0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Emzirmeyi bırakıyorum artık diyet yapma zamanı bı 5 kilo fazlam var çay kahveler oluyor kullanan fayda gören var mı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla asla çay, kahve alma para tuzağı ve gerçekten sağlığı etkiliyor başta kullanıp sorun yaşamıyorsun ama sonradan zararı ortaya çıkıyor detoks suları yap dukan birası yap yağ yakıyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seventea Tuana iki çayda baya iyi  benim kabızlık sorunum var ondan veremiyorum yardımcı oldu o konuda.
0 oy
(765 puan) tarafından
Buket yıldırım var instada bı bak o kullanıyor herkes onunla aldı çok iyi diyo kahveye fiyatı da normaldi
tarafından
Şu kilolu kadından mı bahsediyorsun kendine hayrı yok özlemin tayyarın bilmem nelerini öneriyor kendi olduğu gibi duruyor. Daha bu fenomenlerin reklamlarına mı inanıyorsunuz?
(765 puan) tarafından
O daha yeni başladı bunu kullanmaya ve özlemle tayyarla konuşmuyor bile öneri istemiş kadın bende sundum yani illa git onu al kullan yaza zorla kullandirtmiyorun ben
0 oy
(178 puan) tarafından
Limonu doğra kaynat ılık iç çok etkili içine tarçın ve koyabilirsin ben kullanıyorum garanti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...