+43 oy
1,436 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından

131 günü geride bıraktık. Mutluluk, şükür göz yaşlarına boğulduğum bir gün. Şükrümü anlatmaya kelimeler yetmez.

Maşallah subhanallah demeyi unutmayın :)

Cuma günü göz ve beyin emarı çekinecek o zamana kadar hastanedeyiz. Sıkıntı olmazsa inşallah o gün ya da ertesi gün eve geceriz diye düşünüyorum.

Bir süre tek olacağım için muhtemelen yazamayacağım. Hepinizi çok seviyoruz teyzeleri çooook teşekkür ediyoruz. Ellerinizden öperiz. Rabbim dua ve şifa bekleyen kim varsa tez elden göndersin inşallah. Bizden de dualarınızı eksik etmeyin. 
Kurtulduk sanmayın. Bu kendi küçük gerceklesmis olması büyük mucizenin ve bu acemi annenin size çok ihtiyacı olacak. ♥︎♥︎ 

62 Cevaplar

+4 oy
tarafından
İnan ki sana ve oğluna her namazdan sonra dua ettim. Kendimi gördüm sende. O kadar mutlu oldum ki maşallah barekAllah. Bizler de senin kadar mutlu olduk inan ki. Çınar egeyi hastaneden çıkarırken dünya kupasını taşıyor gibi hassas ve gururlu olacaksın bak demedi deme:))))
(278 puan) tarafından
Ayyy Allah razı olsun canım sağ olasın inşallah durumda değişiklikler oldu birazdan yeni post açacağım
-Reklam-
+2 oy
(7,271 puan) tarafından

Oyy maşallah kendi ssvincimi hatırladım bizim yolumuz sizinki kadar zor olmasada :)

(278 puan) tarafından
Canım ya teşekkür ederim durumumuzda değişiklikler oldu birazdan yeni post açacağım
+1 oy
tarafından
Ayyy gözlerim doldu ❤️❤️❤️❤️❤️ senin kadar mutlu oldum ya rabbim büyük ama dedik sana annesi 
(5,782 puan) tarafından
Sevgi nesi vardı? Bu konu hakkında bilgim yok ne olmuştu :-(
tarafından
100 günü geçik kuvezdeydi solunum desteği alıyordu Cok güzel bir yol kat etti rabbim annesine bağışlamış
(5,782 puan) tarafından
Yaaa maşallah süphanallah çok sevindim ❤️❤️
(278 puan) tarafından
S. Polat Teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım
(278 puan) tarafından
Hafsa._.34
23+3 te 653 gram dogmustu mucizemiz canım. Sana da cok teşekkür ederim mutlulugumu paylaştığın icin. Lakin durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
+1 oy
(7,446 puan) tarafından
Ayyyyyyyy ne güzel bir haber buuu çok şükür çok çok beklediğim post geldi sonunda inşallah evdende post açarsın çok ağlıyor başım ağrıdı şöyle böyle yapıyor diye inşallah ❤️ :)
(9,679 puan) tarafından
Bana ne yazmıştın özele kapatmışsın görünmüyor
(7,446 puan) tarafından
He şey kim hasta dedim yorumunda gördüm de
(278 puan) tarafından
Sağ ol canım Çok teşekkür ederim. Lakin durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(7,446 puan) tarafından
Ne oldu :(
+1 oy
(11,099 puan) tarafından
Maşallah yaa hamdolsun :)  gözün aydın, her şey yolunda gider de evinize huzurla geçersiniz hemencik inşallah. 
(278 puan) tarafından
Sag ol canım. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
+1 oy
(1,571 puan) tarafından
Yuhuuuu. Biz zaten seninle beraber inandik hep bi gun o hastaneden evine gideceginize. Demek ki gun gelmis:) hadi gozun aydin cnm. Bugun ki aldigimiz en guzel haber. En guzel gunlere insallah hep mutlu olun
(278 puan) tarafından
0 oy
(3,477 puan) tarafından
MAŞALLAH  Tevekkel  Allah    cnm
(278 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ohh çok sevindim canım evinize bir an önce kavuşmanın dileği ile 
(278 puan) tarafından
tarafından
Henuz açmamışsın. Kötü bişey yoktur umarım.
0 oy
(8,467 puan) tarafından
Çok şükür canım gözün aydın rabbim bir daha ayırmasın inşallah ❤️❤️
(278 puan) tarafından
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çok şükür biliyorduk bu haberi alacağımızı bir gün rabbim daha güzel günler göstersin 
(278 puan) tarafından
Sag ol canım amin inşallah. Ama durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(5,240 puan) tarafından
Noldu cnn açmamışsın inşallah kötü bisey değil-dir
0 oy
(4,479 puan) tarafından
Yaaa ağlayarak okudum resmen. Maşallah size maşallah. Allah'ım şükürler olsun :))) noooluuur arada yaz bize. Merakta bırakma :))
(278 puan) tarafından
Canım yaaa sag ol Allah razı olsun. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(4,479 puan) tarafından
Ay hadi valla merakla bekliyorum. :))
0 oy
tarafından

