0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (3,188 puan) tarafından
3 bebişi olan kızlar trendyoldan tüm ürünler kalkmış 

25 Cevaplar

+7 oy
(435 puan) tarafından

Ya belki linç yicem ama 

Ne kadar Dilan hakkinda böyle haberlerde çıksa kadının aurasi vardı sempatikligi vardı izlendiriyordu kendini yani 

Ama bunun iticiligi yapmacikligi yüzüne yansımış ya. Hiç sevmiyorum bunu Allah ikisinide çocuklarına bağışlasın ama ayy kizlarr yazın bana teysosslaar naynini ninam nini nam usjshhshaja özenti nasıl büktü altınlarını :D

(435 puan) tarafından
Gördüm ağzını avuçladi buysa eğer. Küçük olan mira midir nedir sırf reels uğruna alttan bacağını cimciriyor.  Gördüm gördüm aynı annesi gibi oda çok itici
(7,446 puan) tarafından
Çok yazık ya gerçekten
(585 puan) tarafından
Harry ‘yi seveni bende severim :D Harry potter dünyası çok özel ve bi muggle bizi asla anlayamaz ;)
(7,446 puan) tarafından
Harry candır :)
(585 puan) tarafından
Gerisi heyecan :)
-Reklam-
+2 oy
(13 puan) tarafından
Hiçbir zaman sevmedim yani böyle arada keşfetimde falan gördüm çok sahte geliyorlar 3 tane bebeği olması hiçbir şeyi değiştirmez gösteriş yaparken o bebekleri düşünmüyorlar mıydı? Kurtlu macunları satarken tarihi geçmiş ürünleri satarken Kimin bebeğini düşündüler? Yani ben onlara değil bizlere kızıyorum hayatımızda niye bu kadar yer ediyorlar?
(3,188 puan) tarafından
Kız 2.5 milyon takipci si var ajajaj
(18,064 puan) tarafından
Cok doğru gercekten oyle onlari bizim milletimiz tepeye cikariyo alkisladilar
+1 oy
tarafından
Dala vereciler onlar herşeyi hakkediyor ama çocuklara yazık o kadar !! 
0 oy
(3,727 puan) tarafından
Boş beleş insanlar hepsi umarım bunlar gibi bugün fenomenlerin foyası en kısa zamanda ortaya çıkar 
(734 puan) tarafından
Agızna saglık esra tesekurler boş gereksiz avere insanlar
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Kim devleti kazıklayıp insan sağlığı ile oynuyorsa Allah'ından bulsun diyorum. Bir de hiçbir fenomeni sevmiyorum takip etmiyorum. Kullandıkları önerdikleri hiçbir şeyi almam. Yaptıysa çeksin cezasını o yüzden.
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Sence neden kaldırıldı ? :) soruşturma da ve korktular zaten macundan ceza almışlardı inşallah en yakın zamanda onlarda alınır içeri
(3,188 puan) tarafından
Hepsi burada duruyor hepsi kıxz
(7,446 puan) tarafından
Trendyol kapandı
(7,446 puan) tarafından
Yavaş yavaş kapatıyorlar :)
0 oy
(708 puan) tarafından
İşimiz gücümüz yok burda fenomen düşünecez kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez 
0 oy
(15,539 puan) tarafından

İyi olmuş.  Faydasız gösteriş meraklısı insanlar. 

İnsanları haram ve kolay yoldan para kazanmaya sevkeden, bunları güzelmiş gibi gösteren, mütevazı yasamlardan uzaklaştıran kim varsa inşallah hepsi boyle olur. Gençlerimiz artık okumak istemiyor. Hep bu şekilde para kazanmak istiyorlar. Toplumumuzu olumsuz etkiliyolardi
0 oy
(299 puan) tarafından
Sadece çocuklarına üzülüyorum hiç takip falanda etmem. Gereksiz lüks yaşam içindeydiler. Görgüsüzlük yapmaktan başka birşey yapmadılar 
0 oy
(3,512 puan) tarafından
Hakkinda sorusturma açılmış dilan polat cakmasıydı bence prim icin kendi cocugunu cimdirirek aglatmis herkes bir ara bunu konusuyordu
0 oy
(8,605 puan) tarafından
Akşam haberlerde gördüm güzellik merkezleri kepenk indirmiş. 
0 oy
(117 puan) tarafından
İşim gücüm yok bide onlarımı düşünücem amann eden bulur su testisi su yolunda kırılır 
0 oy
(119,790 puan) tarafından
kim mis ne urunu vardi
0 oy
(18,064 puan) tarafından
Cok numaraci bi kadin bence savcilik zaten arastiriyo gecenlerde kayinvalidesine gitmis guya kendilerini mutevazi göstercekler ya ev koy evi baya yikik dökük sanki bu insanlar ***** hicbirseyden anlamiyo tek akilli kendisi ve topik kocasiymis gibi ama devran dönüyor beklesin asiri gicik oluyorum ona dilan polat yan çakmasi
0 oy
tarafından

Onlar kim ki tanımıyorum :D

0 oy
(1,578 puan) tarafından
Hepsiburada cnm ürünlerin hepsi bende kardeşlerini takip ediyordum link paylaşmışlar postunu görünce dedim Bi bakim linke basınca Hepsiburada ya attı bütün ürünler orda
(3,188 puan) tarafından
Hepsi burada ya mı atmış ürünleri kız
(1,578 puan) tarafından
Evet bak Bi hepsi orda
0 oy
(816 puan) tarafından
Görgüsüz ve çok itici olduklarını düşünüyorum 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ben o kadının gerçek yüzünü anti fenomen sayfasında görmüştüm engelledim 
0 oy
(734 puan) tarafından
Çok boş gereksiz insanlar bence 
0 oy
(1,687 puan) tarafından
Valla acimiyorum canim sırf erkek diye çil yavrusu gibi doguruyordu sonunda olan çocuklara olacak dilan yine sempatikligi vardı o kadın dilani taklit ede ede öldü boyna erkek olsun diye doğuruyor yalandan çekilişler yapıp insanları kandırıyor eğer ki devletten oda para kaciriyorsa hak ettiği cezayı çeksin 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 961 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 401 göst.
4 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,459 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 2,978 göst.

383,036 soru

11,465,546 cevap

35,065 kullanıcı

...