0 oy
963 göst.
Diğer kategorisinde (2,377 puan) tarafından
kızlar şimdi beni yanlış anlıcaksınız belki linç ediceksiniz ailemi istemediğimden değil neyse kızımla bu ikinci yılbaşımız olucak geçen sene ilk yılbaşımızdı ailem bizdeydi oturduk istediğimiz gibi eğlenemedik ve eşimle çok hazırlık yapmıştık bu sene için planımız vardı ailecek kutlucaktık bu akşam ablam aradı annemle babam yine geliceklermiş bu yılbaşıda 3 hafta öncede bize kalmaya gelmişlerdi yılbaşından konu açıldı babam dedi anneni yemeğe çıkarcam falan annem hemen dediki bu yılbaşıda yine gelicem buraya kalıcam baya burda eşimde gel anne falan dedi yani gelme desek ayıp olurdu ama annem düşünmesi lazımdı bunu hayır yani gelmeleri sıkıntı değilde ne zaman gelseler bize kalmaya babam internetten hep oflu hocayı izler komedi olduğu için bide hep aynı dizi yani bu seferde öyle olucak 7 de yemek yiyoruz 8 de hemen masa kuruluyo çay çerez vs.falan sonra kaldiriliyo masa bidahada koca gece oturuyoruz boş boş oflu hocanın bitmek bilmeyen sezonlarını izliyoruz yani bu yılbaşımızda zehir olucak.bize yarın ağacımızı kaldırıcam yapmıcam yılbaşı zaten isteğim yok bu sene 

28 Cevaplar

+9 oy
(7,532 puan) tarafından
yılbaşı benim icin önemsiz bir gün gelsinler sorun etmezdım
-Reklam-
+4 oy
(745 puan) tarafından
Ay dert ettiğin yılbaşı kutlaması olsun annem babam isterim kihep bende kalsn gece en sevdiğim dizileri izlemeyim onlar sağken duaları bana yeter bir daha fazla kalsn lar diye bir özel gününden vazgeçerim anam babam için bilemyrm benmi tek öleyim yani düşkünlük değil yaslanınca onlar daha duygusal oluyorum 
(128 puan) tarafından
Valla sağ olsunlar 2 ocakta gelsinler bence kimse annesi babası ölsün istemez ama ailecek başbasa kalmak istedikleri zaman demek ki
(315 puan) tarafından
Artiladim seni ben de her yıl annemlere giderim babam çok sever böyle toplamayı halalarimi felan bizi
(1,670 puan) tarafından
Bnde aynn düşünüyorm
+4 oy
(150 puan) tarafından
Millet Müslümanlığa özeniyor son zamanlarda bizimkiler Hristiyanlara diyecek bişey yok .
+3 oy
(4,497 puan) tarafından
MÜSLÜMAN YILBAŞI KUTLAMAZ.........ÇÜNKÜ PEYGAMBER EFENDİMİZ SAV KIM BIR KAVMIN YAPTIĞINI YAPARSA ONLARDA O KAVIMDENDIR BUYURMUŞ.
(203 puan) tarafından
Deki bn Hristiyanm benm geleneğimde yıl başı var cam ağacı var tombala var biz ne dicez öyle değilmi :D müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz
+2 oy
(6,672 puan) tarafından
O kadar şehitler var gazze yanıyor yılbaşı kutlama saniz olmuyor zaten 
(6,672 puan) tarafından
Bu kadar derdin yanında bunu dert edersen elstriye de açık ol
(2,377 puan) tarafından
benim bi derdim yok tatlım eleştiriyede açığım
(6,672 puan) tarafından
O zmn sinirlenme:) istedgin yorumu alamayinca
(2,377 puan) tarafından
ben sinirlenmiyorum ama size batan şeyler var galiba kaç günden beri yılbaşı postu açılıyo hemen damlıyosunuz kabus çetesi gibi sizene milletin eğlencesinden kutlamasından anladık en müslüman sizlersiniz
(6,672 puan) tarafından
Sinirlenmesen suan bu yoruma sinirlenmez bu acıların yanında bu duyarszligin evet utandirir diye dusunurdun ama hala üste çıkmaya çalışıyor sun
+1 oy
(1,541 puan) tarafından
Anlayışsız insanlara ayar oluyorum.kendi evlerinde tavuklu pilav yapıp yesinler.sanki.siz havai fişek mi patlatacaksiniz evde.en iyisi ne biliomusun kimseye şunu yapacaz bunu yapacaz dememek .bence bı bahane bulabilirdin evde olmayacağız üç gün üç gece biyere gidecez deseydin
(203 puan) tarafından
Sende kutla esas anlayışsız olan sizsiniz
(1,541 puan) tarafından
Boş yapma ne biliyorsun kutladigimi.ayrica bu benim kararimdir.seni de hiç alakadar etmez .ağaç susleyince ne vatan haini oluyorsun ne de ****** oluyorsun.
0 oy
(4,774 puan) tarafından
Yaa bahane bulur söylerdim açıkçası bende bu durumda istemezdm
(2,377 puan) tarafından
eşimin hasta olduğunu evde yattığını söylicem mecbur
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Sende şakayla karışık biz bu sene yıl başını dışarda kutlayacağız deseydin sende babamla dışarda yemek yersiniz karı Koca baş başa deseydin
(2,377 puan) tarafından
ben aslinda dün anneme dedim eşimin iş yerinden arkadaşı bu sene davet etmiş oraya gideriz dedim ama annem de olsun fazla durmazsınız bidaha eve gelirsiniz dedi
(6,236 puan) tarafından
Aaa ne kadar saçma ne demek çok Durmaz eve gelirsiniz yani anlaması lazım ki sizsiz bir plan yapıyorsunuz
Ayy koca ailesi bitti bir de es ailesi başladı
0 oy
(2,939 puan) tarafından

