiyoruz büyük oğlum okulda oluyor diğer ikiside 6 ve 1 yasindalar gelirken parka uğruyoruz evimle karşı karşıya park 
(1,687 puan) tarafından
Ayy çok güzel ya :) yok sırf park için bizim burda bir site var oraya götürüyorum ama sitenin sahipleri yani çocuklar çok fena oğlum tek olduğu için korkuyor eve gitmek istiyor tanımıyor da kimseyi öyle olunca ben çok üzülüyorum
0 oy
(6,087 puan) tarafından
Ben iki çocukla hiçbir yere gidemiyorum biri 4 yaşında biri 2 buçuk aylık ayda Bi annemlere gidersem giderim kışın oraya da gidemeyiz artık bakalım 
(1,687 puan) tarafından
Ne yapıyorsunuz pekı evin içinde??
(6,087 puan) tarafından
Sıkıntıdan patlıyorum valla
0 oy
(3,623 puan) tarafından
2 yaşında mutlaka çıkıyoruz biz çünkü evde oyalanacak birşey bulamıyoruz evde duran bir çocuk mutlaka ekrana maruz kalır çünkü oyuncak falan bir süre idare ediyor 
(1,687 puan) tarafından
Evet işte bende onu istemiyorum telefon tv Evet kurtarıcı ama benim için çocuğuma günah sabahtan akşama kadar o yüzden sokağa çıkamadıgımız zamanlar evde bişeyler bulmam gerek
(3,623 puan) tarafından
Boyama yapabilirsiniz birlikte kitap okuma saati yapın yaşına uygun yap boz oyunları oynayın sevdiği müziği açın hiç birşey bulamıyorsanız birlikte dans edin :)
(1,687 puan) tarafından
Hahahha onu yapıyoruz dans etmeyi seviyor Allah'tan :))) arada cozutsada :D vurup kaçıyor..
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Valla bazen haftada bir çıkarız bazen iki park bize çok uzak gidene kadar bir saat sürüyor bide burası baya soğuk  hasta olmasın diye çıkmıyoruz. Bende kızımda çok sıkılıyoruz valla oyun oyanamaya çalışıyoruz kalem boyama legolarla oynarız bazen bana yardım eder biraz tv izler öyle geçiyor kızım iki yaşında 
(1,687 puan) tarafından
Büyüdükçe daha zor oluyor gibi sıkılmayı biliyor ofluyor falan benim oğlan sürekli tv telefon da vermek istemiyorum bakalım nasil olacak
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Yaz kış evdeyim hafta sonları eşimle ailemize gidersek o bide hafta içi canim sklir kaynanamlar yakın onlara giderim kış da geldi 7 24 evdeyiz artık 
(1,687 puan) tarafından
Çocuğunuz kaç yaşında??
(2,628 puan) tarafından
2.5 canim
0 oy
(48,854 puan) tarafından
ilk bes ay cikamamistik bebekken cok zorladi kolik olmasi gelen giden falan. buyudukce cikardim bir yasindan sonra aktif olduk kisinda havayi gunesli gormeyelim kapi ariyoruz ☺️
0 oy
(1,271 puan) tarafından
18 aylik oglum 1 gun cikarmasam diger gun mutlaka cikariyorum  artik kis geliyor gerekirse oyun parkina goturecegim evde cok slkllyor zaten tvde acmiyoruz telfonda vermiyorum
0 oy
(7,803 puan) tarafından
Biz kızımla genelde evcimeniz. Çok çıkmıyoruz. Çocuk her zaman benimle oynamak istemiyor ki. Arada kendisi de vakit geçiriyor kendi kendine
0 oy
(8,467 puan) tarafından
Tek cocukluyken hergun disardaydik koca yaz şuan 2 aylık bebiş var anca eşimle hafta sonları çıkıyoruz biri 15 aylık biri 2 aylık olunca malum zor oluyor.
0 oy
(12,752 puan) tarafından
Nadiren. Geçen hafta uy.uz tedavisi görüyordu sabah ayrı akşam ayrı duş alıyor yanı iki kere hava yağmurlu idi şiddetli çikmadık. Yoksa her gün çikarırım 
0 oy
(2,477 puan) tarafından
