0 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (847 puan) tarafından

Kizlar eşim sır gibi saklar kart bilgilerini elinde 5 TL para olmaz cebinde unutsun direk maaşı kartına yatiyo oradan aliyo yiyicekleri vs. 1 ayda 500 TL nakit veriyo o da anneme gidersem yol üzerinden çekip veriyor eşinin kartından alışveriş yapanlar var bu büyünün adı nedir nasıl yaptiriyorsunuz ya eşimin birikimi bile olsa asla bilmiyorum bana param yok diyo sürekli bir şey alicak olsam birisine para verse ruhum duymaz kesin benim eşim çok rahat bu konuda ilk başta neler demeliyim nasıl kartını alabilirim bende kullanmak istiyorum onun kartını :'( yada kendime kart cikartmak istesem şartları nelerdir öğrenmek istiyorum 

52 Cevaplar

+12 oy
(7,637 puan) tarafından
Valla kadını parasız bırakan adam adam değildir benim gözümde bunun büyüsü sihiri olmaz adamın içinde adamlık olması lazım nokta .
(4,320 puan) tarafından
Hea bu buyu muyu degil sir da degil marifet de degil
Olmasi gereken. :)) benim kendi kartlarim var bankaciydim hatir gonul
İcin. Diger bankadaki arkadaslarimizdan  prim alsinlar diye cikarttirmisim 500 tl limitli 800 tl limitli 1000 tl limitli. E bu neye yeter bi alisverise diye iki markete ugrasan 500 gider. Haliyle benimkileri ben internet alisverislerimde kullaniyorum. Esimin karti 350 bin limitli o bende diger bankadan olan karti da esimde . Bide yani adam parasis koymamali dedigi gibi esini. Napcan bise lazim olsa opucuk mu verecem carsiya pazara markete bakkala cakkala onu gec ansizin belki canim bise istedi yemek siparisi vercem oglen yemek icin. Napim kuryeye opucuk vwrim o da kebapciya falan iletsin mi opucugumu
(847 puan) tarafından
Cnm eşim yokken markete çıkamıyoruz çünkü çıkmayın diyo gelirken alıyım diyo hiç evlendigimden beri 1 kere bile yemek siparişi vermedim *_*
(4,320 puan) tarafından
E o emretmis sende kole gibi uymussun canim cikamiyoruz  ne yani. İnsan degilmiyim iki magaza geziyim.  Hic yoktan marketlerin aktiel urun reyonlarini gezmek bile stres attirio insana .  Benim elim ayagim yokmu gozum yokmu bise almayacaksam da dolasirim deseydin en basta.  Sen gelirken gene al ben belki  kendim gorup secmek istiyorum seseydin nebilim. Niye yemek soylemedin ki yani de bugun. Hastayim hicbireym ttmuo yemege sunu soylucem kart nonu ver de. Bukadar basit su hayatta 70 80 yil yasayip ölüp gidecez z hayatini markete cikma ben alirim diyen adamla resmen heba etmisn kusurabakmada.  Adet oldum evde ped yok markete gidicem yani buna da karisamaz ya aksaa kadar pecete mi koyyom camasirima de misal . Yani en bastan. O oyle demis sende kabullenmisin . Bunun sirri bu. . Uzuldum yasantma gercekten  kirdiysam ozur dilerim ama gerckte. Hayat cik kisa   .
(847 puan) tarafından
Evet cnm bende kızıyorum markete ckmayindiyo cktgm oluyo tabiki ama o da zar zor izinaliyorum
(1,043 puan) tarafından
Kac yıllık evlisiniz herseyi o alsa bile kart cikarttirin sizin hesabınıza para atsın parasız kadın mı olur bizimde ilk yıl para vermezdi genelde karttan alırdımk birlikte ama benim babam vermişti yanında dursun diye o hep vardı yani
-Reklam-
+2 oy
(574 puan) tarafından
İşte bu yuzden kız çocuklarınızi okutun hanımlar 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
adamın ıcinde olacak canım eşten para gizlenirmi cok mu şey istiyorsun adamdan 
(847 puan) tarafından
Digmi cnm öyle yok kız çok şey istemiyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Herkesin huyu suyu farkli eşin öyleyse yapicak bişey yok bunun bı büyüsü yok
(847 puan) tarafından
Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derler ise yaramazmi bu konuda cnm
(832 puan) tarafından
