0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (5,397 puan) tarafından

Başina daha önce gelen oldumu arkadaşlar ben doktora ilk gttidimgde 4 haftalık halilesin dedi özel doktor diyer hfta yine gttim 5 buçuk hftalik çok erken dedi 7 buçuk hftada gel bakalım kalp atışı dinleyelim dedi devlete randevi aldım dün gttim  kesen düzgün degl 6 hftalik nasıl olur  dedim 3 buçuk hfta önce gttgimde bna 5 buçuk dedi kan testi falan istedi bugün eşim beni iki tane ayrı ayrı özele gotrudu bı bide ben progestan kullanyorim kziimda erken doğum oldu erken doğum olmaması için doktor dedi o ilaç düşüğü engeliyor onu kullanmasaydin duseblirdi bu hftalarda kalp atsii dinlememiz lazımdı çok küçük salı gel dinleyemezsek kürtaj kalbi yok cnku dyer doktor dedi kese falan gözümde düzenli bir sorun yok ilaçlarını kullan dedi bna persembe bekleyelim kalp attı attı atmadi kürtaj:'( Allah'ım kalbi atsın sağlıklı olsun çok ağlıyorum çok üzgünüm kızıma kardeş gelecekti :( 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,760 puan) tarafından
Yaa kiyamam Rabiam insallah duyarsın 

Kendi zorluklarim geldi gözümün  önüne :(
(5,397 puan) tarafından
İşte nye ilerlemiyor oda var kızımda da geç dolenme oldu adet.tarihimi değiştirdiler snra haftam hep normladi hep küçük bebek dediler bunda dediler hiç gelişmemis en son gttgimde 5 buçuk hfta dedi taa bir ay öncesi yine gttim 6 hftalik ama doktor dedi herr bebek gelsiimi aynı değil snradan gelisebliti  dedi bugün gdecem cumartesi gdecem Allah buyik
(2,760 puan) tarafından
Hadi hayırlısı  kuzum ne bilim iste ben hic  yasamadim boyle ben gidiyodum kan veriyodum betada cikiyodu 1.5 aylikken gidiyodum bebek filan görünmüyodu kese yok bebek yok 2.5 aya kadar beklediler belki gec döllenme  filandir diye olmayinca yatis veriliyodu benimde iste hormonlar bozuk filan degil hamilelik hormonu yukseliyodu kimse anlamadi
(5,397 puan) tarafından
İşte benm bebek var kese var sen iki keremi kürtaj oldun
(2,760 puan) tarafından
Evet canim
(5,397 puan) tarafından
Gttim doktor dedi yine aynı gelişme yok kürtaj olacam bnde cumartesi de gdecem oldu oldu olmadı kurtaj
-Reklam-
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Canım vajinal baktılar mi karındansa 6+2 gec dollenmede normal olsaydi 8 haftalik olucakti vajinalda zor gorundu 15 gün sonra gittigimde anca duyabilmistim karnımdan gec dollenmeye gore 8 adet tarihine gore 10 haftalikti
(5,397 puan) tarafından
Cnm Altan dün baktı devlet aynı şeyi syledi bugün iki tane özele gttim birisi salı gününe kadar bekleyim dedi bebeğin kalbi yok adet tarihine gore kalp atissi olması gerekirdi dye
(3,445 puan) tarafından
10.haftana kadar bekle eger bir sorun olmazsa  eger düsucekse zaten düser birsey engel olmaz
(5,397 puan) tarafından
İşte gelişmedi ilerlermi blmiyorum üç buçuk hfta önce gttgimde 5 buçuk hftalik dedi bugün gttim daha yeni 6 hfta o nasıl oluyr dedim işte geride gelişme yok dedi bu hfta bekleyelim dedi kalp yoksa kürtaj dedi inşallah öyle biseu olmaz canm yaa hftam ilerlese belki gelişir duyarım daha halen 6 hfta taa.kasimda hamile olduğumu öğrendim 4 hftalik ti ozman iki ay oldu halen 6 dyor
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Insallah hersey gonlunce olur canim bak senin tutunacagin bir evladin var ,daha kotu durumda olanlari dusun insallah duyarsin o minik kalbin seslerini Rabbim sağlıcakli olmasini nasip etsin ,ağlama uzme kendini Allahim kucagini bos bırakmamis bak yaninda prensesin de var
(5,397 puan) tarafından
Evet cnm allah ona can sağlığı versin neyse nasipte o olur yapacak bir şey yok Allah'ın elinde
0 oy
(2,599 puan) tarafından
İyi bi özel yere git. Devlette makineler iyi göstermiyor bazen. Tekrar oraya gidip de yanlış bişey yapmış olma. Belki de bi sıkıntı yok ultrason makinesi kötü. 
