0 oy
890 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hayalleriniz veya umutlarınız dışında tabi : ))) Böyle akrep, yılan, börtü böcek vs soruyorum böyle konularda soğukkanlı mısınızdır yoksa çok mu korkarsınız ?

37 Cevaplar

+2 oy
(79 puan) tarafından
İnsanları, bana zarar veren beni üzen insanları içimde öldürdüm

Rumuz dramaquen sjjsjs
tarafından
Ahahah evet tam dramaquen oldu:)) Killerquen olduğun bir şey var mı peki : ))))
(17,925 puan) tarafından
Haaaaaaaaggggg haykirdimd djdjdjdjjdjd
-Reklam-
+1 oy
(541 puan) tarafından
Aklıma.ne geldi evde böcek gördüm eşime dedim böcek var öldür hani nerde hopladi zıpladı terlik at bişey at diyor dedim öyle olmaz bomba atayım manyak ya ilk defa öyle gördüm onu :D ahahha
(5,773 puan) tarafından
Hahahahahhaha sesli güldüm ya hahahahahaha
tarafından
Ahahahh bazen erkekler de korkabiliyor ne yapsınlar onlar da insan:))) E ne yaptın peki sonra kim müdahale etti : )))
(1,537 puan) tarafından
Ay yeminle sesli güldüm valla Allah iyiliğini versin :D
(541 puan) tarafından
Ben peçete ile attım   :Dd
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Hamam böceği tabiki daha büyüğünü görürsem ruhuma fatiha zaten ☺️
tarafından
Kız onlar çok korkutucu zaten ve bazıları kocaman hatta uçan bile var:)))) Hiç öyle büyüklerle denk geldin mi ?
0 oy
(4,216 puan) tarafından
En fazla böceği süpürge ile çekmk olmuştur herhalde bide bir kere evin önünde kazı yapılmıştı bende balkon kapısını açık bırakmıştım içeri küçük bir kertenkele girmiş eşimde evde yoktu gece çocuğa mama yapmaya gittim ki perde de duruyor onu sineklikle öldürmüştü ama çok küçük biseydi korkudan ağlamıştım ya çok korkarım çünkü
tarafından
Hadi ya normalde kertenkeleler de çok zararsız minikmiş hem
(4,216 puan) tarafından
Aşırı fobim var h.ayvanlara karşı
0 oy
tarafından
Köyde merdivende fare gördüm elimde odun vardi soba yakmaya gidiyordum istemsizce attım normalde hiç denk getiremem öyle şeyleri ama bir odunda ölmüştü hayvancağiz
tarafından
Normalde yakalamak imkansızdır hadi denk geldi bir darbede ölmesi de kolay değil aslında!
tarafından
Yavruydu daha öldü vallahi:((
0 oy
tarafından

Yılan çok öldürdüm 

tarafından
Nerede gördün o kadar çok peki ve küçük yılanlardan mı ?
tarafından
Ben köy kızıyım cnm çobanlık yaparken fındık toplarken tarlada çalışırken çok çıkardı önümüze
0 oy
(7,466 puan) tarafından
bir kere eve yarasa girmişti bırak öldürmeyi kendimi yatak odasına kapadım 
tarafından
Haklısın bence:)))
0 oy
tarafından
Kırk ayak zevkle olduruyordum ve korkuyordum sjsjsjjss
tarafından
Tam yaklaştığında zıplayan ya da uçan bir şey olsa seni düşünemiyorum:))) Tek vuruşta ölüyorlar mı peki onlar daha dayanıklıydı diye hatırlıyorum gerçi Polat gibi vuruyorsan olabilir : )))
tarafından
Zıplayan uçan hele özellikle kara böcek oldurmem o odayı terk ederim eşimi içeri atarım sksjsj bi ara üstüme cekirge gelmişti ben ortalığı yikmistim sjsjsj valla elime güzel sert bi terlik alıyorum pozisyon guzel ayarlıyorum direk vuruyorum ya olup duvara yapışıyor yada yaralanıp ustumu üstüme geliyor pek öyle dayanıklı değiller kiz yeterki sert vur direk oluyor sjsjs galiba aynı cinsi soylemiyoruz dur atam
tarafından

image

Bu  dediğim cins sjsjs

tarafından
Evet bu daha başedilebilir benim dediğim alttaki resimlerde en üst sağda olan o resmen dokuz canlı:)))) Tek öldürdüğün bu mu peki böyle börtü böcek haşere tayfasından yoksa hepsinden korkar mısın!:))
tarafından
O  dediğin ciyani hiç görmedim bizim binada anca kara böcek ve kırk ayak çıkar başka tür yok şuan evimde ha bire kara böcek çıkar dediğim gibi kapıyı kapatırım akşam eşim gelir hakkından çıkar sjsj başka haşere böcek türü görmedim görmekte istemem uçan ziplayanlara yaklaşmam bile bi sinekler hariç
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Hindi yavrusu öldürdüm Allah affetsin komşunundu Bizim bahçeye girmişti bende bende duvarın üstünden diğer tarafa atmaya çalışıyordum duvarın boyu da benden yüksekti kaç kere atmaya çalıştım heo düştü en son atabildim ama o zamanlar 5 6 yaşındaydim şuan bile aklıma gelince çok vicdan azabı çekiyorum

