0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (197 puan) tarafından
şimdi Esra Erol izlerken Buğlem bebeğin ölümünden bahsediliyor koltuktan düşerek ölmüş yavrum siz hiç Bebeğinizi düşürdünüz mü koltuktan veya herhangi bir yerden kimse isteyerek bilerek yapmaz ama gerçekten koltuktan düşünce ölüm oluyor mu hepimiz hakka büyüdük de o yüzden merak ettim

32 Cevaplar

0 oy
(4,545 puan) tarafından
Ters birbyerine denk gelince olmayacak şey yok canım Rabbim kimseye evlat acısı vermesin çok zor gerçekten 
-Reklam-
0 oy
(2,949 puan) tarafından
Benim kızım da 8 aylikti yataktan düştü kötü bir andı ama karnının uzerine düştü çok şükür başını falan vurmadı 

Olabiliyor böyle şeyler malesef onun bebeği çok mu küçükmüş ki 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Canım şükür ben hiç kendim dusurmedim ama 9 aylıkken besiginden nasıl indiyse ben gelene kadar kapıda bulmuştum kendini düştü vs başka bişi oldu bilmiyorum ama şükür şuan çok iyi ha bide kuzenim oğlunu yataktan düşürmüştü burnu kanamisti sadece bisi olmamıştı 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben hiç düşürmedim eşim düşürdü ama bide kızlarım kendi durmaz düşer ama hemen hastaneye gideriz evde bekletmeyiz bu çok önemli 
0 oy
(682 puan) tarafından
Bir gün uyuyakaldım yataktan düştü ama çok şükür bişe olmamıştı bir başkasıda yere düşürdü tomografi fln çektirmiştik olabiliyor o yavrucağında alacak nefesi kalmamıştır bişe bahane olmuştur Rabbim ailesine sabır versin evlat acısını kimseye yaşatmasın
0 oy
(5,782 puan) tarafından
Ben oğlumu yengeme bırakıp düğüne gitmiştim bebek arabasından düşmüştü çok kötüydü Allah kimseye yaşatmasın gerçekten zor bir durum 
0 oy
tarafından
Ben değil ama kendisi kaç kez düştü bebekken değil ev merdivenine çıktı düştü birkexde yatakta zipliyordu düştü 
0 oy
tarafından

Düştüğü oldu tabiki. Ama takip ettim eğer çok yüksek bir yerden düşse hiç beklemeden götürdüm acile. 

Ve ben çocuğumu kucağımda ayağım takılarak yolda beraber düştük kucağımdan havadan taşa düştü kafatası çatladı kırt etti Allah'tan şansa ambulans geçiyordu Allah'm bir daha yaşatmasın odur budur aşırı dikkatliyim günlerce ağladım vicdan azabı yaşadım ayağım nasıl takıldı nasıl bileğim ters döndü hep düşündüm. Ama şükürler olsun atlattık kontrollere götürdüm tekrar, tekrar. Korktuğum şey de oğlum kafasından ameliyatlıydı Ama 1.5 sene geçmişti genede korktum. Şimdi gözümü asla ayırmıyorum 
0 oy
(1,549 puan) tarafından

Nasıl ya koltuktan düşüp ölmüş :'(

2 gün önce kızım yataktan düştü emekleyerek uyanıp gitmiş tabi hastaneye gittik ama bak şimdi çok korktum

(197 puan) tarafından
Esra Erol’da gördüm ya aynen bende çok şaşırdım öldügüne
0 oy
(884 puan) tarafından
Benim kızım 1 ay önce yürürken, sürgülü kapının eşiğine yüzüstü düştü. Ama çok kötü tak diye ses geldi. Burnu kanadı, alnı burnu şişti morardı. Hemen acile gittik Allahtan bir şey çıkmadı. Sabah kadar uyumadım başında bekledim. O bir hafta çok zordu benim için. Ama şükür iyi . Düştüğü için hala yürümeye korkuyor elinden tutturuyor. 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
6 aylıktı koltuktan düştü birden tak sesi duydum halbuki saniye içinde arkamı dönmüştüm sadece yani. Sirt üstü düştü biraz ağladı ama şükür bişey olmamıstı. O çocuğa gelince de işte vakit saat gelmiş bebek bile olsa, düşmesi de bahanesi olmuş 
0 oy
(17,937 puan) tarafından
Bin kere dustu elhamdulillah bisey olmadi gecen babamla yuruyolardi yolda dustu kanadi bisey olmadi nasil dusmus koltuktan ölmüş ben sok
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Allah korusunda oluyor tabi çoğu hasta düştü kontrol amaçlı getirdik diyor ama tomografide kanama çıkıyor 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Mutfak sandalyesinden dustu 4 aylkti ozamn hareket etmiyordu hareketli degldi yaniiki sandalyeye dayanikti bisi alcam diye kalktim kizima hadi hemen pat dustu 
0 oy
(888 puan) tarafından
Bence annesi bişey yaptı koltuktan düşüp direk ölmesi hiç normal değil 
(197 puan) tarafından
Bencede ya
0 oy
tarafından
Biz pusete koymustuk yatağın ustundeydi arkamizi dondugumuzle yüz üstü düştüğü bir oldu çok şükür bisey olmadı çenesi morardı sadece 
0 oy
(103 puan) tarafından
Yataktan iki defa düştü oğlum çok şükür bişi olmadı 
0 oy
(12,752 puan) tarafından
Çocuk bu düşe kalka buyuyecek ilaki düştü 
0 oy
(26 puan) tarafından
dün iki kere yerde oturtmuşdum ağzı aşağı düştü burnu filan deydi her halde bir saat sonra burnu aktı akıntıda hafif kan vardı 9 aylık olucak yarın 
0 oy
(694 puan) tarafından
Kendi çocugumu değil ama yiyenleri düşürdüm çok şükür bir şey olmadı

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 602 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 193 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.