0 oy
1,031 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Eltimi övdü bende bir gün olsun beni ovmedin iyi güzel söz söylemedin dedim bana döndü ve sen değil dünyadaki tüm insanlar bile olsa onun gibi olmaz dedi kalbim çok kırıldı yani ne bileyim üzüldüm ben senin karinim sen nasıl böyle bir şey söylersin dedim öyle yani kırıldım bir özür dilemesini bekliyom bakalım sizce ne yapmalıyım daha da.      Yani onun gibi iyi kalpli iyi yönden huy olarak dedi 

37 Cevaplar

+8 oy
(13,333 puan) tarafından
Şiddete karşıyım ama eşini bir temiz dövesim geldi. 
(64 puan) tarafından
Bilmem ben artık o kadar kırıldım ki sustum
(602 puan) tarafından
Sakın susma susarsan devamı gelir
(602 puan) tarafından
Çok beğeniyorsan sende git derim .
(13,333 puan) tarafından
Ben konuşmayayım o zaman onu alsaydın derdim mahkemelik olurduk
-Reklam-
+5 oy
(662 puan) tarafından
Sadece senin ve eltinin arasında kıyas yapıp bunu söylese belki yine olaya kötü bakmazdim ama tüm dünyadaki insanlara karşı eltin için bunu diyorsa ne altından ne üstünden ne yanından neresinden bakarsam bakayım masum gelmiyor eşiniz acaba eltinize karşı bir şey mi hissediyor çünkü insan bunu annesine der hadi kardeşine der kızına der falan ama abisinin karısına demek çok normal gelmedi bana 
(602 puan) tarafından
Aynı düşüncedeyim ve tek cevabım ona maden çok bbegeniyorsun sende git yanlarına derim
(1,573 puan) tarafından
ıkınızde de asırı katılıyorum aynı dusuncedeyım ve bende derdım bunu bu kadar begebıyırsan benı almasaydın hazır varmıs aılenızde abıne ortak olurdun dıye boyle bırseyı ınsan karısına nasıl der ya resmen saygısızlık neyı varmıs yengesinin oyle tovbe estağfurullah
(139 puan) tarafından
Katiliyorum
(1,043 puan) tarafından
Acaba eltisinin yaşı buyukte esini o mu büyütmüş direk o geldi aklıma
(637 puan) tarafından
+++ asla masum söz değil bencede...
+3 oy
(435 puan) tarafından
Hele ite bak ite.. kusura bakma bacım Da böylelerine küfür yakışır ileri gidemiyorum.. 

Eleştiriye gayet açığım bazen evi temizleyemem bazende yemek yapamam. 

Ama eşim kalkıp bana birini ovemez anasindan ciktigina pişman ederim onu. Dal.lamaya bak angut öküz 
(2,479 puan) tarafından
Haahah
Bak ite hele beni vuracakmış bak ite heleeee
Diye şarkı mı Türkü mu ne vardi :D

O geldi aklıma yorumunu okurken
(435 puan) tarafından
Benimde geldi yazarken :D
+1 oy
(2,988 puan) tarafından
İster övgü olsun ister eleştiri. Kimse üzerinden ne övülmek ne de eleştirilmek isterim. Eşin saygısız davranmış, umarım hatasını anlar. 
+1 oy
(659 puan) tarafından
Sen ve dunyada kı hıc bır erkek de abın gıbı olamaz de bı bakalım ne yapacak okuz 
(1,573 puan) tarafından
Abısıyle kıyaslamak bıle masum geldı ınan suan yenge kım ya koca ıcın elın kızı yanı abının karısı nasıl kendı karısına bunu der ınsan şok oldum
(1,497 puan) tarafından
+++++ayni seyi yazacaktım elti ne alaka çok istyorsa gitsin kardçeini boşas onunla evlen de
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ne hakla sana bunu söyler bı zahmet eltini abisi ovsun 
(64 puan) tarafından
İşte yani bilmiyorum tuhaf hissetim
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Onun gibi olamaz derken konu neydi? Mesela eşimin teyzesi inanılmaz titizdir ben asla temizlikte onun gibi olamam
(64 puan) tarafından
İyi kalpli iyi yönden yani
(4,422 puan) tarafından
İyi yönden bakmaya çalışıyorum. Belki çok saf temiz kalpli biridir. Ben kinci bi insanımdır mesela?
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Neden böyle bişey söyledi peki kavga mı ettiniz 
(64 puan) tarafından
Evet yani tek tek ovunce neden bir günde beni ovmuyirsun dedim çıldırdı her zamnaki gibu
0 oy
tarafından
Çok itici ya
0 oy
(212 puan) tarafından
Kaynımda  senden iyi deseydin ben olsaydım derdim ne münasebet benim olduğum yerde başkasını övmek dünyadaki tüm insanlar nasıl oluyoda yengesi gibi olamıyomuş merak ettim
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Özür felan dilemezç burnundam getir.
0 oy
(3,905 puan) tarafından
Ben bu tarz seyleri önemsemem ya sahsrn. Eltim mesela benden daha tutumludur, daha uysaldır.Bunlaeı dese eşim neden alınayım ki.. 
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Sende abim gibi olamazsın diyeydin :D

