0 oy
423 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

34 günlük olduk o kadar dikkat ediyorum yediğime içtiğine bütün kıyafetlerini utuluyorum ama yine de başıma gelir böyle şeyler oğlum da böyleydi ne olduğunu da çözemedim isilik diyen var alerjiye benziyo diyen var az bekliyim öyle gidim doktora diyorum belki geçer diyorum ama daha da cogaliyo çok üzülüyorum suratı pıtır pıtır kupkuru acimiyodur insallah:))))

11 Cevaplar

+1 oy
(4,216 puan) tarafından
Bazen bebisler çok kilo alincada çıkıyor bunlar
(220 puan) tarafından
Ay inşallah öyledir alerji ye beziyo dediler bebek bölümün de çok zor geciyo o dönem oğlum da olmuştu :((
-Reklam-
0 oy
(119,790 puan) tarafından
kiz allah askima bebe daha 34 gunluk belliki kalin giydirmekden olmus gurtlaga kadar ortmussun ne az daha bekleyim diyon tum vucudmu reaksiyon gostersin al gotur hemen
bu arada cokda tatliymis adi ne
(220 puan) tarafından
Yok canım vallahi doğru düzgün ortmuyom bile isilik mu diye bende düşündüm ama yok banyo yapınca daha da cogaliyolar bir tek suratın da ve kafasin da var  irinli çoğu kafasindakiler pazartesi maaş alicaz onu bekliyim dedim :(((
Çok teşekkür ederim Betül ikra
kiz acile gotur devlete daha cok minik beklemeye gelmez aay adida kendi kadar guzelmis
(220 puan) tarafından
Yarın sabah özel polikinige götüreyim bari buradaki aciller ilgilenmiyo böyle şeyler le pazartesi sağlık ocağına götürdüm o bile bisey yok bunda sabunla yıka yüzünü opmeyin gibi şeyler söyledi krem bile vermedi
0 oy
(163 puan) tarafından
En iyisini doktor bilir ama benimde kızımında aynen 1 aylıkken böyle oldu. Deterjandan olduğunu şüphelendim öyle de çıktı. Kıyafetlerini durulamaya vermem gerektiğini bilmiyordum. Durulamaya verdim ve doktor bir krem verdikten sonra geçti  sizde geciktirmeyin yazık çocuğa çok ilerlemiş.
(220 puan) tarafından
Pazartesi goturcem canım inşallah öyle biseydir bebek bölümün de süt alerjisi gibi dediler cok zor geciyo o dönem oğlum da öyle olmuştu yeminle ne yaoiyo acaba diye düşünmekten başım agriyo gunlerdir
(163 puan) tarafından
İsiliğe hiç benzemiyor. Alerji gibi görünüyor. Instagram da bazı doktorlar var. Onlara sorun isterseniz cevap veriyorlar. Osman gönülal ve drrıfatFıratcan Öztürk e gönderebilirsiniz
0 oy
(8,106 puan) tarafından
Benim kızım daha kötüydü yüzü vücudu su toplamış gibiydi sağlık ocağı bir krem verdi geçti.bende küçükken öyle olmuşum 
(220 puan) tarafından
Pazartesi gösterdim doktora sağlık ocağında çöl sevdiryonuz dedi ama evde ben be eşimden başka kimse yok eşim de korkuyo kucağına bile zor aliyo yani öpme gibi bisey deil hiç bisey vermedi sabunla yıka ger seferinde sabun kullanma duru şu ile yika geç dedi ne Bi krem ne başka bisey pazartesi Bi çocuk doktoruna gidicem
(8,106 puan) tarafından
Gene götür krem yazması gerekiyordu ya
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Ev çok sıcaksa isilik olabilir veya vücuduna kullandigin şampuan, sabunda alerji yapmış olabilir bir doktora götür 
(220 puan) tarafından
Yok canım oda sıcaklığı 23 24 üzerini de çok giydirmiyorum bu gün ablam çocuk isilik olcak diye usutmeyesin diyodu o kadar yani dalın şampuan kullaniyodum acaba ondan mı diye dalın sabuna döndüm oda geçirmedi
(2,152 puan) tarafından
Olabilir veya süt alerjisi var. Geçirmez ancak krem felan kullanman gerekir. Alerjiye surup verir
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Kıyamam yaa dr göster canm geçer insalah benim oğlumda da çıkıyordu bebekken ama ben çok kıyafet giydirdigim içindi 
(220 puan) tarafından
Yok canım ben çok fazla goydirmiyorum isilik gibi de deil zaten kafasindakiler irinli sivilce bildiğin
0 oy
(82 puan) tarafından
Kız şurup falan mı versin ilaç omu yan etki etti acaba
(220 puan) tarafından
Yok canım hiç Bi rahatsizligimiz olmadı surup VS hiç bisey vermedim alerjik olduğunu söylediler
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Alerji bu. Süt ürünlerini paketli ürünleri kesin. Muhtemelen biter. 
(220 puan) tarafından
Yarından itibaren diyete gireyim umarım o yüzdendir de geçer gider çok zor oluyo oğlum da olmuştu
0 oy
(10,613 puan) tarafından
Üzülerek söylüyorum bebek alerjik. Dikkat etmen gerek süt ürünü hayvansal gıda kesmelisin annesi

Tabi önce Dr görsün ama muhtemelen sıkı diyet. Çok zor oluyor kızım 4 yaşında hala süte alerjisi var 
(220 puan) tarafından
Oğlum da aynıydı 2 yaşından sonra geçti onun ki harbiden çok zor Bi dönem yarında itibaren sıkı Bi diyete gircem
(10,613 puan) tarafından
Oğlunda da varsa muhtemelen anne ya da baba da aslında bebekken alerjikmiş canım. Ben alerjik yapıya sahibim astımım var kızıma da aktarıldı. Geçmiş olsun Allah dermansız dert vermesin bu hallolur inşallah
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Riske atma 34 günlük daha çok küçük, yarın ilk işin doktora gitmek olsun canım 
0 oy
tarafından
Oy maşallah kuzuma kiz kaldir fotosunu 
(220 puan) tarafından
Tamam gülüm kaldiryom hemen unuttum ben onu

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 508 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 347 göst.
0 oy
8 cevap 306 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride.me (6 puan) tarafından soruldu

383,041 soru

11,465,758 cevap

35,066 kullanıcı

...