Bı kerede bizim bahçeyi temizliyordum tavukta peşimden geliyor Demir korkuluk oluyor ya kapı pencere için bı tane bahçede vardı tavuğun üstüne bir düştü tavuğun beli kırıldı babaanemin korkusunda kümese attım ki. Şansın kendi eceliyle öldül Alah'ım affetsin o zamanda 12 yaşlarındaydim 

Bı keresinde de akrep görmüştük ben üstüne taş attım amcamın kızı ezdi
(7,783 puan) tarafından
Ayy yorumları okudum da en canisi benmişim
tarafından
Çocukken böyle şanssızlıklar olabiliyor ya o yüzden büyüdükten sonra olanları soruyorum
(2,093 puan) tarafından
Korkunç
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ay ben böcek vs yaklaşıp öldürmem :) sivri sinek öldürmüştüm kanımı emiyordu hain :)) 
tarafından
İhale de hep sineklere kalıyor:))))
(4,548 puan) tarafından
Suçumuz kanımızın tatlı olmasını bizimde :)) alerjim var zaten kabarık kabarık oluyo her yerim yara oluyo sonra :))
0 oy
(5,773 puan) tarafından

Böcek sinek dışında bir şey öldürmedim onlardan büyüğünü görsem zaten ruhumu teslim ederim böylelikle onlar da benim sayemde büyük bir şey öldürmüş olur :D

tarafından
Ahahah çok mantıklı: )))) Kız zaten bir çoğumuz öyledir ama böcek var böcek var şimdi:)))
(5,773 puan) tarafından
Büyük böcekler öldürmedim ama tarantula olabilir bak
tarafından
Tarantula mı şaka mı yapıyosuunnn :)))
(5,773 puan) tarafından
Yoo küçük olanlar ama düşününce bile ürperdim bak köydeki evimizde çok olurdu bahçede falan tabi sosyal mesfami koruyarak öldürdüm
0 oy
tarafından
Ani bir şey olmadığı sürece genelde soğuk kanlıyım. Ani olan şeyler korkutur beni. Evde görsem dışarı çıkarmaya çalışırım. Çıkmıyorsa yapabilecek bir şey yok. Mecbur öldürüyorum. Evim 12. Katta anca arı filan giriyor. Bekarken fare filan çok gidiyordu eve o zamanlar hep ben uğraşıyordum. Bir keresinde de tuvalet camından güvercin girmiş. Erkek kardeşim korkup alamamıştı ben aldım dışarı saldım. 
tarafından
Erkekler de çoğu zaman bozuntuya vermiyor ama korkanları çok::))) Küçük olanlar neyse ama böyle hamam böceği veya çıyan vs tarzı olanlar baya problem bence onları çıkarmak falan.. Adamlar hem hızlı hem de korkutucu:))!! Fare de çok yakalanır ama bazılarının yüzleri çok sevimli bence:)))
tarafından
Aynen çok sevimliler. Yılan bir kere gördüm onda da geçtim gittim. Çiyan yengemin evinde görmüştüm. Yazlık yerdi. Akrebi de orada gördüm ilk. Tuvaletteydi su ile gönderdim onu da :) sorma erkekler öyle ya. Yiğitliğe b*k sürmek istemiyorlar :) :) :) evde bir çok işimi kendim görüyorum bir arıdan çok korkarım ona dokunamam. Eve girdimi bulunduğu odadan koşarak çıkarım kapıyı kapatırım kapı altına da battaniye sererim eşimi beklerim. Alerjim var arıya o yüzden benim için çok sıkıntı. Eşimde kavanozla filan yakalar dışarı bırakır.
tarafından
Sen yine cesaretlisin baya:)))) Evet arı konusunda bazı insanlar alerjik umarım hiçbir sorun yaşamazsın bununla ilgili:)))
tarafından
İnşallah canım. Bir kere soktuğunda hastanelik oldum o yüzden ikinci sokmaması için kaçmak zorundayım :)
0 oy
(4,447 puan) tarafından
At. Malesef çok zordu. 
(2,093 puan) tarafından
Yaralımiydi, ayağımı kırıkti
(4,447 puan) tarafından
Açık kırıktı. Bende onu ameliyat edecek malesef ki ekipman yoktu. Türkiye'de nadir yerlerde var zaten. Sahibi de onu yaptıcak ne kafa yapısına ne maddi imkanlara sahipti. Hatta normalde uyutma için de para alıyoruz. Çünkü uyutmadan önce anestezi falan yapıyorsun. Bunların hepsi kilo bazında vurulan ilaçlar. At için tahmin edersin ki baya ilaç gidiyor. O parayı da vermeyip hayvanı ölüme terk edeceği için ben ücretsiz uyutmuştum.
(2,093 puan) tarafından
Kötü mü olmuş ,iyimi bilemedim
Sahibi üzüldü mü bu duruma
tarafından
Atlarda kırık iyileşmiyor diye biliyorum, üzücü bir durummuş ya!!:(((
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Vallahi isteyerek öldürdüğüm bazı duygularım var bide isteyerek öldürdüğüm bir böcek yok ben böcekleri alıyorum peceteyle ondan sonra dışarı bırakıyorum olmuyorlar 
tarafından
Harika:)))
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Karınca ve sinek sadeceıyy o böcekleri öldürmeye bile tiksiniyorum 
0 oy
(2,093 puan) tarafından

