0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle hayırlı sabahlar hanımlar iki üç gündür tiktok'ta gezerken birkaç kişinin bununla alakalı videolar çektiğini gördüm içerik ise bir tane Ekşi Sözlük kullanıcısı erkek özellikle kadınlara karşı rahatsız edici mesajlar ve resimler atıyormuş resimlerde ise Çok affedersiniz cinsel organını bir bebeğin içine sokarken resimler ve bebeğin üstünde bunun tarihi yazılıymış kalemle yazmış neredeyse hiç tepki Almadı bu olay bu olayı duyduğumdan beri rahat yatamıyorum uyku uyuyamıyorum çocuklarınızı bebeklerinizi erkek çocuklarınızı kız çocuklarınızı Kimseye emanet etmeyin komşuya yollamayın amcasının dayısının erkek kuzeninin yanına bırakmayın dedesinin yanına bırakmayın ne olursunuz evlatlarınıza sahip çıkın pisliğin nereden kimden geleceği asla belli değil

10 Cevaplar

0 oy
(40 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Siz gördünüz mü resmi peki 
(4,374 puan) tarafından
Haber var ama gitolari bende bulamaidm
tarafından
Video resim bişey çıkmıyor sadece paylaşım yapani ariyorlarmis
(15,393 puan) tarafından
Var böyle bir olay. Ekşi sözlük araştırılması için şikâyette bulunmus baya duyuldu aslında ama yayın yasagi falan da gelmiş olabilir . Ben hiç dayanamiyorum böyle şeylere devamını okuyamadım bile
tarafından
Yani ben videoyu aradım açıkçası ama bulamadım sadece yazismayi gördüm hoşuna gittimi diyor karşı tarafta kimin bebeği bu diyor oda oldu onuda söyleyeyim tam olsun yazmış ama bebeğe dair görüntü kalkmış muhtelemen
(15,393 puan) tarafından
Kız video olsa da ben hayatta ixlryemem. Okumaya dayanamıyorum izlemeye asla dayanamam
-Reklam-
0 oy
(943 puan) tarafından
Allah'ım nasıl bir devire denk geldik çocuklarımızı hayvanlarımızı sen koru kötülerden gerçekten ben artık 12 yaşındaki oğlumu bakkala ekmeğe gönderemiyorum şunu okurken bile tüylerim diken diken oldu bu ülkeye şeriatmı geliyo ne geliyorsa gelsin yeter artık Allâh belasını versin öyle sapıkların 
(4,500 puan) tarafından
Şeriat evet kurallar olarak çok güzel kızlar. Ama bunun kararını verecek olan da tek bir kadı olacak farkındasınız di mi. Tek bir kişiye bu kararı bırakmak ne kadar doğru. Hem de erkek. Yani evet şeriat kurallar olarak müthiş bir sistem ama uygulanışı suistimale çok açık malesef
tarafından
Gelecek kişi gerçekten hak dini bilen anlayan yaşayan biri olarak gelirse emin ol herşey dört dörtlük olur erkek olmasida hiç farketmez dinimiz güzel yasandiginda çok çok mükemmel bir din sizin en hayırlıniz kadınlara karşı en iyi olaninizdir diyor bizim dinimiz yada ne diyor eve bişey alıp geldiğinizde ilk önce kız çocuğuna verin diyor kız çocuklarını diri diri gommeyi haram kılıyor kız çocuğu doğan eve rahmet iner diyor kız çocuğu rahmettir diyor kız çocuklarını hor görmeyin diyor kadınlarınizi bı hatalarinda güzel bir dille uyarın dövmeyin diyor cenneti annelerin ayakları altına seriyor tüm günahlarımizi doğumda çektiğimiz sıkıntılarla silip atiyor ya daha neler neler demek istediğim gerçekten haktan gelen biri olsa ne de iyi olur Rabbim bizim başımıza kendi kurallarıyla yaşatacak şekilde bu dünyayı çekip çevirecek birini göndersin inşallah ama Rabbim diyor ki elbet Allah'ın adaleti tecelli edecek
(4,500 puan) tarafından
Balım dövebilirsiniz de diyor. Orada yanlışın var. Yani amacım din tartışmak değil. İşte öyle bir adamın geleceğini nereden bileceğiz. Çok sakat iş. Anca peygamberde tutar öyle dürüstlük öyle adalet.
tarafından
Dövmek aslında o anlamda değil de bizim millet çekiyor dovebilirsiniz diyor ama sırtına yüzüne vurmayın diyor sopa kullanamazsınız diyor morarmayacak derecede diyor onuda yine öğüt veriyor ilk uyarın sonra yatak ayirin daha sonra hafifçe vurun diyorda yok dini tartismiyorum hani gerçekten Allah kitap bilen biri olmalı ama zaten biseyler olacakmış onu tam arastirmadimda bı zaman gelecek diyor
(4,500 puan) tarafından
Aşkım benim bir tane köpeğim var ben bu eğitim sistemini ona kullanıyorum. Önce kızıyorum olmazsa yatakta uyumasına izin vermiyorum sonra o bölgeler hariç morartmadan sopa kuşlanmadan vuruyorum.
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Twitter da gördüm o or evladını itin soyu Allah onun belasını versin geberip gitsin kendi kendine bir köşede inşallah 
tarafından
Amin İnşallah canım
0 oy
(931 puan) tarafından
Bebek dedigi gercek bebek değilmiş, o yapay kadinlardanmis.  Oyle gördüm ben haberi de evet her yerde geziyor böyle demişler böyle şeylerden Allah korusun okuyunca çok kötü oldum eğer gerçekse diye
(927 puan) tarafından
Ayyy bebek diyince direk ne yani gerçek bebek mi diye aradım durdum yorumlarda ay siz gerçek değil diyince bir nefes verdim nasıl tuttuysam
(6,270 puan) tarafından
Gerçek olmaması da kötü ki. Yapan pedofili, eline geçse gerçeğe de yapar ilk fırsatta. Korkunç bir şey
(927 puan) tarafından
Yapay kadınlardan dediği için bebek ve çocuk ile ilgili bir şey düşünemedim ama bir sapıklık ve göz ardı edilmemeli zaten bu tik tok mik tok iğrenç bir yer oldu kapatılması lazım kadınlar bir yerini açıyor herifler ayrı iki krş üç krş kazanmak için bütün programlar da eşler bu uygulamadan sevgili bulup eşini bırakıp kaçıp gidiyorlar
tarafından
Benim bildiğim kadarıyla oyuncak bebek değilmiş canım gerçek bebekmiş
(931 puan) tarafından
Öyleymiş kuzum attığı fotoğraf o yapay kadinlardanmis carpitmislar olayı emin ol gerçek olsaydı yer yerinden oynardı. Allah muhafaza etsin. Çok korkunç. Kimseye güvenemiyoruz.  Allah evlatlarımızı korusun. Böyle haberler çıkınca bu kötü zihniyetli insanların daha da hevesi artıyor daha çok cogaliyor  bu olaylar.
0 oy
(308 puan) tarafından
Ay sorma kaç gündür kafayı yicem ülkemden nefret ediyorum artık hala ele avuca gelinir bişey yapılmadı ekşi sözlük de sadece yazarlıktan çaylaklığa düşürdük biliyoruz demiş ilk baş kız bebek diyince oyuncak bebek olarak düşündüm ama gerçek, canlı kanlı psikolojisi bozuk, kanı bozuk bugün alırlar 1-2 sene sonra tahliye ederler ruh hastalarını
tarafından
Keşke bir iki sene kalsa canım emin ol Bir iki seneye sürmemem tahliye olur o ********
(308 puan) tarafından
Kocaman ülke de adalet kavramı sadece lafta çünkü böyle yapan sadece 1 kişiyi güzel bi halletseler birdaha hiçbirinin tamponu yemez yapmaya. Ne kadın, ne çocuk ne ******.. Sözde anayasada hepsinin hakkı var koruması var. Nerde? Kadın cinayetleri, çocuğa istismar, hayvana tecavüz. Herşeyi geçtim el kadar bebeklere hayvanlara nefisleri kabaran kanı bozuklar birine bişey olmayınca devamını getiriyor. Yazıklar olsun böyle devlete yazıklar olsun ayaklanmayan millete
0 oy
tarafından