(5,397 puan) tarafından
Dediğim gibi dün devlete gttim zaten eşim bırakmıyor gdiim devlete bugün iki tane özel doktora gttik ayri ayrı biri dedi kalbi yok salı gününe kadar bekleyin gelin kalp atışı yoksa snrasi kürtaj diyeri benim hocamdi onun yanına iki kere gttim karnında gelişmemis dedi Perşembe günü gel smdi için bişey dyemem dedi
0 oy
(3,495 puan) tarafından
Geç döllenme olmuştur ben kalp atışını 8 haftada duydum ultrsonda bebek 1 hafta küçük cikiyo
(5,397 puan) tarafından
Bna dedi bebek gelişmemeis suan 8 9 hfta olmam lazım di 6 hftalik çıktı kizimdada mesela geç döllenme oldu adet tarihimi degistrmislerdi hiç bir sknti yaşamadım nye bunda öyle oldu blmiyorum
(3,495 puan) tarafından
Kalp atışı yok mu canım
(5,397 puan) tarafından
Yok valah
(3,495 puan) tarafından
Duyarsın inşallah haftan daha erken
(5,397 puan) tarafından
İşte hftam ilerlemiyor 9 hfta dan  hata 10 falan olmam lazım doktor da öyle dedi 6 da kalmış bakalım yaa geç dolenme olmuş dye düşünüyorum kızımda da öyle oldu
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Bekle, kürtaj için acele etme, başka doktorlara da git,ben kalp atışlarını 9. Haftada duydum 
(5,397 puan) tarafından
Ayy cnmm benim bende hem kese hem bebek görünüyor sende adet düzensizliği varmı bide öğün içinde iyi  beslndinmi eşim dyor iyi beslenmiyon falan çok yiyorum balı süt falan mı içeyim napayım
(5,000 puan) tarafından
Alakası yok canım ya,şuan için beslenmenin bir önemi yok ki çünkü bebek daha senden besin almaya başlamadı,3 aydan sonra senden beslenecek ama kendin icin tabiki kendine dikkat et meyve sebze ye bide vitaminlerin var mı iç,folik asit mutlaka kullanman lazım suan
(5,397 puan) tarafından
Evet cnm haklısın eşim tuturmiş yemiyor falan doktor dedi gelişmemiş.iste blmiyorum cnm kziimda da geride geliyor dediler.bi sırrın yaşamadım inşallah duyarım bnde cnm
(5,000 puan) tarafından
Amin inşallah canım üzülme oda etkiler rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğini sana bağışlasın inşallah
(5,397 puan) tarafından
Amin canım valah üzüldüm ama yapacak bir şey yok cnm Allah'tan herşey
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Uzme canini benimkinde 9 haftalikken kalp atisini gordu.13.haftamda bana dinletmisti. Uzulme ,Allah hayirlisini nasip etsin.
(5,397 puan) tarafından
Nye öyle oldu senin peki bna drdi karnında geride gelişme yok bakalim herşeyin hayrlsii sanada mi öyle dedi
(2,975 puan) tarafından
Gec dollenmeymis. Bana bekleyelim bakalim zaman ne gosterir. Sende kendini cok yukseltme hamileyim diye demisti. Ilk gebelik oldugundan doktoruma guvenmeyi sectim bekledim.
(5,397 puan) tarafından
Demeki normal inşallah bişey olamz
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmez canm bekle bakalım ınsalah guzel haberlerle gelirsin 
(5,397 puan) tarafından
Cnm inşallah çok ağladım üzgünüm yemin ederim ki
(13,887 puan) tarafından
2 ayi geçti kimyasal geçirdim halaa aklımda öyle olmasaydi şimdi 2 aylik hamileyim diyorum kendimce ama bizler bilemiyoruz hangisi bizim icin hayırlı Rabbım yardımcın olsun inşallah canm
(5,397 puan) tarafından
Tabi canim ama benim kese bide bebek göründü yani kaç defa dir resim veryor bna dedi yine bekleyelim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benimde kızım var ve hamileydim 2 gün öncesine kadar aynı sorunları yaşadım kaç doktora gittim kalp atışı duyulmadı ayın 28 gece 1:33 kürtaj oldum Allah kimseye yaşatmasın inşallah amin çok zor hemde çok kızım anne bebek öldü ben nasıl abla olcam dedi içim yanıyor Rabbim senin bebeğinin kalp atışını sana dinletsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah amin 
(1,348 puan) tarafından
İnşallah duyarsın dua edicem sana burda konuştuğum herkese dua ediyorum namazda ama şuan kılamıyorum kanamam var kimin duası kabul olur Allâh bilir inşallah sen bu durumu yaşamazsın sağ salim kucağına alırsın yavrunu amin inşallah
(5,397 puan) tarafından
Allah' razı olsun cnm hamilelik boumundede yazdım yorum yapan senmiydin suni dil atı almış iki gün önce Allah herkesin yaridmcusi olsun ben hep dua edyorum namaz kiliyorim yer gök dua ile rabbim kmsenin kucağını boş bırakmasın emeğini boş cikarmisin
(1,348 puan) tarafından
Evet oda benim hesabım biri yüzünden diğer hesabım gitti onu açtım
(1,348 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah büyük ❤
(5,397 puan) tarafından
Haa evet sordum Allah yaridmcin olsun bnada dua et vallah iki gündür mideme yanma ağrı grdi hiç belirtim yok sancı fakan yok korkuyorum bişey olur dye
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Benmde gecen gün düştü ya bizde cok üzüldük kızıma kardeş gelecek die sevinirken düştü 7 hafta lıktı ilk bebeğim de düştü arkasına kızım oldu cok şükür 2 yaşında nasip de ne varsa o olyr :(
(5,397 puan) tarafından
Ah canım çok geçmiş olsun:( senin düşme sebebi neydi ben progestan hep kullandım ve kullanyroim doktor dedi düşük olsa bile önlemiş hep
(2,312 puan) tarafından
Bilmym ya diyorlar biri düşünce arkası gelir die öle bnmde bnde kulandm progestan ama olmadı olmyınca olmyr nasip böleymş ilerde yine olursa banada ilk günden verck sanrm :( sağolasın:(
(5,397 puan) tarafından
Peki kese ve bebek olusmusmuydu
(2,312 puan) tarafından
Kese vardı ama bebek yoktu yani göremediler
0 oy
(241 puan) tarafından
Canım bence kürtaj için biraz bekle burda okuduklarıma göre birinin de böyle olmuş sonra aldırmamıs beklemiş ve kalbi atmis
(5,397 puan) tarafından
Valah ben bekleyecem burdan okudum birçok kişi 9 hfta da bile duyan var:( Allah'ım yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,380 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 983 göst.
23 Temmuz 2019 Aile kategorisinde İklimÖykü (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 384 göst.