0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlkinde hic başıma gelmedi tereddüt ettim şuan iç camasirimin tamamını ıslatacak miktarda kokusuz ve şeffaf akıntı su gibi acile gitmeli miyim ? 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar tek tek yazamadim eşim geliyor hstaneye gidicem biraz da kasilmam var lütfen dua edin 
(6,512 puan) tarafından
Ederiz tabi rabbim yaa inşallah bişey yoktur ☹️
(12,690 puan) tarafından
Şimdi gördüm postu gece kalktı çocuklar habersiz yazmişim vpdan şimdi postu gördüm
İnşallah oyle bir şey yoktur iyi haberler bekliyoruz
(6,512 puan) tarafından
Suyu yeterliymis tekrar ederse acile gitmesini söylemiş doktor  az önce msjlastim
(12,690 puan) tarafından
Sağ olasın canım
Döndü banada benimkiler çildırmış durumda ikisininde uyku saati geciktı diye konuşamadım doğru düzgün
-Reklam-
0 oy
(119,373 puan) tarafından
kac haftaliksin 
0 oy
(15,253 puan) tarafından
Git git. Benim öyle oldu da hiç bilemedim. Suyum bitmiş. Nolur ne olmaz. Ben aşırı sıcaktı hava ter zannettim. Şimdi kışın ter falan değildir. Bı git baktır. Nolur nolmaz. Kaç haftalık suan
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Git bence riske atma haftanda erken daha
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Canım git test yaparlar turnosol testi anlaşılır orda
tarafından
Turnosol testi nedir
(7,447 puan) tarafından
Ped gibi takıyorsun on beş dakika yürüyorsun sonrasında kontrol ediliyor eğer Maviyse hala turnosol sıkıntı yok pembe ise su sızmış demektir
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Gitmelisin mutlaka
0 oy
(933 puan) tarafından
Kıvamlı mi yoksa şu mu eğer şu gibiyse hemen git 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Tabi git riske atmaya değmez. 
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Acaba demektense git canım ne olur olmaz su gelmesi aynı tarif ettiğin şekilde olabiliyor sızıntı şeklinde 
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Buradan duyduğum kadarıyla su olabilir bebeğim sen bi an önce git.
0 oy
(615 puan) tarafından
Senin daha erkendi sanırım haftan dimi canım ama riske atma bı git baktır umarım değildir 
0 oy
tarafından
Kesinlikle kalk şimdi git
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Ayy olabilir. Benim de.ilk gebeligimde öyle sızıntı olmuştu. Sağlıcakla kucağına al insallah 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Su gibi anlattığına göre 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Olabilir ama panik olma hemen amniyo sure diye bir test yapıyorlar netleşiyor. Ben 3 kez yaptirdim hamilelik esnasında bir sorun olmadı ama suyum az olduğu için takipli surekli kontrole gittim.Gecmis olsun inşallah hiç birsey olmayacak.Korkma sende evladında Allah 'a emanetsiniz.
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Benimde son haftalar öyleydi. Doktor göstermişti hatt bebişin suyu bitmek üzereydi
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Çamaşırını değiştir ve süre tut yine aynı şekilde olursa ıslaklık koş acile. Büyük oğlum da suyum sızmış ben anlamamişim. Son haftalarda akıntı çok oluyo demişti Dr. Normal muayeneye gittim baktılar su kalmamiş acil apar topar sezeryan oldum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 354 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melikeee00 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...