0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar jakarlı ya da mikropetek koltuk örtüsü kullaniyomusunuz memnunmusunuz ? Kayma yapıyor mu küçük cocugum var koltuklarda zıplıyor birde kullanışlı oluyor mu?

3 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ayy çok kullanışlı valla heryani kapatiyo kirlendimi çıkar yıka yoksa koltuklarda hal kalmiyo  çocuklu ailelere gerekli bence
(6 puan) tarafından
Kullaniyomusun canım. Evet şuan da örtü kullaniyorum ama sadece oturma kısmını örtüyor koltuk başlarını çiziyor kızım siliyorum ama çok çıkmıyor da komple kaplama almak istiyorum
(3,599 puan) tarafından
Ben daha alamadım ama çevremde herkes aldı çok memnunlar hattta yengem bugün aldı istiyosan resmini atım fikir olur gün geçtikçe fiyatlarda artiyo
(6 puan) tarafından
Aynen aynen asla sabit kalmiyor günlük fiyat değişimi bile oluyor. Evet atarsan çok sevinirim canım sana da zahmet olacak ama
(3,599 puan) tarafından
Estağfurullah atıyorum canım
-Reklam-
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Pazardan ikinci el 30 tl ye almıştım krem renkti çocklar kirletiodu 100 e sattım dolapta koyu renk olursa ii bnce
0 oy
(3,599 puan) tarafından

image

bak bu canım.                    Jssj
(98 puan) tarafından
Ne kadar bu örtüler canım sordunmu
(3,392 puan) tarafından
Çok güzel oturmuş canım seninki rengide kiri göstsrmz
(3,599 puan) tarafından
Bu benim değil yengem bugün aldı bunu pazarda1200 du Instagram'da kaç yere sordum kimisi 1900bile dedi yani 1200un altında hiç bulamadım
(6 puan) tarafından
Bende bu tarz istiyorum çok güzelmiş canım güle güle kullansın yengen. Instagram da sordum bende kaç yere daha uygunlari da var bulabilirsin canım araştır biraz sayfalara fiyat sor
(3,599 puan) tarafından
Sağol canım valla ben 1200den asssagi bulamdim ama ucuz diye kanıp alma eltim bı takım aldı hep tüylenme yaptı bı iki defa yıkanınca

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
0 oy
3 cevap 239 göst.
23 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 512 göst.

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...