0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (1,069 puan) tarafından
Çocukları gönderdim fosil fosil temizlik yapmaya başlamak istiyorum nerden baslayim

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Başlaya miyorum :angel:

(10,096 puan) tarafından
Ay sen bensin :D
tarafından
Tek değilim sevindim❤️
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Bence mutfağı en sona bırak ..Yani en çok insan orda oyalaniyor o yüzden oturma odası çocuk odası koridorlar banyo WC en son mutfak yaparım ben ..
0 oy
(589 puan) tarafından
Banyo ve wc çok çok kirli değilse hızlıca oraları halledebilirsin. Sonra günlük oturduğun odalardan başlayı yatak odasını ve en son mutfağı halledebilirsin. Eşin çocukların geldiğinde bir odaya kitleyip oturtabileceğin temiz odan olsun daha da oradan çıkmazlar. Oturacağın odadan yatak odasına doğru geçmeni tavsiye ederim 
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Ben yatak odası salon cocuk odası karıdor banyo vc en sonra mutfak ve kapımın önünü yapıyorum 
0 oy
tarafından
Ebeveyn banyosunda başlayıp salonda biriktiriyorum. Başlamadan önce wclere çamaşır suyu döküyorum. En son balkon, mutfak bitirip wcleri yıkıyorum bitiyor. 
0 oy
(16,131 puan) tarafından
Büyük temizlik ise önce kullanmadığım odalardan başlarım mutfağı en sona bırakırım.. günlük temizlik ise önce mutfağı hallederim sonra tuvalete ve banyoyu en son evi süpürüyorum 
0 oy
(8,934 puan) tarafından

Bende birazdan  baslayacam önce evi Bi güzel toplayıp salondan başlayarak toz alıyorum toz alma bitince hemen siliyorum en son supurup yerlestiriyorum oda oda gidiyorum salon mutfak cocuk odası yatak odası ve en son banyo hepsi bitince Tumbaa şeklinde Duş ve bütün gün gıcır gıcır temizliğimin keyfini çıkarıyorum :D

0 oy
(3,606 puan) tarafından
Ben gereksiz ne varsa atmaktan başlarım mutfağı en sona bırakıyorum hatta ben yemegide yapıp öyle temizliyorum yoksa mutfakta o kadar çok oyalanip yoruluyorum ki diğer yerlere halim kalmıyor :) 
0 oy
tarafından

Çevremden

:ninja:

Halı gri mi pis mi

0 oy
tarafından
Vallaa gücüm nasıl yeterse canım aldın mı seti sen ben aldım memnunum kullanıyorum elhamdülillah 
0 oy
(990 puan) tarafından
Ben yatak odasından başlıyorum çamaşır en büyük derdim ve kalabalığım olduğu için 
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Yatak odası 

Mutfak 

Oturma odası

Çocuk odası 

Koridor

Tuvalet banyo 
0 oy
(63 puan) tarafından
Temizliğe bir taraftan başlayan kadın pasaklıdır 

Tembeldir 
0 oy
tarafından
Ben ilk salondan başlıyorum sonra çocuk odası sonra mutfak en son banyo ve yatak odasını yapıyorum 
0 oy
tarafından
Ben yatak odasından küçük bebegim var orayı temizleyip bebeği uyutup diğer odalara gecerim
0 oy
(107 puan) tarafından
Önce odaları topluyorum, eşim o sırada bulaşıkları hallediyor sonra ben süpürüyorum o siliyor, ben tuvalet banyo temizliyorum o çamaşırları yıkayıp asıyor en son ben toz alıyorum ve tütsü yakıyorum sonra kahve içiyoruz birşeyler izleyerek 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Dünde ben yaptım dipköşe

Yatak odası oturma odası koridor misafir odası iki banyo temizliği teras balkon yıkama ve en son mutfağa girdim dezgah dolaplar cam kapı süpür sil cık yaptim yatmadan oncede camasir serip uyudum 
0 oy
(394 puan) tarafından
Ilk her yeri düzeltirim  sonra yatak odası  çocuk  odasi  boş oda oturma odası  mutfak  antre  wc banyo  sonrada  banyomu  yalipcikarim 
0 oy
tarafından
Ay ben mutfaktan başladım bugün oturma odası ve koridor yaptım sadece oturdum.simdi ya hamileyim akşama misafir var bir de bir kişi tek Allahtan ama önemli biri o yüzden özen gostermem gerekecek yoruluyorum iste

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
0 oy
11 cevap 288 göst.
0 oy
20 cevap 585 göst.
15 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cicek1bocekannesi (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 387 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,998 cevap

34,988 kullanıcı

...