0 oy
1,813 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Sabah uyandım küçük kaynım, bekar bana günaydın aşkım diye mesaj atmış. Biz bu kaynım la sınıf arkadaşıydık kankaydık yani ama asla aramızda o niyetli bir şey olmadı olmazda. Benim hem çok tuhafıma gitti aşırı rahatsız oldum, ama kötü niyetle düşünmek istemiyorum vicdanen rahatsızım. Kime attın mesajı bana gelmiş dedim oda insan yengesine diyemez mi demiş sert bir şekilde diyemez dedim oda takılıyorum felan dedi ama sert bir şekilde uyardım. Şimdi arkadaşlar yaptığı her ne niyetle olursa olsun yanlış hemde çok yanlış bunun bilincinde yim ama abisine söyleyip söylememek arasında çok kaldım sabahtan beri aklımda lütfen yardımcı olun bana LİNÇ TAYFASI UZAK DURSUN LÜTFEN LİNÇLİK BİR DURUM YOK 

76 Cevaplar

+6 oy
(1,061 puan) tarafından
Kesinlikle söylemelisin. Sonra bi şekilde duyulursa sen çok suçlanırsın. Art niyetli olduğunu düşünmüyorum demişsin ama aşkım kelimesinin bi açıklaması olamaz. İnsan yengesine demez mi demiş bide. Nasıl bir zihniyet bu böyle. Yengesi insanın namusudur. Yenge der, abla der, kardeşim der ama aşkım diyemez. Gerçekten rezillik. Allah aşkına bu konuyu öylece kapatma.  Susarsan normalleşecek ve devamı gelecek. Kesinlikle eşine mesajları göster. Ve ondan uzak dur ,  yüzüne bile bakma. 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum kocam dışında bir Allah'ın kulu aşkım diyemez ne demek o iyiki tepki göstermiş bide ne diyeceğini bilmeden normal bişey dese kadın suçlu olur bak buda ses etmemeis diye direk eşime soylerim saniye durmam
(1,218 puan) tarafından
Valla bende
(1,061 puan) tarafından
Naptın eşinle konuştun mu, inşallah senin açından sıkıntı olmamıştır..
(48,911 puan) tarafından
katiliyorum zarf atmış deniyor bakalim gizleyip saklayacakmisin sende kur yapacakmisin ona göre devami da gelir . abisine söyle hatta lsf cikmaz diyosan kaynana da söyle gorumce falan kim varsa uyarin bir daha demesin de herkes senin tepkini onunda gevsekligini görsün
(1,061 puan) tarafından
İkbal ❤
-Reklam-
0 oy
(2,334 puan) tarafından
Ne demek aşkım ya tövbe tövbe birde demş diyemez mi diyemez kardeşim sapık mı bu la kac yaşına bu ay tövbe tövbe ya
(2,334 puan) tarafından
25 bnle yaş mş ya yuh kızım bn olsam ağzına sıcarm sen söleme eğer tekrar ederse o zmn söyle terbiyesiz ya
(20 puan) tarafından
İnan ben sıçmakla kalacak biri değilim ama beynim durdu ilk defa böyle bir şey yaşadım kendimi sorguladım resmen
(2,334 puan) tarafından
Sen nie sorgulyn bnmde kaynım var öle bişy atck lan kendinden girer 7 sülalesinden çıkarm yaaaa sakın silme msj ları kanıt olsn tekrar yazarsa TERBİYESİZ
(20 puan) tarafından
Sorguladığım, acaba benmi kötü düşünüyorum o niyetle değilimdir diye. İçim içimi yiyor çok kötü bir durum muş ☹️
(1,119 puan) tarafından
Kesinlikle şimdi söyle söylemezsen yanlış olur aranız açılır eşinle
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Tekrar yaparsa şöyle kocana şu an gerek yok bence yanlışlıkla yazmış olabilir 
(20 puan) tarafından
Yani teyit ettim ama yanlışlıkla yazdığını söylemedi ama kötü niyetli de değildir kafam allak bullak
(311 puan) tarafından
Valla arada kaldım. Söyleyip söylememen  konusunda uyarmişsin . Birdaha böyle birsey yaparsa direk.soule mesajları sakla. Ve birde sakın muhatap  olma iftira bile atabilir
(311 puan) tarafından
Ben söyleyemezdim  eşime öldürür valla ama senin ki nasıl tepki verir bilemem.
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Şimdi eşini sen daha iyi tanıyorsun, benim şahsi fikrim ise ben söylerdim bana böyle yazdım bende böyle cevap verdim diye.
(20 puan) tarafından
Eşim kardeşine kızar çokta kızar ama öyle gözü dönmez, yani en azından hakim olur kendine
(2,187 puan) tarafından
O zaman söyle çünkü bugün aşkım diyen yarın ne der Allah bilir.
(20 puan) tarafından
Aynen söyliyim en iyisi
0 oy
(536 puan) tarafından
Kaynın kaç yaşında eşin duyarsa çok kötü olur bence eşine sen söyle kardesin böyle bir şey demiş diye
