0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (1,327 puan) tarafından
Kuzeninin dogumgunubden geldik uyudu şimdi karın ağrısıyla kalktı tuvalete giderken çok kötü çıkardı şimdi tekrar yatırdım karnım agriyo diyo uyuyamuyor napayım pastadan zehirlenme durumu olsa bizde yedik bizdebisey yok gündüz dışarda durdu üşütme böyle kusma yapıyor mu napayım akıl lutfen

5 Cevaplar

0 oy
(4,429 puan) tarafından
Kisma ishal asiri salgin. Belkide ordan birinden birus aldi. Cunki 1 ay once bizde gecirdik kizim oglan ben sonra eskm. Annem kizimi aldi bi gun ben dinleneyim diye onlara da gecti annem kardesim babam. Hepimiz kusma ishal halsizlik oldu zehirlenme degil bence
(4,429 puan) tarafından
1 gunde bile baskasindan bulasip hemen etki ediyir. Annem
Kizimi bakmaya aldi yanina ertesi gunu annem de hasta oldu. Bir gecede bulasmis anneme
(1,327 puan) tarafından
Rota virüsü tarif ediyorsun canim sen biz onu atlatrik nasıl bişey acı tecrubeyle öğrendik ne yazık ki
-Reklam-
0 oy
(600 puan) tarafından
Bence acile götür neolur ne olmaz evde neyaoabilirsin ki belki üşüttü midesini yada farklı bir şey vardır örnek veriyorum ben olsam acile giderdim 
(1,327 puan) tarafından
Şimdi daldı tekrar uykuya ikinci kusmada gidecegiz bekliyorum bakalim
(600 puan) tarafından
İhmal etme genede canım
0 oy
tarafından
Fazla kusma ishal olursa muhakkak acile götür. Sıvı kaybetmesin. Bol su içir.. 
(1,327 puan) tarafından
Bekliyorum canim çocuğun deli gibi uykusu var huzursuz karın agrisindan tekrar ederse kusma apar topar acile mecbur
tarafından
Çok geçmiş olsun.
0 oy
(15,524 puan) tarafından
Nane limon kaynat. İnşallah iyi gelir. Çabuk geçer. 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Canım usutmustur büyük ihtimal kaç yaşında bilmiyorum ama arkadaşımın ogluda dün akşam kustu onunda ağrısı vardı kusunca rahatlıyor çocuklar biraz daha bulantı devam etti 1 saat sonra hemen hemen grip ilacı verdik sonra iyiydi bulantı kesildi birsey yesirmedik bugün gayet iyiymiş geçmiş rahatsızlığı  sende verme evde varsa biraz bekle grip ilacı ver sabah bakarsin durumuna aynı olursa götürürsün 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 335 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,263 cevap

35,056 kullanıcı

...