0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya Ömer sırtında tuvalete götürdüğü babaannesi evdeki tuvalete gidemezken .birden bire kadın sokaklarda koştur koştur yürü bide konteynerin tepesine cik .ordan sonrası muamma.ya ne akadar saçmalayacaklar daha

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl bir dizi merak ettim içeriğini 
tarafından
Çorba dizi resmen ya takıntım var işte ilk bolumden beri izliyorum mecbur bakıyorum final olsada kurtulsam:))
tarafından
Baştaki fragmanı gördüğümden beri açmıyorum asiri linç yiyen bi dizi ayy aman bırak gitsin finali bekleme hiç:))
tarafından
Elimde değil canım napim başladık bikere:)
(5,426 puan) tarafından
Bnde izliyorum ama braz saçmaliyorlar ya ama Tahir şükran iyi güzel rol oynuyor valah gamze den nefret edyorum harekleti çok yapmacik
tarafından
Gamzeyi bende sevmezdim başlarda itici gelirdi .hani yurt dışına gitti vicdan geldi beterin beteri varmış dedim ya gamze gelse keşke dedim Allah'tan geldi şimdi gamze olmadan olmuo seviyorum.simdi tahirin kızı olayı daha çok sarıyor kedicik mi olacak ne bı de onla ugrascaklar
-Reklam-
0 oy
(4,783 puan) tarafından
Ayyy sacmalasalar da ben izlerimmd.d
tarafından
:)) bende de takıntı var işte ilk bolumden beri izliyorum sacmalasalarda finali bekliyorum :)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Daha da bu güzel dızıyı ızlıyor yurdum insanı??? ;) fantastık sandım 
tarafından
:)) dizilerin hangisi normal ki
(2,443 puan) tarafından
O yüzden ızlemıyoeum
tarafından
En iyisi canim :))
0 oy
(4,177 puan) tarafından

Ömer değil de yargıyı izleyen var mı ya acabaa o ******** filiz mi ceylini vurdu ceylin mi onu :angel:

(4,177 puan) tarafından
Doğrudur canım sadece yargıyı izlediğim için diğerlerini bilmiyorum hiç yargıyı da yayınlandığı gün izlemem zaten reklamlar falan sıkılıyorum sonraki günler çocuk uyuduğunda falan çayımı alıp geriye sarıp izliyorum daha keyifli oluyor reklam falan beklemeden ☺️
(16,227 puan) tarafından
Bence ikisi de vurmadı birbirini. Filiz şeytann gibi ceylinin onu kışkırttıgini anlamıştır o yüzden silahı alıp boşa sıkmıştır. Ya da bir ihtimal daha var kendini vurmuştur filiz böylelikle Ceylin bana vurdu kızımı ona vermeyin vs şeyler söyler velayet verilmez onlara
(4,177 puan) tarafından
Aa bak bu da mantıklı senarist değişik çünkü hep Bi ters köşe☺️
tarafından
Tivibu mu var sende de bende aynı canim durdur durdur izle iyi oluyo sacmasahneleri gecmek
(4,177 puan) tarafından
Aynen canım tivibu var ip TV var Bi çok seçeneğim var Allahtan ☺️ hiç sevmiyorum dizileri reklamla bekle saçma bakışma sahnelerini bekle falan geçince iyi oluyor ☺️
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Guzelmi. Ali rizayi bugün gömdüm yaprak dökümü bitti onu mu izlesem dudaktan kalbe  dizisini mi
tarafından
Bence hiç başlama:)) bende kaygusuzlara yada Haziran gecesine baslamak istiyorum tekrar kızımdan fırsat bulursam :))
(2,522 puan) tarafından
Yya bu Yaprak dökümü ne illet birşey güzel ama değil anlamadım bırakamadım da yaşlandım ya dert tasa hiç bitmiyor dizide ilk ve son du
tarafından
Hahha evet hipnozmu ediolar napiolar gerçekten gıcık bı dizi ama insan yine bırakamıyor.finali üzücü ama tren sahnesi orda ağlamıştım sonunda şarkısı çok yakışmış adamın müzikleri her yaptığı diziye yakisiyo Toygar ışıklı in.dudaktan kalbede güzel dizi .
(2,522 puan) tarafından
Dudaktan kalbe aklımda başlicam çok çok güzel bir diziydi hayaleyal hatirliyorm. İş güç yaparken arada çalması güzel oluyo
tarafından
İzle izle güzel vala

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 281 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ilayda_2122 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Balımm (4,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 414 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sarayy (551 puan) tarafından soruldu