0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,058 puan) tarafından
Iyi aksamlar hanimlar, daha once 18 aylik oglumu sunnet ettirmek istiyorum bizi neler bekliyor diye post acmistim.  Bugun oglum uykuda sünnet oldu.  Gitmeden jetex diye bi krem surduk, klinikte biraz korktu yabanci bir yer diye, bizde arabada uyuttuk , uykuda lokal uyusturdu doktor ve uyurken sunnet oldu.eve gelince biraz agladi ama sukur ki daha iyi olacak. Sizinle hem paylasmak istedim hemde erkek bebek annelerine egee bir sorun yoksa erken sunnet yapilmasi konusunda tavsiye vermek istedim

6 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
İyi bakalım canım valla benim oğlan 3 aylıkken yaptırdık çok şükür erken iğleşti ilk gün çok ağladı ondan sonra pansuman falan yaptık bitti gitti
(1,058 puan) tarafından
Tesekkurlee yorum icin. Evet erkeb yaptirmakla iyi yapmissiiniz.cunku bizimki hissetti uyumakta direndi. Ama daha iyi olacak insallah. Kremleri duzenli kullaniyoruz
(504 puan) tarafından
Aynen canım düzenli kullanımda inşallah daha çabuk iyileşir
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Gelmiş geçmiş olsun canım evet biz iki oğlumuzu da iki aylıkken yaptırdık çok rahat geçmişti çok şükür 
(1,058 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim. Iyi dusunmussunuz evet bugun anladim ki erken yaptirmak sanirim daha iyj. Bizimki anne aciyor diyor  . Ama kucuk olsa anlamazdi sanirim bir de cok hareketli olmazdi
(7,446 puan) tarafından
Kesinlikle aynen anlamıyorlar ve çok hareketli olmuyorlar ve iyileşme daha hızlı oluyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bende oğlumu 2 aylıkken yaptırdım ilk gün bir çok ağladı ne krem kullandık ne bişey biraz da ateşi çıkmıştı acıdan galiba pansumanını yeniletmiştik ertesi gün düştü kendisi zaten sonra iyileşti dikişler düştü filan küçük yaptırmak gerçekten önemliymiş 
(1,058 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim, evet iyi dusunmussunuz erken daha iyi bugun bende anladim. Oglum farkjnda idi. Klinikte hemen anladi uyumakta direndi eve gelince agladj biraz. Kucuk yaptirina en azindan fark etmez
tarafından
Bizim tek sorunumuz deprem gününe denk geldi çok kötüydü ben deprem bölgesinde değildim ama o psikoloji bile yetti diyebilirim
0 oy
(385 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah damatlıgını da göstersin inşallah:) benimde ikiz erkek bebeklerim var 6 aylık çok kararsız kaldım ya kimi hareket ediyor yapma diyor kimi zamanı yap diyor ikilemde kaldım çok mu zor küçük yaşta sünnet büyük oğlumu 7 yaşında yaptırdık o zamanlar çok etkilendi çocuk öyle olsun istemiyorum bunlarda.
(1,058 puan) tarafından
Amin insallah hepsi saglikla buyusunler damatlik hallerini de gorelim :) anne ve bab olarak bebekleriniz icin en iyisini siz bilirsiniz ama bugun 18 aylik oglumu travma olmasinx diye uykuda sunnet tercih ettik. Buna ragmen hissetti ve agladi sunnet sonra evdede agladi ama sunnet aninj hic bilmiyor. Acaba  daha erken yaptirsa miydim diye dusundum. Siizn ikiz oldugu icin  bir destekciniz varsa bence uygun bir zaman cunku cok hareketli donemler sizi bekliyor.
(385 puan) tarafından
Valla kimse yok kendim bakıyorum bebeklerime gerçekten zor sünnet işi ya karar vermek daha da zor:(
(1,058 puan) tarafından
Evet iki bebekle ayni anda ilgilenmek cok zordur ama anne olarak guclusunuzdur.
 . Bugun bende cok stres yaptim. Toplam sunnet 5 dk surdu. Ama sunnet sonrasi en onemlisi krem surmek pansuman yapmak ilgilenmek. Insallah en hayirli zamanda sizin bebeklerinizde olur.
(385 puan) tarafından
Evet biliyorum zorluğunu işte o yüzden cesaret edemiyorum şuan.

İnşallah canım Allah razı olsun. Allah senin paşayı da iyi etsin inşallah biran önce. ❤️
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Valla daha hiç tecrübe etmedim nasip olursa hamileyim 3 tane doktor erkege benzetti bakalım aksi olmaz sa Allah'ın izniyle bende bu duyguyu tadıcam erken sünnet bende isterim hem bezde çabuk iyileşiyor zorlanmadan 

Çok geçmiş olsun düğünü nü de görmek nasip olsun inşallah ❤️
(1,534 puan) tarafından
Teşekkür ederim

Çevremde de küçükken sünneti çok rahat atlattıklarını söylerler
(1,058 puan) tarafından
Evet . Bebek rahat anne rahat en iyisi bencede.
(1,534 puan) tarafından
Sende atlatırsın ya en önemli yeri geçmişsin 3,4 Güne Allah'ın izniyle geççerr
(1,058 puan) tarafından
Amin insallah cok tesekkurler desteginiz icin.
(1,534 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(12,747 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım

Bende düşünüyorum da babasını ikna etmeye çalışıyorum 
(1,058 puan) tarafından
Cok tesekkurler canim. Dogum pstunuzu gormustum saglikla buyusun insallah bebeginiz.
Evet bugun erken sunnetin daha iyi oldugunu anladim. Yenidoganlar doktor tamam diyorsa daha kolay iyilesiyormus . Ben oglum kucukken yogun calsitigim icin vakit bulamadim ama bugun buyudugunh ve hissettigini gordum. Kucuk bebekler cok hareketli olmuyorlar ve daha cok uyuyorlar kolay iyilesir diye dusundum
 Insallah ikna edersiniz en dogru zamanda sunnetini olur bebeginiz
(12,747 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️♥️
Bir aylıkken genel muayene için getirın dediler, ona kadar inşallah anlar o da araştıracağım dedı. İlk erkek torun,babam düğünde kestirmek ister diye tereddüt etti de çocuk için sağlıklı olan hangisi ise o olmalı bencede.
Tekrar geçmiş olsun canım ♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...