0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Suan çok sinirlerim bozuldu misafir gelecekti sagdıcımız aramış gelecez diye bende annemgildeydim esim aldı iş çıkışı kayinvalideme gittik oturduk biraz misafir varmış tabi bi yandan ben acele ediyorum misafir gelecek diye ev supurulecek toz alınacak toplanılacak vs geldik eve 5te 7 ye kadar bütün işlerimi bitirdim kızımı hazırladım kendim hazırlandım ve sonuç gelmediler başka yerdelermis :woot:

Sizler neler yapıyorsunuz? Hafta sonu planlarınız var mı? :angel:

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ahahhhahahaaha benimde başıma geldi canım boşverrr :)

tarafından
O daha kötüymüş ya:))
tarafından
Ya işte boşver yarın ev temiz en azından :)
tarafından
Yarın gelelim demiş:D
tarafından
Biz müsait değiliz de :))
tarafından
Hahah yok kız 2 aydır gelecekler gelsinler bi kurtulalım kdkdjdj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyy haklısın en sinir olduğum şeydir. Pat diye gelsinler ona alıştım ama verilen sözden dönmek nedir. Ekmek nedir. Söz ağızdan bi kez çıkar, sevmem böyle şeyleri.

Davetiyeleri dolduruyorum, isim soyisim adres alayım. Malum sizin damadın sünnet cemiyeti gelmeli birde reşat takmalısınız sanırım hahahhaah ;D
tarafından
Herkes sen mı Gülizarımmm❤❤☺️
Hahahha gerçek mi sünnet mı yaptiracaksiniz :D
tarafından
Evet gelinimi alıp gelin haftaya :)
0 oy
(97 puan) tarafından
Valla benim sinirim bozuldu ya kafayı yiyecem 
tarafından
Hahahha niye kiz
(97 puan) tarafından
Kaynanam beni deli etti yine tutturmuş neymiş gorumcelerimim eve geliyor iyi misafir perverlik yapmıyorum bana ve kocama diyor
Kocamda dedi napalim kendimiz artık kurban mi edeelim onlara
Ya benim sinirimi bozan onlar gelince bı dediklerini iki etmiyorum onlar gidene kadar doğru düzgün oturmuyum bile o hele öyle diyor bana
(97 puan) tarafından
Kaynanam beni deli etti yine tutturmuş neymiş gorumcelerimim eve geliyor iyi misafir perverlik yapmıyorum bana ve kocama diyor
Kocamda dedi napalim kendimiz artık kurban mi edeelim onlara
Ya benim sinirimi bozan onlar gelince bı dediklerini iki etmiyorum onlar gidene kadar doğru düzgün oturmuyum bile o hele öyle diyor bana vallahi deli etti beni artık
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Hic sevmedigim seydir gelecez diyip gelmeyenlerden ve cat kapi gelenlerden nefret ederim :ermm: gel kiz misir patlatacam kociste gececi keyif yapcam :D

tarafından
Bende nefret ederim canım:D
Yaa o kocalar gececi oldukları zaman keyifler bizde oluyor ya neden:D
(5,913 puan) tarafından
Kiz valla cok ozluorum ama bir yandanda rahatim yemek yerdi yok bulasik yok cay fasli meyve fasli yok evi dagitan kimse yok biryandan da keyif oluor yani :D yoksa cocuk gibi ilgi istiolar :D
tarafından
Hahaha aynen şey gibi görmeyince göresin görünce de öldüresin geliyorsa kocadır o :DD
(5,913 puan) tarafından
Hahqaaa krize girdim suannn :D aynen oyle oluor onsuz olmuor ama onlada olmuor :D
0 oy
tarafından

Ayyy hiç olmazsa yarına işin yok :)

Yarından sonra eşim izinli il dışı gezmeye gidecez plan ediyoruz bugün de ben oğlumla gezdim vs günüm iy geçti 

tarafından
Evet güzel yani orası var:D
Ayy ne güzel iyi gezmeler canım ❤
0 oy
tarafından

Ama saygisizlik gibi olmus onca hazirlandin ettin neysee ya gelmeyecegiz deyip gelselerdi ondan iyidir:D

Ben napiyorumm ekmek yiyorum tana gibi olsum halaa aklim yiyemediklerimde:D bidee postlari okuyorumm pek sakin burasiii bugun :P

image

tarafından
Oyy oyy postuma bi güzellik gelmiş ❤❤ Maşallah gerçekten çok güzelsin ya genetik mı sarışınlık felan :D
Ye canım sen her halinle güzelsin:)
tarafından
Yaa seni yerim :D gerci bi sen kaldin yemedigimm :))) iyi bi istahim acildiii :))) sagol kuzummm annem sarisin bitek ondan sanirim ha bide cerkezim ben :)
0 oy
(777 puan) tarafından
Ayıp vallahi yaa.sağlık olsun canım herşeyde bir hayır vardır bir dahaki sefere de sen kabul etmezsin :D
tarafından
Yarın gelelim demiş eşime ev topluyken tamam dedik artık:D
0 oy
(786 puan) tarafından

Ailecek zehirlenmiş olabilirz bekliyoruz bişey olacakmı diye :D

0 oy
tarafından
Bı pat dıe gelenı bıde gelecem dıyıp gelmeyenı dovmek lazımm
0 oy
tarafından
Ayyy sinir bozucu bir durum :/

Kocayıda minayı da uyuttum ama ben akıllı uyumadım daha  
0 oy
(5,322 puan) tarafından
İyi akşamlar bizde evde takılmaca :))
0 oy
tarafından
Ay sinir oluyorum böylelerine ya . Daha önce benim başımada geldi , bütün gün uğraştım temizlik yaptım , ikramlık hazırladım. Tenezzül edip gelemiyoruz bile demediler. Bir daha geleceğiz dediklerinde ben kabul etmedim. 
0 oy
tarafından

benim de sagdicim bizdeydi eşiyle birlikte az once gittiler:D

İlgili sorular

+2 oy
8 cevap 494 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 599 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1111 (117 puan) tarafından soruldu
+6 oy
22 cevap 852 göst.