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yok artık işte kapı derim..
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Eğer ablan veya kız kardeşin evliyse sende bigün enişteni öv eğer derse neden böyle sövüyorsun sen veya başka biri eniştemin tırnağı olamaz de :) bak bakim nasıl. Bişey miş 

0 oy
(1,150 puan) tarafından
Yani özür dilerse kabul etme benim kocam bana böyle söyleseydi kul köle bile olsa onu affetmezdim süründürürdüm
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma bir kiyas y benim eşimde mesela yengem güzel yemek yapar der ama böyle bir kıyaslama yapsa herhalde çok kavga ederim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Abartı bir kıyas olmuş atıyorum yengem çok titiz evi herzan tertemiz sen onun gibi değilsin dese yazarken farkettim ben bu ada çok pis kurulurdum ama aklıma kötü niyet gelmezdi ne sen ne bu dünyadaki kadınlar yengem gibi olamaz değince ucu açık birsey ve hayranlık bu resmen kabul edilir gibi değil arana mesafe koy yaklaştırma kocanı aman diyim 
(91 puan) tarafından
Evet hayranlık hay ağzın hep bal yesin. Bizde ailecek oturduğumuzda sohbet ederken ben soru sorarım mesela cevaplarken eltim bi şey dese beni unutur yok sayar onunla konuşur
(2,474 puan) tarafından
Peki cokmu mükemmel biri eltin yani kocan dışında herkez begenirmi overmi onu mesela kaynanan kendi kocası akraba gibi yoksa sadece kocanmi bu kadar abartı övüyor elini buda onemli
(2,474 puan) tarafından
Bak sana birsey diyim bazı insanlar vardır gerçekten çevresinde çok sevilir övülür bizim bir komşumuz vardı annem yaslarinda bir teyze çok iyi niyetli yardım sever insanlara hoşgörülü bir kadın mahallede herkez sever saygı duyardı kimseden hakkında kötü birsey duymadım bizim buralarda kışlık yufka yaparız herkez yardıma gider biri salça kaynatsın bir ucundan tutar komşunun perdesi yoktur kendi evinde diker hiç unutmam ben ikizlerim yeni doğduğunda yemek yapamazdım bebeklerle yazın düğünler olurdu mahallede banada yemek taşırdı sen gelemezsin çocuklarla al ye kızım derdi böyle insanlara içten içe insan hayranlık duyuyo eğer eltinde böyle bir insansa sayet bence üzülme hiç kafana takma kötü niyetinden yada onu begendiginden değil farklı bir durum inş anlatabilmisimdir
(91 puan) tarafından
Yok aşırı mükemmel değil normal biri
0 oy
(444 puan) tarafından
Kocam bana bunu dese kafasını kırar git yengen gibi birini bul. Zaten ben sana fazla geldim kaldıramıyorsun git kendine dengini bul der çıkarım o evden 
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Hani dese sen onun gibi olmazsın anlarimda tüm dünya demesi çok garip geldi bana hani insan aşık olunca dünyada onun gibisi yok dersin ya onun gibi birşey olmuş tövbe yarabbim bilemiyorum bana korkunç geldi o sözleri 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 584 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 577 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.