0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar selam 15 gün önce bebeğim daha 15 günlükken koltuktan yere düşmüş ve annem yanındaydı. Annem 2 dakika mutfağa gitmiştim döndüğümde sırt üstü yerde halının üzerindeydi dedi. Bana daha şimdi söylüyor. İyi yanı bebek battaniyeye sarılıymış ve halıya düşmüş ayrıca şu an bebekte hiçbir belirti kötü bir şey yok fakat içim çok kötü oldu. Herhangi bir belirti olmadan da kötü bir şey olabilir mi? Böyle bir durum yaşayan var mı?

18 Cevaplar

+1 oy
(4,285 puan) tarafından
15 gunluk bebek nasi dussun ki yerinden bile kimildayamazki kafasini kolunu bile oynatamaz. Kaldiki pazene mazene sarilidir.dusmemistir bence annen yere koyup hatirlamio

Olabilirmi. Hic ihtimali yok bebegin dusmesinin. Avuc ici kalinliginda biyere dengesiz sekilde koymak gerek ki kanca duser. Yoksa benek imkansiz dusmesi
tarafından
Aynen katılıyorum
(4,285 puan) tarafından
Annemin tyze kizi bir bacagi 10 cm kisa. 1 bucuk aylikken ablasi besikten aliyor dusuruyo cocugu kucagindan. Annesinden korkusuna bisey demiyor. Buyudukce buyudukce bir bacagi kisa kalio.60 kusur yasinda aksak yuruyor.ama yani bu uc bise bence kendi kendine benek dusmez ya annen kucagindan kendi dusurdu yada yere koydugunu hatirlamio koltuga koydum sanip dustu diye dusunmustur
(3,905 puan) tarafından
Nasıl yabı dustugu için mi bacagu kısa kalıyo
(4,285 puan) tarafından
Aynn dustukten sinra bacaginda kirik olusmus ama anlamamislar ya.muk kaynamis. Sonra boyu buyudukce o kemik gelisp buyumemis. Nasi diyim bir ayaginda platform  topuklu ayakkabi diger ayanda babet varmis gibi fark var iki bacak arasinda. Bir ayagini parmak ucunda yuruyor aksayarak.
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Olsaydı o gün olurdu korkma cnm 
0 oy
(6,115 puan) tarafından
Olsa şimdiye olurdu herhalde ama ben yine de doktora götürürdüm. Annemle de fena bir kavga ederdim. Yani tamam kimse düşsün istemez ama düştüyse kontrol etmek ettirmek lazım. 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ay valla anne de olsa kimseye güven olmaz daha da birşey demem demekki orda Allah korusun ölse ses etmeyecek . Ne kadar cahil bir davranış alıp hastaneye götürmek yerine pess
(87 puan) tarafından
Offf ben artık kime güvenip emanet edeceğim cidden o kadar moralim bozuk ki
(1,175 puan) tarafından
Bence de morelin bozulsun canm yani bu durumda sana başka ne diyim ki . Bakkala da gitsem besige koyar kapıyı kilitler çıkarım asla kimseye emanet etmem . Benim halam kızını komşuya bırakıyor kız 5 aylık sandıktan düşüyor sonra bebeği alıp hiç birşey olmamış gibi yatırıyor lar halam geliyor bebeği almaya uyuyor sanıp eve gidiyor bekle bekle bebek kalkmıyor meğer dusurken ciğeri parçalanmış olmuş. Komşu ne dese iyi ? Vermeseydin. Dikkat edin vok gerekmedihi sürece kimseye emanet etmeyin anne de olsa yanlış anlama beni ama anlattığın şeye göre annen çok yanlış yapmış
(87 puan) tarafından
Ahh ahh çok kötü bir durum :( Yok zaten bana da ders oldu ve ben o gece çığlıklarla uyandım rüyamda annemin bebeği düşürdüğünü gördüm annem uyandırdı ne oldu diye bebeği düşürdüğünü gördüm rüyamda dedim. Şimdi anlıyorum o rüyanın anlamını :( asla emanet edemem artık kimseye
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Üstünden onbeş gün geçmiş. Sıkıntı yapma canım bişi olmaz.
0 oy
(8,386 puan) tarafından
15 günlük bebek nasıl düşmüş tek başına çok merak ettim ya dönemezki 