Senin kocan denemedin mi tatlı dil benm eşim eve gelemiyor herşeyi bırak beni kenara atsın oğlu birşey isterde almam diye bile atar hesabıma nakitde koyar al der niye almıyorsun der hatta banada vermeyen erkek tuaf geliyo acil birşey oldu napacaksn ondan bundn para mı dilenecz
0 oy
(7,465 puan) tarafından
kartım var ama para yok yani limit eşimin kartınıda kulanırım sorun etmiyo 
(847 puan) tarafından
Kesin eşim bana kartını verse batiririm ben ondan korkuyo hahsha sen aylık ne kadar harcama yaparsan cnm mesela 30 milyar kazanıyor benim eşim ama parayı görmuyorum mesela
(7,465 puan) tarafından
askeri ücretle geciniyoz 1000 buluyo harcamam geciyo da olabilir bişey demiyo
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Sırrı falan yok bu işin. Alacaksın karşına ek kart çıkarttır bana ya da bu kart bende kalacak diyeceksin. Bence eşinin parası var ama harcamak istemediği için yok diyor ve kartı sana vermiyor. 
(847 puan) tarafından
Cnm banada öyle geliyor aynen öyle dedim ama oyalıyor sürekli sonra tamam diyip bikeresinde bir şey istemiştim eşimin kuzeniyle birlikte alışverişe çıktığınızda eşim alamam demişti kuzeni sen kirli çkısın sende değil bende mi olcak demişti çıkarıp kartı almıştı
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kendine kart çıkarsan nolcak adam odemedikten sonra. Benim eşim bana kart çıkardı ama benim harcamayacagimi gayet iyi biliyor. 
(847 puan) tarafından
Ben harcarsam öder bence kartım olmadığı icin vermesede ben harcamıyorum diye rahat gibi geliyo bana yok diyip gecistiriyo mesela
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Aşk öyle bir büyü ki :) karakter meselesi canım karakter yoksa o iş yaş anlayacağın. Eşinde karakter yok.
(847 puan) tarafından
Bencede karakter meselesi cnm ama tatlı dilde yılanı deliğinden çıkarır derler ya hanii ne dersem şifre verir acaba diye düşündüm
(3,812 puan) tarafından
Bilmiyorum ki.  Eşimin bütün kartlarının şifresini bilirim bir gün unuttum sordum kızdı. Cimri insan zordur
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Asla saklamaz benden zaten kazandığını her zaman eve bırakır hesapta ne varsa hepsini bilirim evlilik sadece birbirine kişisel hizmet alanı değildir öyle ise kendine hizmetçi bulsun
(847 puan) tarafından
Digmiii bende aynısını düşünüyorum cnm bu beni cook uzuyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Valla cnm tüm kart bilgilerini bilirim yakınımda alışveriş yapacak yer yok ama  internetten sipariş veririm sürekli eşim paketçi o yüzden günlük en az 500₺ bahşiş alıyo her gün bahşiş paraları bana verir bende biriktiririm bide sigara kullanır ayriyeten bana da sigara parası verir onu da biriktiririm ama o kişinin içinden gelen bişi kurumuş kütüğü yontsan nereye kadar yontacan en başta o şekilde eğitilmesi gerekirdi yada ilk evlendiğinizde alıştırmanız gerekirdi ben sevgili iken başladım eşimi birikim yapmaya alıştırmaya 
(847 puan) tarafından
Ayy haklsn cnm evet bende sigara kullanmıyorum eşim kullaniyo mesela biz sevgilim dönemi yaşamadık maalesef ki
0 oy
(610 puan) tarafından
Olmayınca olmuyor bacım ben de hiç bir şeyini bilmiyorum malesef 
(847 puan) tarafından
Çok kötü bir his değil mi dış kapının dış mandalı gibi hissettiriyor bence
(610 puan) tarafından
Evet öyle. Keşke biraz da onlar da bu hissi yaşasalar
(847 puan) tarafından
Evet cnm çok kötü bir durum
(610 puan) tarafından
Darısı onların başlarına diyelim bari
0 oy
(16,127 puan) tarafından
6 yıldır evliyim daha ilk defa Perşembe günü kartını verdi bana kullanmam için o da çocuklara kıyafet lazımdı kendi bir türlü müsait olmadı gidemedik hastanede çıktıktan sonra verdi kartı al git ne lazımsa al dedi şaşırdım. Ama para lazım olunca isterim verir ya da bir şey alacam kartıma para at derim atar 
