+1 oy
473 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,560 puan) tarafından
Kuzular kızçemle çarşambadan beri hastanede yatıyoruz. Acil devlet hastanesi acili gibi sürekli. Özellikle çocuklarda viral Pnömoni salgını var. Çoğu zaman antibiyotikler de çalışmıyor. Halsizlik, yoğun prodüktif öksürük yüksek inatçı ateş ile seyrediyor. Bizim bir gecede ciğere indi mahvolduk. çocuklarda ateş ve öksürük görürseniz nolur evde çabalamayın

Derhal hastaneye götürün

11 Cevaplar

0 oy
(4,560 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar hastane ortamı malum tek tek cevap yazamıyorum. Allah razı olsun hepinizden güzel dilekleriniz için 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim benim. 

Rsv, covid, influenza, pnomoni hepsi salgin su an. İgrenc bir hastalik furyasi gidiyor. Cok dikkat etmek bagisikligi guclu tutmak gerek 
(4,560 puan) tarafından
Sağol balım ya. Biz zaten takipliydik biliyorsun. Beyaz kan hücrelerimiz baya düşük. Mahvoldu gerçekten yavrum ya.
tarafından
Kiyamam ya :( bagisiklik bu tip salginlarda en onemlisi, insallah bir an once toparlarsiniz :(
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Öksürük var ama ateş yok bizde bir aydır üç doktora gittik nedir bilmiyorum geçmiyor 
(15,854 puan) tarafından
Denerim yeter ki iyi olsun
tarafından
İnşallah şifa olur cnm
(3,261 puan) tarafından
Eğer alerjisi var ise keçiboynuzu pekmezi daha da terletiyor ve hastalığın geçme seyrini uzatıyor bilginize
tarafından
Benim oğlumun süt ve süt ürünleri ne ve çoklu Besin alerjisi var ama herhangi bir reaksiyon gostermedi ve terleme olmadı
(3,261 puan) tarafından
Elhamdülillâh çok güzel göstermesin
0 oy
(1,328 puan) tarafından
Allah şifanızı versin inşAllah
0 oy
(606 puan) tarafından
Benim iki bebegimdede geçmeyen işgal var kaç gündür pazartesi goturecm ateş ve kusma vardı çok şükür onları atlattık ishal gitmedi bir türlü bide isatahszlar hiç birşey yemk istemiyorlar mideleri bulanıyor 
0 oy
(3,261 puan) tarafından

Çocuklara hiç kıyamıyorum benim oğlumun iki üç gündür ten rengi mor oyun oynarken çok zor nefes alıyor  muhtemelen astım krizi tetikliycek. Ama kozalak yağı ve mintlife kullanıyorum 5-10 gün içinde geçiyor yoksa bir hasta olduğu vakit 20-30gün geçmiyordu. 

Çok geçmiş olsun Allâh şifa versin. 
0 oy
(4,787 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim de arkadaşım ikizleri yoğun bakimda 17 aylık birinin durumu kötüymüş cigerleri bi gecede mahvolmus
0 oy
(3,949 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rsv salgını var çok kötü.
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsn cnm
0 oy
(2,507 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun çocuklar da hastalık zor oluyor Rabbım onlardan uzak etsin :'(

0 oy
(2,421 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbım sana ve kızına şifalar versin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 439 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 457 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 471 göst.
29 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BurcuKuzeyDeniz (437 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...