0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Hayıt tohumu ile gebe kalanlar var mı acaba nasıl kullanılır veya cevrenızde duydugunuz bildiğiz bşy var mı bu konu hakkında

3 Cevaplar

0 oy
(1,269 puan) tarafından
Bi halta yaramıyor aksine regl yardımcı oluyor şimdi oyüzden arı sütü macunu yiyorum aktarda doktorda içme yumurta çatlatması bi yana regl olmaya yardımcı oluyor dediler ben macuna başladım hayıtıda kullandım önceden gerçektende tutmadı
(207 puan) tarafından
Bnde tek hayıt tohumu degl de kur seklnde kullandım iki ay içinde hamile kaldım tabi takdiri ilahi de
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben kullandım polikistik över var bende hamile kalamiyordim tedavi oldum işe yaramadı sonra bu tohumu duydum kullandim o ay hamile kaldım kızımda da kullandım iki yaşına girecek yani bu bitkiyle iki kez ilk aydan hamile kaldım ben canım 
(44 puan) tarafından
İçiliyormu canm bana bir tane verdiler bu tohumdan yut direk dediler
(1,572 puan) tarafından
Ben aktardan aldım adetim btemeden sabah akşam aç karna bir tatlı kaşığı hayıt tohumunu bir su bardağı kaynar suya demledim on dakika sonra suzdum içtim
0 oy
(739 puan) tarafından
Fsh dengeliyor ama prolaktin yükseltiyor testere dişli aslan pencesiyle birlikte alınırsa etkisi daha fazla olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alena21 (1,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
+1 oy
2 cevap 94 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kezbant (22 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,417,134 cevap

34,968 kullanıcı

...