(20 puan) tarafından
25 yaşında. Direk mesajları göstersem daha iyi olur sanırım
0 oy
tarafından
Ben söylerdim eşime ağzının payını verirdim ne demek yengeye atilmazmi hadsiz kayninda olsa terbiyesini takinicak eşinden saklamanin anlamı yok yarın öbür gün tekrarlarsa eşin denk gelirse kabak başına patlayabilir
tarafından
Valla kuzum kötü niyetle yazmadı derse buda onun genişliğindendir kadına kocası haricinde kimse aşkım diyemez bunda iyi niyet aranmasi sacmalik
(20 puan) tarafından
Haklısın ☹️ yarın göstereyim mesajları
tarafından
Göster senden çıksın da o kardeşine ne tepki verir ona kalmış artık
(20 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle
tarafından
Ay Allah aşkına hala kötü niyet değil diyorsun nerde gorulmus insanın yenmesine iyi niyetle aşkım dediği ikinci evliligim kayinlarim benden küçük olmasına rağmen daha bir kere duymadım aşkım kelimesini
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Allahın cezası heryerde engelle yüzüne karşisına çıkma bidaha yaparsa kocana söyle ama o mesajları akıllı ol silme sakın gizli bir yerde tut yarın bi gün başın iftira atar delil gösterir sin
(20 puan) tarafından
O kadarı olur mu ya ☹️ bende ben abartıyorum diyordum kendime
(2,709 puan) tarafından
Kimse başına ne gelecek bilemez bak nasıl da korkmadan aşkım demiş ya kocan görseydi demiyecekmiydı sana  hayırdır noluyor  iyiki sen gördün de başını yakmadı
(20 puan) tarafından
Silmedim mesajlar duruyor hala eşime göstereyim en iyisi
(2,709 puan) tarafından
Göster kız göster gitsin bo. K boyu ile dalga geçiyor seninle utanmaz bidaha anyayı konyayı görür
(20 puan) tarafından
Valla şu an çok kötü oldum ya sabahı zor edicem sanırım
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Biz kaynımla aynı yastayiz bazen kanka deriz birbirimize ama aşkım ne demek ağzını yırtarım uyarıp iyi etmişsin esinede söyle bence 
(20 puan) tarafından
Ayyy ben de kendimi sorguluyorum sabahtan beri kötü niyetliyim diye ☹️ bencede yarın ilk işim söylemek olsun
0 oy
(263 puan) tarafından
Alalen sana yürümemis koşmuş 
(20 puan) tarafından
Offfff çok kötü oldum şu an☹️
0 oy
(119,877 puan) tarafından
yani bence soyle esine kardesin boyle mesaj atti bana sinirim bozuldu de
(20 puan) tarafından
Direk mesajları göstericem yarın
(119,877 puan) tarafından
goster bacim su devirde babanin oglu olsa guvenmiycem
(20 puan) tarafından
Haklısınız ☹️
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Tekrarlarsa söyle simdilik uyarmışsın mesajı da silme bidaha.olur olmaz eşine söyle 
(20 puan) tarafından
Yarın sabah eşime göstermeyi düşünüyorum direk ☹️
0 oy
(509 puan) tarafından
Bence yanlışlıkla atmıştır ama şakasına vurmuştur seni kendine yakın hisettiği için hem sınıf arkadaşıydık falan demişsin ya belki ondandır kötü bi niyetle yazmamıştır senin tepkini merak etmiştir bence ha hoş olmamış ama yanlışlıkla gelmiştir bence canım eşine suan söylemenin bi anlamı yok ama bir daha olursa söylersin 
(20 puan) tarafından
Bende öyle anladım ama yorumları okuyunca içim bir kötü oldu ya
(509 puan) tarafından
Kız bakma buralara birbirinizden bu zamana kadar şüphe uyandıracak bişey yapmadıysanız ki olmamıştır yanlış anlama lütfen bu dediğimi zaten art niyetle yazılmamıştır
(20 puan) tarafından
Hayır hiç olmadı kardeş gibiyiz. Evet samimiyiz ama kardeş gibi yani asla ben o niyetle bakmadım bekarken de onunda aynı şekilde olduğunu düşünüyorum
(509 puan) tarafından
O zaman tepkini merak ettiği için diyemezmiyim demiştir normalde yanlışlıkla atmıştır canım
0 oy
(6,451 puan) tarafından
Uyarının yapmışsın ve çok haklısın. Bir daha olursa söyle bence ve mesajları silme. Olur da bu durumu söylersen eşine direkt mesajları gösterirsin
(20 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi. Kötü oldum şu an ya ☹️
(6,451 puan) tarafından
