0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Çevremdeki çoğu bebeğin (benimki de dahil) , üst örmek istemediğini gördüm. Ve mesela benimki üstünü örtmeyince daha iyi uyuyo. Çok kalın giydiren bir insan değilim evimiz de çok sıcak değil. Bebeğim de sıcağı sevmiyor. Ben de uyku tulumu daha mı mantıklı diye düşündüm. 

5 Cevaplar

0 oy
(3,030 puan) tarafından
Doğduğundan beri hep kullanıyorum, 27 aylık oldu. Bence çok pratik birşey. Üstünü açtı dersi yok.
tarafından
Hanği marka aldın canım
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Evet uyku tulumu kışın kurtarici hele üstünü ötmüyorsa kesin alın kızım 5 buçuk aylık örtünce hemen uyanıyor 2 haftadır giydiriyorum 2,5 tog ev şuan 19,20 derece bizim soğuk oluyor yani içinden de bı takım pijama giydiriyorum sabah sıcacık kalkıyor, sizde evin sıcaklığına göre alın ama 2,5 toglar ideal oluyor
(6,434 puan) tarafından
Antalya diğer illere göre zaten soguk olmuyorki susamim neden 3 aldin yavrum sen erzurumdami yaşıyor sun
(12,755 puan) tarafından
Beybilerr ev sıcak şortlu geziyoruz biz,kaç tog almalıyım? 2.5 kalın olmaz mi
(6,434 puan) tarafından
Asko sen 1.5 al
(12,755 puan) tarafından
Sağ olasın canım ☺️♥️
(4,172 puan) tarafından
Ay ne bileyim Esma ya benim eşim çocuk konusunda ayrı Bi psikopaat aman üşümesin aman hasta olmasın diye diye bunu al kalın olsun zaten üstünü açıyor dedi bende almış bulundum dün mesela üzeri açık uyudu yine gece de yağmur yağdı ev soğudu kalktı baya öksürüyor burnu akıyor sapasağlam çocugun bende bugün giydirdim bakalım insallah da hasta falan olmaz daha da diyerek canım yoksa geçen sene 2.5 tog bile fazla gelmişti ama eşim yüzünden gaflete düştüm o an neyse içine askılı tek zıbınla giysin baktım olmuyor gider incesini alırım buna da 500 küsür verdim Bi de e bebekte ya
0 oy
(4,480 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri uyku tulumu kullanıyorum. Rahat konforlu risksiz
0 oy
tarafından
Bende ilk defa aldim ve aldığıma da pişman oldum kızım bir gece tek o da zorumla giydi ve ertesi gün  sabah erkenden uyandı gecenin bir yarısı uyandı anne bunu çıkar lütfen istemiyorum diyip durdu ilk ve son giydirmem oldu öylece katlayıp dolaba koydum ☺
(81 puan) tarafından
Evet onu da düşündüm aslında. çok kalın olduğu için giymek istemeyen bebekler de olur muhtemelen
(6,434 puan) tarafından
Sen büyük aldığın için olajilermi
tarafından
Yok kiz çokta büyük değil aslında bir iki katladim çokta güzel oldu ama benim kız biraz değişik ☺
0 oy
(4,545 puan) tarafından
İnce tulumlardan olabilir canim yorgan gibilerden alma terleyip daha çok hasta oluyorlar 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
6 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 259 göst.
30 Ekim 2022 Moda kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 105 göst.