0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
2,5 yaşında  sabır taşı falan denedim yıka diye ağlıyor.artik aklı erdiği için zorlanıyorum kesemiyorum.cok bağımlı.iki buc yaş çocuk nasıl kesilir memeden çok yoruluyorum artık hep üstümde farklı bir yol var mı kesmek için.

7 Cevaplar

0 oy
(6,595 puan) tarafından
Bende 25 aylık bebeyi daha kesmedim ama bugün emmedi sabah direk kalktık öğlen uykusu yapmicak aksam inşallah uyur böyle böyle kesecek
(6,595 puan) tarafından
İşte normalde benimkide yapıyor ama ben yataktan kalkarsm yapmıyor
tarafından
Posta girince Esma açtı sandım:D
(6,595 puan) tarafından
Sevgi bugün hiç emmedi
tarafından
Hadi Alalh yardımcın olsun cidden bende çok korkuyordum ama çok şükür tamamen unuttuk kardeşi doğana kadar da 3 ay daha var sanırım baya rahat edicem ama Esma bu 2 yaş üzerinde burdaki postları görünce galiba daha zor kesmek diğerini de 17 ayda kesicem
(6,595 puan) tarafından
Benimki gece falan emmiyor ya birZ ben salıyorum üstüne dusmuyorum aslında rahatıma geliyor
-Reklam-
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Valla bende bı üç gün uğraştım kesemedimm 2 yaşına doğru sonra devam ettim sabredemedim aglamasina filan sonra köye gittik  orada  emiyodu oradan gelirken yolda yoruldu gEce istemedi bnde vermedim bidaha gece kalktı su verdim yattı böyle 2 ay iyidi su içip yatiyodu sonra çok uyanndi  sonradan aklına geldi bilmiyorum sallatiyo kendi sabaha kadar bende 2.5 yaşından sonra kestim şimdi 3 yasinda ben beceremedim kendi birakri hamileyim bide acaba ondan kaynaklimi borakti
(183 puan) tarafından
Hamile olunca sütun tadı değiştiğini duymuştum belki ondandır.
(3,775 puan) tarafından
Belki de olabilir bnde tuvalet alistiramadim suyla oynuyo  onun için tuvalette saatlerce kaliyo ama cisi ve kaka olunca girmiyo bide sürekli kabız her gün cikmadigindan alistiramadim
0 oy
(2,646 puan) tarafından
Benim oglum 27 aylik kendi birakti ama ben gece emzirmeyi cok once kesmistim(onuda kademeli kestim). Uyaninca su ver gece. Gunduz artik laf anlar yok bitti diceksin bi iki gun aglar sabretceksin. Kademeli azalt dicemde buyuk. Ben kademeli azalttigim icin kendi birakmisti.
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Yani senin kararlı olman lazım canım vermicen çok geç kalmışsın her geçen gün daha da zorlaşacak işin kuzenim 7 yaşına kadar emdi halam ne çekti 
tarafından
7 yaş mı? Ay daha neler... Çocuğun psikolojik gelişimini düşünemiyorum şu an
(7,478 puan) tarafından
Kız valla sorma ben hatırlamıyorum büyük benden kuzenimde halm babanem anlatırdı hep 4 5 yaşındayken halam vermeyince koy yeri tabi eline deynegi alır gelirmiş halam avlunun kenarına oturur acarmis okulda dalga geçmişler ondan sora birakmis
(3,129 puan) tarafından
Aayy çocuğu bırak kadın niye kesmedi 7 yaşına kadar hiç ama hiç normal değil
0 oy
tarafından
Bende burada bekliyim
0 oy
(2,515 puan) tarafından
Buyudin artik bebekler emiyor de canim 
(183 puan) tarafından
Sürekli diyorum.
(2,515 puan) tarafından
Benom.ogluma sut bitti dedim baktim olmuyo meme hastalndi dedim.birakti (aslinda dpgru degil hastalandi demekte artok carem kalmamisti)
0 oy
(896 puan) tarafından
İlk önce  gündüzleri  emzirmeyi bırak. Zaten 3 gün sabredersen  yeter.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 135 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,649 puan) tarafından soruldu

383,017 soru

11,465,105 cevap

35,064 kullanıcı

...