0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Anne diyoruz annee. Yav ben kızımın her derdini anlıyorum konuşamıyor bile. Ama benim annem ben kendimi ifade etsem de beni anlamıyor. Kimse anlamıyor. Beynimde damarlar yarı tıkalı durumda. Ölüyorum evde acıdan. Başım ayrı ağrıyor vücudum ayrıı. Kollarım uyuşuyor başım dönüyor. Dediğim gibi küçük kızım var evde kaç kez bayılma derecesine geliyorum. Doktorun verdiği ilaç bir işe yaramıyor. En son dedim başka doktora gideyim. 15 gün önce giresuna randevu aldım(Giresun da yaşıyorum) bugüneydi. İptal ettiler ben de dün gece orduya aldım. Eşime her zaman izin vermezler denk gelmişken herhangi bir doktora gideyim dedim. Sonuçta hepsi aynı ne farkı var. Annem o kadar çok söylendi ki niye uzağa gittin bekleseydin Bi 15 gün daha Giresundan alsaydın VS şeyler söyledi. O kadar hastamıydın diyor bir de. E hastayım tabi. Kaynanam da aradı naptın doktor işini diye. Söyledim orduya gidiyorum diye. Özele mi gidiyorsunuz dedi hemen. Yav sorsana ne dediler diye. Sanki sen vericen parasını. Neymiş kendimize bakmıyormuşuz. O kendine zor bakıyormuş. Ben de demedim ki gel beni bak diye. Az önce tekrar konuştuk onunla İlgilisiz ilgisiz konuşuyor hep. Ben neler gördüm yaşadım seninki ne ki deyip duruyor. Herkes bir değil ve herkesin yaşadığı kendine ağır. Anlamıyorum ben bunları. İkisi de diyor ki iyi alıştın gidiyorsun hastaneye. Napıcam a acaba evde baygınlık geçirirken. Yatıp TV mi izlicem tabi gidicem daha hastaneye. Sinir çıktı tepeme ya. 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,003 puan) tarafından
Sen böyle stres yapmaya devam edersen nasıl iyi olcan. Açma telefonlarını bi faydaları yoksa zararları da olmasın.
-Reklam-
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Ne rahatsızlığın var canim cok gecmis olsun
(984 puan) tarafından
Allah razı olsun.
Beynime giden damarlarda tıkanma vardı bir aydır. Ve ben gün geçtikçe daha kötü oluyorum o yüzden başka doktora da gittim bugün.
(1,213 puan) tarafından
Sakin ihmal etme canim. Zaten hastaymissin kimseyide takma saglina dikkat et.
(984 puan) tarafından
Etmiyorum da millete batıyor sürekli hastaneye gitmem herhalde. Millet de dediğim annem yani öz annem. Anlamıyorum ya. Takmamaya çalışıyorum işte
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Kimse anlamaz umruda ol.az bir derdin olunca herskesin daha çok derdi sorunu oluverir birden
(984 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Hep öyle oldu. Ben ne anlatsam ooo o da bir şey mi deyip kendi dertlerini yandılar hep
0 oy
(381 puan) tarafından
Beyin damarı tıkalı olması şakaya gelmez sakın ihmal etmeyin Allah korusun .onların dediğini kafaya takıp kendini üzme gerekirse konuşma onlarla hiç .sinir stres beyni tansiyonu etkiler acı şekilde tecrübe ettik biz bunu ailecek .lütfen kendinizi ihmal etmeyinki kızınız Allah korusun o kendini bilmez anneanne ve babaannenin insafına kalmasın .önce sizsiniz .bu tür rahatsızlıklarda ordu ve Giresun'da uzman doktor bulamazsınız Samsun'a veya Trabzon'a üniversite hastanesine gidin mümkünse .geçmiş olsun
(984 puan) tarafından
En son çare oraya gidicez biz de ama bakalım buradaki ne diyor
(381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin böyle durumlarda çok oyalanmaya gelmiyor her doktor zaten anlamıyor .iyi bir beyin cerrahi araştırın düzelir inşallah .moral de çok önemli stres yapmayin
0 oy
(1,074 puan) tarafından

Rabbim hayırlı şifalar nasip etsin:( 

Bir yerde okumuştum yalnız kalınca diğer elini tut çünkü senin senden başka kimsen yok diye.
(984 puan) tarafından
Maalesef öyle ya
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Uzak dediği yarım saatlik mesafe. Allah şifanızı versin, iyi olmak için uğraş ki bunların eline düşmeyesin
(984 puan) tarafından
Hiç yani ya. Sanki Bi farkı var iki hastanede aynı uzaklıkta sadece yerini biliyorlar diye yakın geliyor onlara
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Bu şekilde bı hastalığın var ve sen bunları düşünüp hastalığına hastalık katiyorsun .boşver bence kimseyi takma sıkıntı yapma ..Sakın ihmal etme çok önemli beyinle alakalı sonuçta..Rabbim sana şifa annenle kaynanana da azıcık merhamet versin cnm
(984 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(3,129 puan) tarafından
Şaka gibiler ikisini de engelle ne ara ne cevap ver. Daha bir şey de anlatma doktora gidiyorum diye. Çok geçmiş olsun 
(984 puan) tarafından
Aynen eşim de öyle söyledi. Boş ver daha kimseye anlatma diye. Haklısınız Valla hatta bende
(3,129 puan) tarafından
Annem değilde kaynanam öyle doktora gidip para harcamamizi istemez sanki onun cebinden çıkıyor
0 oy
(684 puan) tarafından
Konuşurken sana kötü gelen kim varsa onlarla konuşmuyacaksın canım stres iyi gelmez hiç bir hastalıkta çok geçmiş olsun inşallah tez vakitte iyileşirsin 
(984 puan) tarafından
Amin canım sağ olasın
Doğru diyorsun da işte insan yakıştıramıyır
0 oy
tarafından
Sen böyle stres yaparsan dünyanın en iyi doktoruna bile gitsen bir işe yaramaz ki
(984 puan) tarafından
Bir anlık kırılıyorum o gün çok kafama takıyorum gece rüyama dahi giriyor. Bu huyunu hiç sevmiyorum ama elimde değil
0 oy
(394 puan) tarafından
3 yılda 2. Gelisim  kizim cipsi yi yedi diye diye fazlasi  ile parasini  istedi  tam ağlarken  denk geldi postun demeki evden çıkınca el oluyorsn
(984 puan) tarafından
Yaşadığın, yaşadıklarımız kötü ya. İnsan yakıştıramıyor ailesine.
tarafından
Ben ne okudum bunu yapan annen mi cipsi için hemde
(394 puan) tarafından
Bunson ama gidecem bir kaç güne birdaha asla gelemm  bide depremde  geldim  aglayark  gittim ölürsemde  evimde ölüyüm  diye 1 ayda 7 binimi  yedi yazık ya cidden  somuryorlar
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Benim annem atmisbes yaşında .kızım üniversiteye gidiyor bazen kendine göre problemi oluyor beraber mesala bir sohbet açılıyor bu başlıyor hemen kendini anlatmaya ya artık anlatsan ne değişecek onlar genç bizim onlara ufuk açmamız lazım kendi dertlerimizle onların içini karatmamaliyiz.Hastalik konusunda ise ne evrelerden geçtim birinden birine sen nasılsın kızım demedi tek çocuğum ve babasız büyüdüm gene de aynı .birde diyor ki senin çocuğun çok yetemezsin aman boşver sen iyisen herkes iyi sen kotuysen kimsen yok 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 199 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
3 cevap 418 göst.
0 oy
8 cevap 153 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu

383,036 soru