Çok korkarım maksimum böcektir oda teksem mecbur ben

Ama genelde annem evde olur ben öldürmem onu çağırırım o da hep kızar alsana peceteyle küçücük şeyden korkup beni çağırıyorsun diye :D

tarafından
Ahahah genelde kadınların tepkileri ya olay yerini terk etmek ya da en yakın kişiye müracaat etmek:))))
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ben asla yapamıyorum çok tiksinirim yaa
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Hamam böceği tabiki ama bir ara kocaman avucum kadar bir çekirge evime girdi ay gece onunla uyumuşuz sabah uyandığında perde de asılı duruyordu düşün pencere açık bütün perdemi dışarı sarkıttım camı kapattım 2 saat boyunca takip ettim öyle gitti ve o hafta bütün komşularımın korkulur rüyası olmuştu herkesin evini teftiş etti ama kimse öldürmedi hepsi benim gibi dışarı çıkardılar bir şekilde 
tarafından
Hadi ya çok iyi olmuş herkesin öyle dışarıya bırakması:))) Yazın tekrar gelir belki ziyarete:))) Ya ben hamam böceğinden korkuyorum hatta korkmayana da büyük saygı duyuyorum! Onların kocamanları var hiç öyle olanlarla denk geldin mi ?
(1,537 puan) tarafından
Kız biz bu sene bayramda köye gittik 10 günlügüne hertarafı kapattım banyo penceresini bile ama eve geldiğimizde banyomda her gece 3,4 tane öldürüyorduk kocaman ve kızlarım korkudan tuvalette gidemiyordu mecbur çözüm buydu tam ilaçlatmaya karar verdik onlarda bittiler ve şuan yoklar o illetler nerde geliyorlar anlamış değilim ki lavabo deliğinden geeliyorlarmış megersem yani öldürdüğüm olmuştur yani

Hatta öldürmekten ziyade nişanlıyım ozamnlar babamlar sondaj kuyusu açmışlar  banyonun köşesini kırdılar kuyudaki suyu içeriye de aksın diyee neyse gece kalktım nasıl olmuşsa banyo kapısı ile mutfak yan yana gittim mutfaga şu içmeye baktım benim ayağımın altı ıslandı ve yumuşak birşey var bir bakım ki kurbağa gece yarısı bir çığlık basmışlığım var herkesi tepeme topladım megersem o delikten içerii girmiş hemn sabahına kapattılar orayı köy evi ne bekliyon benimde öyle işte
tarafından
Dediğim gibi onlardan korkmayanlara saygım büyük:)))!!! Bir de onlar üstüne üstüne geliyor insanın hızla!! Aklında kalan büyüklerden bir tanesini nasıll farketttin ve öldürdün peki adamlar böcek ilacı falan umursamıyor pek!!!
Yaa kurbağa ne geziyor orada gece gece resmeen ufak çaplı bir kriz atlatmışsın tam ayılmalı bayılmalı cinsten: )))))
(1,537 puan) tarafından
Ya o terbiyesiz hahamcılar aniden önüme çıkıyotlardı bende önüme çıkanla yapıştırıyordum

O kurbaga da babamların bahçesi vardı sulak yerdi ki köy ortamında herşey var ne ararsan yani oda öyle bana denk geldi bildiğin tam bayılıp ayılmalık yeminle

Benim annemde ahıra gidiyor boş ahır sadece yakacak var içinde havalar serin ozamn tam çıkacakken annemin picamasına fare giriyor bacagından nasıl çıglık attıgı gözümün onune geldi babamın hemn gelip annemi soyması ay ne günlerdi yaa:D
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Yılan , hamam böceği , yengeç baya var 
tarafından
Bazılarımız baya cesaretli cidden yılan ve yengeci nerden gördün peki minik yılanlardan mıydı ?
0 oy
(13,400 puan) tarafından
Yılan dışında hiç bir şeyden korkmam 
tarafından
Görünce yakalayıp atıyor musun peki yoksa öldürüyor musun ?

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 901 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 846 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,069 göst.
0 oy
18 cevap 256 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Alaska (824 puan) tarafından soruldu