Gerçekten inanamıyorum kandım dondu ağzım açık okudum Allah belasını versin serefsizz köpeğin soyu kurusun Allah kahru perişan eylesin biz nasıl bı zamanda yaşıyoruz?bu nasıl bı vahset kalbim titriyor :'(

tarafından
Amin canım gerçekten ben de senin gibi ağzım açık izledim okudum bu devirde kimseye güven olmuyor gerçekten
0 oy
(6,270 puan) tarafından
Haberi gordum2 gün önce mi ne çıkmıştı. Buldular mı sapığı bilmiyorum ama çok korktucu olay ve gündemde kalmalı
tarafından
Bilmiyorum canım bir Dilan Polat kadar veya fenomenler kadar önemli bir olay değil mi anlamıyorum Her haberi açtığımda fenomenleri görüyorum ama bu olay hakkında hiçbir şey yok Yazık gerçekten yazık ne gündemi Twitter TikTok gibi sosyal mecralar olması haberimiz dahi olmayacak
0 oy
(315 puan) tarafından
Arkadaşıma vatsaptan yabancı bir numara mesaj atıp duruyor Muş arkadaşımda kim olduğunu  bilmek için cvp vermiş mesaja sonra adami kadın mi her neyse buna demişki ariyacam görüntülü birbirimizi görelim kızda açış. Açmış ki ne görsün maskeli bir adam yatakta üzerinde 3 veya 4 yaşlarında bir kız çocuğu  bilgisayar dan video izletmiş o an kız kapatıp ağlayarak beni aradı o numarayı şikayet et dedim.etti engelledi ama birşey çıkmadı. Gidip ifade verdi şikayet etti. Ama ne bir kağıt geldi ne birşey öylece kapandı mevzu  kız o mevzudan uzun süre kendine gelemedi o çocuğun yerine kendi çocuğumu hayal ettim o an onun annesi nerde ne haldedir kıza ilaç vermişler gibi hiçbir düzgün tepki verip bagiramiyor du bile halsiz güçsüz bitkin di deyip günlerce aylarca ağlamıştı 
(931 puan) tarafından
Alllahim nasil bisey bunlar böyle
0 oy
(3,494 puan) tarafından
Kızımı  asla tek bırakmam   her zaman yanında  ben  varım    biri bile yanına gelse bende yanlarında olurum  bir tek  anneme  bırakırım o bu zamanda kimseye güvenmeyeceksin  dünyanın çivisi çıkmış bu dünyaya çocuk getirmeyeceksin  getirsen bile bir en fazla 2   sonrası asla yapmayacaksın  
0 oy
(17,964 puan) tarafından
Bak çok ciddi soyluyorum bu olaylardan o kadar korkuyorumki kardesim erkek yeğenleriyle uyumak istiyor uuyutmuyorum tek basina annemlere yollamiyorum oyle korkuyorumki Allahtan baska kimseye guvenim kalmadi ya
tarafından
En doğrusunu yapıyosun canım

İlgili bir soru bulunamadı

382,216 soru

11,444,018 cevap

35,015 kullanıcı

...