0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (2,442 puan) tarafından
30 tane bez 

Bir takım hastane çıkışı içine zıbın battaniye  çorap +bez koydum onu ayrı paketledim

Üç tanede yedek zibinli çoraplı takım yedek battaniye içine 

Islak mendil emzik  alt açma pişik kremi .. 

Sarı yazma .. bebek için eksik varmı şuan aklıma gelmiyo kizlar eksik görürseniz yazın 

Puset içine kalın battaniye çıkarırken 

Kendim içinde depent + bir paket ped 

Üç kilot iki atlet iki yarım atlet 

İki takım pijama gecelik 

Terlik yazma patik çorap yelek 

Smdilik bunlar geldi aklıma eksiklerim varsa yazn kızlar tecrübeliyim ilk değil ama insan unutuyor mama süt sağma pompasi yanıma almalimiyim gerek varmı  sizce 

5 Cevaplar

0 oy
(7,346 puan) tarafından

Zıbın ile çoraplı altı arttır canım çok çabuk batıyor tam ötürüklü oluyorlar:D

(2,442 puan) tarafından
Tamamdir iki üç daha koyayım :) sagolasn canm
(7,346 puan) tarafından
❤❤☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(2,059 puan) tarafından
Yaninaa sade kahve biter cikolatada ayrıca pecetede al çok lazım oluyor. Evet mama al doğumun sezaryan mi normal mi bazen hemen süt gelmeyebilir o an takviye olur ben almamıştım hastane veriyordu 
(2,442 puan) tarafından
İlki normaldi canm son kontrolde bunada normal gözüküyor demişti şuan 31 haftaligim ama agirlasmadan hazırlamak istedim peçete koyayım bitane kağıt havlu mantıklı sağol canm
0 oy
tarafından
Bol bebeğe zıbın al çorap koy bebege şapka koy sütün akıyor o yüzden göğüs pedi koy ben sezeryan oldum özelde ilk ğün duş aldım sütüm öyle gledi çok ğeldi aktı hep bebek için eldiven koy müslin örtü al 
(2,442 puan) tarafından
Heh göğüs pedi onu alacgim hatırlattığın iyi oldu canm altı çift çorap iki çift eldiven koydum şapka dört tane koydum muslin örtü kış diye almadım alsammi acaba
0 oy
tarafından

Sağlıkla kavuş benimde ikinci bu unla ilgili post açtım bak istersen 

Saç kurutma makinası 
Tarak ve iki kalın havlu birde saç kurulama havlusu al.banyoya dediklerinde havlusuz kalabirlisin hırka al bir tane istersen süt sağma makinası al tabikide yoksa aldırıyor lar lazım olunca 
(2,442 puan) tarafından
Kız sende evi hastaneye taşıycan resmen :) biberona falan gerek varmı bilemedim çay kaşığı koycam ama
tarafından
Bak süt gelir çocuk emmesse verirsin sen bilirsin ben incir alacağım daha
(2,442 puan) tarafından
Süt gelmiyii benm bacım biliyorum kendimi :) sütlük değilim ama incir alınabilir neden alınmasın kahve falanda alıp koyayım mantikli
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Ben aldım pompayı canım sütüm gelmemiş sağmak zorunda kaldım sorun yaşadık baya mama al hatta biberon da al emzirk 10 günluk olmadan verilmiyo canım bebeğe her takıma bi de şapka eldiven falanda vardır heralde yazmamissindir diye düşünüyorum senin içinde başka biseye gerek yok bencede duş alcaksan şampuan falan koyabilirsin kendinize peçete bardak içecek falan ordan alırsınız zaten 
(2,442 puan) tarafından
Koydum canm her takıma ayrı ayrı çorap eldiven önlük pompayı da koyayım o zaman biberonda küçük bir su biberonu var onu alayım çok biberon verme taraftarı değilim ilkinde de vermedim de yanmda olsun
(7,256 puan) tarafından
O zaman şırınga al yanına canım o daha sağlıklı olur ya sütun gelmes gelse bile kısa bi süre sariik tehlikesi kalkana kadar siringayla damla damla mama verirsin biberona hiç bulaşma

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 187 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

381,762 soru

11,429,175 cevap

34,989 kullanıcı

...