0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Kızlar yarın kızımın kresinde veli toplantısı var bireysel toplantı olucak kizim 4 yaşında 6 saat gidiyor krese sizce ne sorayım ya ne sorulur hiç bilmiyorum ki aklıma gelmedi hiç 

5 Cevaplar

+1 oy
(214 puan) tarafından
Veli toplantısı varsa sınıfa bir şey alınacaktır para toplanacaktır budur yani mutlaka para toplanacaktır canım çocukların genel durumundan da bahsedilir arada bu kadar
(809 puan) tarafından
Özel kreş bizim ve para toplanması yasak aylık ücret dışında öğretmenler gününde bile hediye almak yasaktı kabul edilmicek dediler
(214 puan) tarafından
Aa iyiymiş o zaman gidin kahvenizi için eve gelin. Gelişiminin nasıl olduğunu anlatacaklar siz de eğer evde bir sıkıntısı varsa onu söyleyin bunun için ne yapabilirim falan
(809 puan) tarafından
Tamamdir teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(119,610 puan) tarafından
genel durumu etkinliklere katiliyomu  montunu ayakkabisini sapkasini kendi giyip cikariyomu meyvesini ne bilim beslenmesimi kendi acip yiyebiliyomu arladas iletisimini sor aktivitelere katiliyomu yoksa sinifta tekmi takiliyo  bunlari sor ☺️
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Ben cuma günü görümcemin kızı için gittim önce genel olarak herkesin durumunu anlattı sonra ben yanlarına gittim özel olarak sordum dersleri var davranışı nasıl diye de liseye gidiyor o kreş te aynıdır 
(809 puan) tarafından
Bilmiyorim ilk defa gidicem her veli ile ayrı bireysel olucakmis toplu değil demişler ondan ne sorsam bilemedim
(5,541 puan) tarafından
Ayrı dediyse sen sormadan herşeyi anlatır zaten canım sorulacak sorular belli davranışı kreşte ki durumu orda yapılan etkinliklere katılımı
0 oy
(13,407 puan) tarafından
Çocuğun hali tavrı etkinliğe katılımı 
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 yaşında benide cagirmislardi kresten durumu hakkında bilgi veriyorlar sohbet ettik geldim :) 

Ben arkadaşlarıyla arası nasıl 

Oynuyorlar mi 

Etkinliklerde sıkıntı oluyormu istekli yapıyor mu 

Duruyor mu 

Ayrica sıkıntılı durumlar var mı Sordum

Yemek pek yemez oğlum onun hakkında konuştum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 669 göst.
0 oy
17 cevap 318 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (298 puan) tarafından soruldu