1.5 yaşında oğlum haftasonu çıkarız sadece bu güzel havalarda. Onun dışında balkona çıkarıyorum hava alsın diye. Evet işler bitmiyor ama bi şekilde arada oynamaya çalışıyorum. Mesela bugün süpürüp koltuk sildik onada eğlence gibi oluyor. Tabi şimdi öyle sonrasını bilemem. Ama ben gezmeyi pek sevmem piknik dışında o yüzden dışarı çok alıştıracağımı sanmıyorum 
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Daha 9 aylık 27  Ocak'ta doğum yaptım 15. Gün den 9 aya kadar muhakak her gün çıktık kalın giydirdim bebek arabasına yağmurluk taktım soğuk girmesin diye ama hep çıktık arada 1 gün  çıkmadığım olduğunda ertesi gün benimki arıza moduna geçiş yapıyor 
0 oy
(2,735 puan) tarafından
3cocukla evdeyim hiç dışarı çıkmıyorum haftada bi kere parka giyiruz kek pata borek gibi arkadaş var onunda iki çocuğu var oda biseyler yapıyor gidiyoruz artı artık sabah uyandığımda tuvalete götür elerini yüzünü yıka çorap karı giydir sobayı yak çizgi açıyorum bakarlar bende o sırada kahvatilari hazırlarım yedirim sonra kuru yemus verim onlar kuru yemisi yiyiene kadar ben mutfağını toplarım yemegimi yaparım tuvaleti yaktım evketi toplarım  giderim biraz yanlarında oturum sahvet ederim oyun oynarız sonra öğlen yemeği yedirum kldrim sonra meyve saati mrvlerini yerken yine tazgahi toplarım evleri makinaya çekerim çamaşır asarım bı bakmisjm her yeri batirmislar yine toplarım sonra süt yaoarum içerler sonra biraz bahçeye çıkın derim oynarlar biraz sonra eve gelirler uyurlar sonra çivileri başlar uyanırlar çizgiye bakarken akşam yemeği derken yedirim onlar oynarken ben tezgahı toplarım bütün evini asagidaj yukariyi toplarım çöpleri dokerim sonra yatsı olur uyurlar çizgiye bakarken
0 oy
(678 puan) tarafından
Oluyor tabi canım hatta iki gün bile çıkmadığımız zamanlar olur sabahtan akşama kadar benimle akşam olunca babada elimden geldiği kadarıyla vakit geçirmeye çalışırım 
0 oy
(9,039 puan) tarafından
Evden hiç cikmadigimiz oluyo ama genrlfr markete parka kapıya falan çıkarız birlikte. Yada alt katta babaanne dede var onların yanına inerler 
0 oy
tarafından
Market bahanesiyle birlikte gezeriz kızımla parka gideriz yürüyüş yaparız ev ev insanı bunaltıyor ya evde durmayı seven biriyim ama gene ev bana basıyor artık 
0 oy
(3,838 puan) tarafından
Her gün mutlaka çıkartmaya çalışırım ama insanız bazen çıkaramadığım durumlar oluyor. Öyle olunca yengemlerle aynı binadayız onlarında bebekleri de oğlumla aynı yaşta , akşam bize çağırıyorum. Bütün oyuncaklarını , toplarını döküyorum odaya keyiften dört köşe oluyorlar dışarı çıkmaktan daha çok seviyor 
0 oy
(799 puan) tarafından
Yaklaşık 4 yıldır fillien destek olmadan çok nadır cıkmamla beraber

4 yıldan fazla dır devamlı evdeyım
(1,687 puan) tarafından
Sıkılmıyor musunuz? Ben bir zaman sonra nefes alamıyorum oğlum ev işi yemeği temizliği hepsi zâten mutlu olduğum bir yerde değilim artık nefessiz kalıyorum ağlamaya kadar gidiyor
(799 puan) tarafından
Üstelik 3 tane bebek bakıyorum
Gece uykusu yok
Sabah 3 bebek bakımı

Hastalık sahibi oldum

Çevremdeki ler kına yaksın
(1,687 puan) tarafından
Deme öyle ya :( Rabbim yar ve yardımcın olsun 3 de senin mi?
(799 puan) tarafından
Tabi benım kimin olacak

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 223 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 399 göst.
+1 oy
3 cevap 96 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,137 puan) tarafından soruldu

381,958 soru

11,435,213 cevap

35,002 kullanıcı

...