0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (702 puan) tarafından
Kızlar bu ara çok duyuyorum cilde eklem ağrılarına iyi geliyor diye kolajen ne demek ne işe yarıyor kafaya göre kullanılır mı

3 Cevaplar

+1 oy
(1,168 puan) tarafından
Faydasını kesin göreceğin tek şey ilikli kemik suyudur. 

Daha kuvvetli bir kolojen kesinlikle yoktur. 76 yaşındaki babannemin cildi 24 yasinda ki ben ile yarışır. 76 yaşında olmasına rağmen bir kirisiklik dahi yok yüzünde bebek gibi bir cildi var saçlarında dökülme yok 18 lik kizlara taş çikartacak saçları var. Herhangi bir eklem ağrısı yaşamıyor yaşıtları baston ile gezerken kendisi kesinlikle oturmuyor elini öperken benim ellerim onun ellerinden daha bakimsiz cansiz duruyor utaniyorum:) bunun sırrını her gören soruyor tek söyledigi şey uyaninca ilikli kemik suyumu her sabah içerim. Arkasından çifte kavrulmuş türk kahvemi içerim başka da birşey yapmadım bu yaşa kadar der hep 
(1,168 puan) tarafından
Hayir çorbaya degil canim nirmal bi su bardagi her sabah mutlaka içiyor çay içer gibi
(15,306 puan) tarafından
Ya onu midesi nasıl aliyo ☹️ ama faydası için içilir yani
(15,306 puan) tarafından
Gençliğinden beri iciyo muymus
(1,168 puan) tarafından
Evet canım gençliğinden beri,bende başladım her gün olmasa da içiyorum tadı kötü değil ki
(15,306 puan) tarafından
Öyle mi . İçine neler koyuyosun kemikten başka kaç saat kaynatiyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ben de kullanmak istiyorum ya bir tane marka öneriyorlar ama bakalım alıp demeyecegım 
(4,293 puan) tarafından
Nutraxin kullaniyorum gaayet guzel 15 gunde bile saclarim uzadi resmen sok oldum ciltdeki degisiki farketmedim. Sase toz olanlar daha cok mg kolajen iceriyor shot olanlar islenmis oldugundan kolajen icerigi miligram olarak dusuk kaliyormus aklinizda bulunsun
(702 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm kilo yapmıyor demi birde saça iyi geliyorsa ciltteki diğer kıllarda mı erken çıkıyor acaba:)
tarafından
Yaa bir tane joker anne varya instagram da o temiz içerikli hem bebek hem çocuk için şeyle paylaşırken başka marka demişti bir onu alacağım bakarım olmadı bunu alırım :)
(4,293 puan) tarafından
Yok kilo yapan bisey olsa beni dunya guzeli yapacak olsa icmem :)  yok diger bilgelerde killanma yapmiyor. Amacinkillaa tuylenme degil zeten  sacin saglkli olmasi cildin daha genc diri  elastik gorunmesi tirnaklarin ayni sekilde saglikli olmasi. Bide farkli bir icerikte olan var o da daha cok kas kemik eklem agrilarina iyi gelen icerikte olanlar. Onu mesela annem kullaniyor. Annemin saciyla cildiyle bir derdi yok:)))
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yaş önemli birde marka önemli cilde , saça ve tırnaklara iyi geliyor kullanmıyorum ilerde düşünüyorum 
(702 puan) tarafından
30 yaşındayım canım
(7,447 puan) tarafından
Dediğim şeylere iyi geliyor e tabi bunun yanında cilt bakımı ürünleride kullanırsan daha iyi olur
(702 puan) tarafından
Leke tedavisi görüyorum canım zaten de heryerde okuyorum kolajen diye öyle sormak istedim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,270 cevap

34,968 kullanıcı

...