Corona olduk de 

Kökten çözüm vallahi 
(128 puan) tarafından
Süper bahane
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ailene deseydin ya.. anne bizim arkadaskarimjzla planimiz var. Onlar gelicek felan deseydin .. linclencek bı durum da yok üstelik. Ailenin anlayış göstermedi ve sorması gerekir. Belki plan yaotiniz karı Koca . Düşünmesi gerek
(2,377 puan) tarafından
dedim canım ama annem dedi fazla oturmayın gittiğiniz yerde sonra gelirsiniz dedi
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Ailen çok anlayışlı, çok eğlenceli insanlar olsa bile, size danışmadan bu şekilde emrivaki yapmaları hiç doğru değil. Her sene mükemmel geçse de, bu sene başbaşa olmak isteyebilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız. Açıkça söyleyin bence, biz bu seneki planımızı yaptık diye. Ayıplık bir durum değil bana göre.
0 oy
(2,892 puan) tarafından

:)

Linç etmek niyetiyle asla yazmıyorum öncelikle. Sadece annen baban sağ çok şükür ve beraber vakit geçirmek için sana geliyorlar. Daha büyük bi nimet yok bence üstelik sağlıklısınız berabersiniz çok şükredilesi. Böyle düşündüğünü bilseler çok üzülürler bence. Eşin ve çocuğunla yapmak istediklerini şimdide yapabilirsin,yarında yapabilirsin,ertesi günde.. yakındığın şeyin bazılarının özlemi olduğunu, bunu 1 saat yaşamak için bile neleri verebileceklerini düşün sadece canım. 

Annem babam kardeşlerim eşim çocuğum sağlıklı ve yanımdalar binlerce kez hamdolsun.. 

0 oy
(1,607 puan) tarafından
Kız yılbaşının bir ozelligj yok ki vakit geçirmek istiyorsan süsle evi yap kovana suprix yine vakit geçirirsin illa o gün olmak zorunda değil ha çok rahatsizsan anne bu yılbaşı biraz rahatsız halim yok kalkamıyorum yerimden falan de 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ay ne güzel işte anne baba yanında şükret bence insanlar yanında olsun ister ama olmaz senin yanında istemiyosun 
0 oy
(298 puan) tarafından
Bizde her yıl kaynanamlayiz bende bundan şikayetçiyim . Ama eşim anlamıyor . Bide bana diyor kaynanam bunu yap şunu yap bu pastayı yap kriz geçiriyorum 
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Annen ile aranız nadıl bilmiyorum ama annene yanlız olmak istediğini söyle yanş tamam gelsinler de geçen sene gelmişler bari bu sene çekirdek aile olun aslında bunu düşünmeleri gerekirdi 
0 oy
(63 puan) tarafından
Annenle aranda sınır yok bu durum size zarar verir boşanmaya kadar da ileride konu olur ne demek arkadaş davetinden erken gelirsiniz ayrıca aynı şeyi kaynanan yapsa eşine çok kızardın annene kalbini kırmadan açıkca anlat 
0 oy
(2,646 puan) tarafından
Arkadasim evlisin desene bizim kendi planimiz var diye. Neden bu kadar kasiyosun ki. Boyle her dediginde ziplamalarina musade edersen her iki aile buyukleri icin konusuyorum, kendi evliliginden zevk almazsin.
0 oy
(446 puan) tarafından
Önceden olsa sorun ederdim ama simdi etmiyorum deprem sel okadar kayip yasadik hatta 2024 daha kötü diyorlar o korkuyla yasiyoruz nereye kadar yasayabilirsek
0 oy
(10,591 puan) tarafından

Keşke annem babam gelse yılbaşı da kaliversin anne baba ya yılbaşı ne kız dini şeyleri de bu kadar düşünüyor muyuz cnm 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
25 Ocak 2022 Moda kategorisinde seren55 (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 663 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,498 cevap

35,065 kullanıcı