(847 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ne güzel vermiş benimde öyle markete giderken ekmek al der verir ama genel olarak int de harcamam için asla vermez
(16,127 puan) tarafından
İnternet harcamaları için kendi kartını çok nadir verir kendime kart cikarttigimdan beri isterim kartıma para atar kendi kartımdan alışveriş yaparım
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ek kart çıkart canım yada eşim bana başka kartını veriyor hesap kartı oNa para atıyor ordan crk diyor mesala kart bende duruyo lazım olunca para at diyorun parası varsa hemen karta atiyor oyle
(847 puan) tarafından
Ayyy çok iyimisss bende böyle bir şey istiyorum onu nasıl cikartabilirimmm
(1,219 puan) tarafından
Eşin cikartcak canim
0 oy
tarafından
Kendime kıyafet almak istiyorum de kartını bana var çok harcamam de vermezse de bence açıkça söyle yani neden vermiyorsun de 
(847 puan) tarafından
Diyorum cnm ama vermiyo hatta kızıma hamileyken asla vermedi tutturdu vermiycem diye gizlicene trendyoldan patik alcaktm kızıma yakalandm .d
0 oy
(347 puan) tarafından
Eşin cimri canm bunun büyüsü yok
(847 puan) tarafından
Evet yola getirmem gerek
0 oy
(5,091 puan) tarafından
En sevmediğim erkek modeli. Sen istemeden vermesi lazım asıl. 
(847 puan) tarafından
Digmiiiii çok uğraşıyorum ama asla olmuyo
(5,091 puan) tarafından
Aslında uğraşmalık bişey değil. Yani adamın kendisinin düşünmesi lazım. Benim eşimin 2 kredi kartı var biri bende mesela. Kendi kredi kartım olmasına rağmen sende dursun acil bişey olursa limiti yüksek bi kart bulunsun yanında diyor.  Seninki gibi bir adama şahsen katlanamazdım
0 oy
tarafından
Maaş kartından eşim ek kart çıkarttı onun kartının ikizi diyelim bana aynı limit oluyor içinde ikimizde aynı karttı kullanıyoruz ziraat bankası çıkarıyor kart hesap kartı para koyabilirsin yada para atabilir biri sana kimlik yeterli 
(847 puan) tarafından
Çok saol cnm ben cikarttirabilirmiyim acaba
tarafından
Evet hesap açmak istiyorum adıma dersin çıkartırlar
tarafından
Bende öyle eşimin ek kartını kullanıyorum para bitti derdi olmuyor gerçi benim ki maaş kartı kredi kartını çok zorda kalmadıkça kullanmayz
tarafından
Bizimki de maaş kartı kredi kartı kullanmıyoruz biz
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Biz sadece enpara banka kartı kullanıyoruz o da internet üzerinden alışveriş için. Kredi kartı karşıyım yok ikimizde de .

Hem o olay baştan nasilsa oyle gider 
0 oy
(123 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer deyim sen anla 
(847 puan) tarafından
Ya ama böylede dış kapının dış mandalı miyiz biz ya
(123 puan) tarafından
Benimki esnaf babasiyla abisiyle ortak birlikteler ne kazaniyo bilmem merakta etmem iyi kazaniyo ama kart falan vermez eksigim olunca carsiya inersem300    500 anca verir  oda yetmez oyle sureklide carsiya neyede gitmem zaten ama bir gunde şu parayi al lazim olur demedi sagolsun
0 oy
(488 puan) tarafından
Benimde ihtiyacım var diceksin para yoksa sanada kart cikartcak cikartmadimi kendin gidp cikart sende oraya at parani oda seninkileri bilmesin imalarda bulun soruncada sen soyluyomusunki ben soyliyim de :)
(847 puan) tarafından
Evet cnm bunuda denedimm ama fazla para vermiyo bir ara biriktirdim bana altın boz diye tutturmustu beraber markete gidince  aldıklarıni bana odetti parayı bitirdi

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 623 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1111 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 291 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 528 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 1,559 göst.

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...