Bu sefer söylersen hani aranız da bozulmasın belki gerçekten gırgırına yazdı ama yazmaması lazım tabii ki. Kaynının bundan sonraki tavrı önemli olan. Aklı başına geldiyse ne ala gelmediyse o zaman ver telefonunu eşine okusun mesajı.
(20 puan) tarafından
Yarına kadar tekrar yazarsa direk abisine göstericem sonrada annesine
(6,451 puan) tarafından
İnşallah yazmaz, kendi de hatasının farkına varır
0 oy
(409 puan) tarafından
Kaynının beyin fonksiyonları çalışmıyor herhalde o ne demek ya sen sessiz kaldıkça normallestirip aynısını yapar diye düşünüyorum bence eşine söyle inanmazsa mesajı silmediysen eğer göster yoksa işler çok farklı yere gider eşin kardeş katili olur tövbe Allah korusun da 
(20 puan) tarafından
Allah korusun ☹️ hayır silmedim neden sileyim göstericem direk
(409 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama ben soylerdim heralde çünkü yarın birgün iftira da atabilir belli mi olur
(20 puan) tarafından
Mesajlar duruyor acaba önce annesine mi söylesem. Beynim durdu resmen yorumlardan sonra
(1,163 puan) tarafından
Ay canım bilemedim ki ya çok zor bı durum korktuğum şeyler bunlar neden böyle bişey yapar ki bı insan içinde kötü niyet olmadan
(20 puan) tarafından
Off sorma sabahtan beri düşünmekten beynim durdu
0 oy
tarafından
Ya ben söylerdim herhalde ama çok kötü şeylere de sonuç verebilir benim eşimin hemen gözü döner buna eminim sen kocana göre karar ver Allah korusun bişi yapsa falan ne bilim 
(20 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım. Bakalım yarın ola hayrola
tarafından
Aminn inşallah Allah'a emanet ol:) hayırlısı
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Sizde
(4,318 puan) tarafından
Ayy ben esımı düşünemiyorum bile katil olur Allah korusun. Ama sen söyle dinler diyorsun
tarafından
Noldu soyledin mi
0 oy
(8,140 puan) tarafından
Ağzım açık kaldı tövbe yarabbim daha neler deseydin bir daha dersen seni abine söylerim terbiyesiz ya..benide dün gece 2 buçukta oglumjn erkek öğretmeni aradı ne açtım ne sordum kötü düşünmek istemedim 
(20 puan) tarafından
Sabahtan beri düşünmekten beynim durdu artık☹️
0 oy
(372 puan) tarafından
Bence ona şöyle mesaj at bir daha boyle mesajini görürsem abine gosteririm söylerim 
(20 puan) tarafından
Daha kötü olmazmı acaba
(372 puan) tarafından
Olmaz bence hatta anlayışlı bir gorumcen de varsa ona da anlat ve goster sonra sen yalancı çıkma
(20 puan) tarafından
Görümceme de attım manyak mı bu dedi neyin kafasını yaşıyor dedi
(372 puan) tarafından
Gorumcen eşine söylese daha iyi sen soylesen o sinirle belki kardesine zarar verir zaman çok kötü olmuş
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Bence eşine birşey demeyeceği konusunda söz al ve kötü düşünmek istemiyorum filan deyip mesajları göster, çünkü bundan sonra böyle bişey yapsa der ki madem önceden de attı o zaman niye söylemedin der haksız duruma düşebilirsin 
(20 puan) tarafından
Yarına kadar tekrar atarsa direk göstericem hen kendisine hem annesine ama yazmazsa dediğin gibi yaparım
(1,325 puan) tarafından
Yarına kadar yazmaz bence, ama ilerleyen zamanlarda baktı sesin çıkmadı gibi görüp yazabilir ama eşinin haberi olacağından tam haklı olursun
(20 puan) tarafından
Haklısın söyliycem yarın direk göstericem hatta
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ben söylerdim net 
(20 puan) tarafından
Bende söyliycem
tarafından
Hiç bekleme eşin yanindaysa uyaniksa şimdi göster yada nsaji direk ona yönlendir kaynın silerse sənin telefon da silinir belki eşin kesinlikle bilmeli kötü karsilasada karşılamada yinede görsün bilsin tm belki şakasına yollamış ama ne olursa olsun eşinden saklama sonra hakliyken haksız duruma dusmeyesiz
(20 puan) tarafından
Haklısın ekran görüntüsü aldım sabah göstericem direk erken uyudu bu gün şansıma ama benim gözüme uyku girmiyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 452 göst.
0 oy
62 cevap 1,169 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,402 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu

383,571 soru

11,477,840 cevap

35,092 kullanıcı