0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Kizlar çok kararsiz kaldim ya 

Almali miyim almamali miyim bilmiyorum 

Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum 

Birde memnun kaldiginiz markalas modelleri nedir

5 Cevaplar

0 oy
(1,285 puan) tarafından
Alabiliyorsan kesinlikle almalısın.
-Reklam-
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Durumun varsa bir dk bile düşünme al mükemmel bir şey. Evdeki tox oranı ciddi anlamda azalıyor kıyafet as kaldır tamamen bitiyor yumuşatıcı kullanmama gerek yok çünkü içinden yumuşacık çıkıyor kıyafetler. Ayrıca birçok şey ütülü gibi çıkıyor

Sadece nevresim atmak iyi değil çünkü düğüm haline gelip aşırı kırışıyorlar. Onlar da zaten kapı üstlerine assan  3 4 parca bir şey hemen kuruyor.
0 oy
(7,856 puan) tarafından
Hepsi buradan aldık Grundig marka geçen yıl 7 bine almıştık çok memnunum bence kesinlikle almalısın hele hele küçük çocuklar varsa 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben regal aldım araştırıp çok memnunum keşke çok önceden alsaydım diyorum. İmkanı olan almalı. Zamandan tasarruf sağlıyor, yerden tasarruf sağlıyor, daha hijyenik çamaşırlar kullanıyorsun kılı tüyü tozu topluyor, üstelik çıkanı hemen katlıyorum ama asılı olsa günlerce kalırdı şimdi kırışmasın diye çıktı mı yerine kaldırıyorum. Mesela dolapta kullanmadığın şeylerde Bi koku oluyor ya at havalandır koku falan kalmıyor
0 oy
(9,079 puan) tarafından
İmkan varsa al. Aldıktan sonra daha önce niye almamışım diyeceksin. Bende Bosch var ama fiyatı uçmuş valla. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 316 göst.
0 oy
39 cevap 359 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Syma (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 57 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Egemeninannesii (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.

383,050 soru