Sen nelere göğüs gerdin neler atlattın Çınar Egeyle annesi çok güçlü bir annesin, herşeyin üstesinden çok güzel geleceğine inanıyorum <3

Sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler maşAllah

(278 puan) tarafından
Öyle canım çok zorluk çektik hala da cekiyoruz yine de cok cok cok şükür cok teşekkür ederim. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
tarafından
Ne oldu canım hayırdır inşallah umarım kötü birşey yoktur
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Gözün aydın bacım
(278 puan) tarafından
(2,015 puan) tarafından
Ne oldu kuzum
0 oy
(1,551 puan) tarafından

Nasıl sevindim gözlerim doldu :'(

Çok şükür rabbime<3

(278 puan) tarafından
Sag ol canımmmm. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(1,551 puan) tarafından
İnsalah iyi bir şeydir ya bak merak ettim
0 oy
(3,827 puan) tarafından
Maşallah maşallah 41 kere maşallah süper anne ve süper kahramanımıza... çok şükür çok şükür 
(278 puan) tarafından
0 oy
(14 puan) tarafından
Maşallah hadi gözün aydın canım Rabbim bir daha ayırmasın 
(278 puan) tarafından
0 oy
(471 puan) tarafından
Prematüre Bebek annesiyim bende aylarca bekledim seni çok iyi anlıyorum. Gözün aydın ❤️❤️ çok şükür maşallah maşallah maşallah 
(278 puan) tarafından
Seninki kac haftalık doğmuştu ne kadar kaldı canım?
(471 puan) tarafından
30 haftalık dogdu
(278 puan) tarafından
Simdi kac aylik ya da kac yaşında
0 oy
(874 puan) tarafından

Kız ben ağladım ya :'( ey yeri göğü Yaradan Rabbim sen nelere kadirsin bak sana dedik birgun alıp eve gideceksiniz yeni yıla birlikte gireceksiniz diye Rabbim sizi hiç ayirmaskn bir daha gözlerin aydın olsun canimm

(278 puan) tarafından
Ayyy canımsınnnn. Sağ olasın lakin durumumuzda değişiklikler oldu birazdan yeni post açacağım.
(874 puan) tarafından
Hayırdır kötü birşey yok inşallah
0 oy
(3,028 puan) tarafından
Ay gözünaydın maşallah bebeğine. Darısı tüm prematüre annelerin başına inşallah.
(278 puan) tarafından
Sag ol canım amin inşallah. Ama durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ayyy çok sevindimmm maşallah minik savaşçıya Allah'ımm cuma günü bir sorun olmaz da evinize gidersiniz inşallah ❤️
(278 puan) tarafından
Sag ol canım. Allah razı olsun. Durumumuzda değişiklikler oldu. Birazdan yeni post açacağım.
(2,136 puan) tarafından
İnşallah olumludır kuzum
(2,136 puan) tarafından
Post açmadın ya inşallah kötü bir şey yoktur aklım sizde kaldı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 579 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (278 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 575 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (278 puan) tarafından soruldu
0 oy