Olsaydı o zaman olurdu ama senin yerinde olsam artık eşime bile güvenmem çocuk konusunda allh korusun birşey olsaydı vicdan azabı ya nasıl söylemez annen 
(87 puan) tarafından
Aynı şeyi söyledim en azından doktora götürürdük diye.. cidden öyle bebek konusunda kimseye güvenmeyeceğim artık
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Bişi olmaz olsa o zaman olurdu bence. Bi de aylık kontrol zamanı zaten gidince anlatırsın doktora için rahat eder
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Benim anlamadığım şu

Bu bebek battaniyeye sarılı hemde 15 günlük nasıl olurda düşer

Aklım ermiyor buna 
0 oy
(6,444 puan) tarafından
Sıkıntı yapma canım bu yorumlara kanıpta annene bir şey deme. Kimin evladı düşmüyor ki? Sorun yoktur olsa illaki bir belirti verirdi mesela ağlardı veya kusardi gözleri kaymış olurdu. 
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Çok şaşırdım 15 günlük bebek nasıl düşe bilir o daha donemezde . Hem korkma ya cok yuksel dyildise bişey olmaz benim oğlum çok düştü yataktan yürümeye başlarken  oturmaya şalışırken defalarla sırt üstü düşüyo kafasını vuruyo 
(87 puan) tarafından
Öyle mi içim rahatladı biraz teşekkür ederim Allah evlatlarımıza sağlık, uzun ömürler versin
(1,497 puan) tarafından
Amin aminn canim. Korkulacak bisey yok sen yine dikkat et prensese
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Annen düşürmüş olabilir mi kucağından falan mümkün değil çünkü dediği şey 
(7,447 puan) tarafından
Yok estağfurullah o zaman şimdiden kolay gelsin sana bir zıpır geliyor benim minik oğlum gibi :)) o da öyleydi şimdi 10 aylık yerinde durmuyor :))
(87 puan) tarafından
Hahaha cidden mi yandık o zaman :) Allah bağışlasın inşallahh :)
(7,447 puan) tarafından
Evet çok ciddiyim ya büyük oğlum 28 aylık usluydu minik oğlum tam zıpırdı kırkının içinde belli etmişti kendini seninki de öyle desene :) bu ara da olsaydı bişey olurdu ama gözünün önünden ayırma anakucağına koy vs koltuğa koycaksan yastık koyun yanına birden fazla ki düşmesin
(87 puan) tarafından
Yaaa çokkk teşekkür ederim içim rahatladı bundan sonra çok dikkatli olacağım kesinlikle :)
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :)
0 oy
tarafından
Olsaydı 15 gün içinde olurdu ama için rahat değilse götür doktora
0 oy
(1,956 puan) tarafından
15 günlük bebek? Hanginizin kafası güzel. 
0 oy
(243 puan) tarafından
El kadar bebek dusmez, belki de annen kucagindan filan dusurdu sana diyemiuor
0 oy
(2,474 puan) tarafından
15 günlük bebek nasıl düşsün koltuktan battaniyeye sarılı birde kimildatip battaniyesini bile açamaz o şu anda bir gariplik var bu işte aklıma yatmadı 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Yazın memleketteydik yeğenim 20 günlüktu oğlumda 15 aylık oğlum kaşla göz arası odaya girip bebeği koltuktan yere düşürmüştü şükür bisey olmadı sonra bi kere daha düşürdü Allah korudu çocuğu 
0 oy
(522 puan) tarafından
15 günlük bebek ne yapsa düşmez kendi elini kolunu bile oynatamaski, bence yaa annenya başka biri düşürdü sanada kendi düştü dedi
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bende inanmazdım ama bi video gördüm bebiş kuvezden çıkmaya çalışıyor :) eğer kundak değilse yahut kundağı gevşekse bu mümkün.  Bişey olsaydı az çok kendini belli ederdi. Yeni huysuzluklar edindimi mesela? Şimdiden kolay gelsin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde anakiz (2,214 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,658 cevap

34,966 kullanıcı

...