0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Benim kaynana ilk evlendigimizden beri burasi benim istedigim zaman gelir istedigim zaman giderim falan diye alttan alttan laf sokuyodu bana ilk zamanlar bisey demiyordum sessiz sakin duruyordum ogluna soyluyodum o da inanmiyodu demez falan diyodu gecen tartisirken yukari ciktilar kocasiyla kaynana yine bana diyo burasi benim evim benim diye bende dedim ki senin ev bi alt katta burda ben oturuyorum evleri karistirdin heralde dedim oglu da ilk defa duydu annesine kizdi ne sacmaliyosun sen diye bende duydun iste bana inanmiuodun demez falan diyodun noldu dedim beni bu laflara maruz biraktigin icin yaziklar olsun 5 yildir babanin kicindan ayrilamadin bibtarafina guvenip dedim gelip gidip benim diyip duruyo anan dedim o gunde agzima geleni soyledim anasina dingonum ahiri degil oyle istedigim zaman gelir giderim diye bisey yok dedim yok artik oyle bisey dedim burda bende varim sadece oglun yasamiyo dedim valla ayni binada yasamak hele de sevmedigin insanlarla tam bir cehennem..

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evlendiripte elin kizinin gunahini almasaymis sevgili kaynana hanim. Oglu ile yaşasaymis kendi evindeeee
(771 puan) tarafından
Hep soyledigim laf iste bunu soyleyince dut yemis bulbul gibi susuyolar
(788 puan) tarafından
Benim eşimde 37 yaşında eşime diyorki sen 10 sene almanyaya git karın 10 yıl anası gilde kalsın ev araba al para biriktir diyor bende dedim o akılları evlenmeden önce vereydinde şimdi oğlun kirayj nasıl ödicem derdine düşmeyeydi diyorki benim oğlum bana kıyamadı yalnız bırakamadı dedimki senin geride 4 tane daha çocuğun var seni emanet edecek birini bulurduda karıyı kime emanet edebilir çok düşüniyorsan evlenemden önce göndercektin oğlum bu kadın senin ev araba sahibi olmanı istemiyor diyor dedim ben onun vu halini görüpte geldim paraya baksaydım oğlunla evlenmezdimde bu saatten sonra sana hsyırdır dedim yok işte ben napıcam parayı zaten evim var emekli maaşım var dedim yurtdışına gidecekse benle gidevek kalacaksa benle kalacak bekarken düşünmedin madem evini arabasını evlenince neden yuvasını bozmaya kalkıyorsun 10 yıl neden ben gurbetçi yolu bekleyryim
tarafından
Pehhhh benim esime annesi asla boyle bisey diyemez asil olay esinde biter. Annesi bi yere kadar soz sahibi olur anne sen bi dur diyebilmeli yoksa hayatta onunu alamaz bu kadinin
(771 puan) tarafından
Konusmuyor zaten arrik anasiyla bagirdi o gunde
(788 puan) tarafından
Benim eşime arkadaşları hep yurtdışına beraber gitmeyi teklif ediyorlar biri azerbaycana biri belçikaya biri almanyaya biri rusyaya gitmeyi teklif ediyor eşim her seferinde bana işte şu arkadaş burayı teklif etti bu arkadaş burayı teklif etti vs. Bir ara bayabir darlıyordu beni işte sen bana engel oluyon insan kocacım ben sana destek olurum git demem lazımmış tüm birikimimizi alıp gidecekmiş üstüne kredi çekecekmiş dedim napcam ben türkiyeden sen kendine iş bulana kadar kredini mi ödicem o zaman evdeki eşyaları satalım ev alınca sana sıfırdan düzerim dedim o eşyaları sen almadınki sen satasın git kendi aldıklarını sat 10 bin tl verirlerse öp başının üstüne koy üstüne kayınvalidem eşimi gazlayıp üstümr yolluyor ama artık ne halin varsa gör dicem eşime ama ne kredi çekebilirsin ne birikimi kullanabilirsin dicem para biriktir git dicem
-Reklam-
0 oy
(918 puan) tarafından
Bu laftan sonra söylemeye devam etti mı peki 
(771 puan) tarafından
Yok bisey diyemedi konusmuyorum zaten kac gündür  oglu da konusmuyor artik onlarla boyle iyi
(918 puan) tarafından
Ay ne kadar terbiyesiz bir kadın. Ben de kayinvalidemgille aynı apartmanda oturuyorum kafasına göre evime gelemez bu lafı zaten söyleyemez.
(771 puan) tarafından
Benimkide atip tutuyodu noldu gelemiyo gidemiyo bu yuzden de kuduruyo iste:)
0 oy
(94 puan) tarafından
Kaynanan niye burasi benim evim diye bağırıyor durduk yere
(771 puan) tarafından
Dedim ya evlendigimden beri gozdagi veriyor guya bana geli giderim istedigim zaman vs.gibisinden her zamn soyledigi seyler iste (gelip gidemiyo orasi ayri tabi:)
0 oy
(13,211 puan) tarafından

Ananem de yengemlere benim evim diyor :)

(771 puan) tarafından
Ayip bisey ya basa kakacaklarsa hic koymasalardi eve bastan
(13,211 puan) tarafından
Biri 33 senelik biri 26 senelik evli düşün hala diyor :)
(771 puan) tarafından
Yaslandikca kafalar gidiyo sanirim agizdan cikani kulak duymuyor dedi de ne oldu oglunu da kaybetti
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Yine de eşiniz iyi tavır almış şuan. Eminim çoğu erkek annesine de hak verirdi
(771 puan) tarafından
O da onlardandi zaten ta ki kendi kulaklariyla duyana kadar bana inanmiyordu
0 oy
(959 puan) tarafından
Kıskanç haset kadın madem kıskanacaktı ne diye evlendirdi oğlunu hiç sevmediğim insan tipi valla gidin kirada yaşayın başka apartmana taşının ama kafan rahat olsun canım
(771 puan) tarafından
Ogullari kicuna guvenemiyo 5yildir evliyiz hicbir birikim yok paralar nereye gidiyo belli degil cocuk biraz buyusunde bakacam caresine degismezse herkes kendi yoluna napayim
(959 puan) tarafından
Bence kendin çaliş ayaklarının üzerinde dur belkide kazandığı parayıda biriktirsin diye anasına veriyordur hiç bilemezsin yaparmı yapar
0 oy
(660 puan) tarafından
Eşin karşı çıktıysa ne güzel valla.. benimkide gelsin istediği zaman nolcak diyo hiç sevmiyorum hiç haz etmiyorum Rabbim yardımcımız olsun 
(771 puan) tarafından
Vallahi sorma suratlarini gormeye tahammulum yok ama biraz daha sıkıcam disimi
0 oy
(2,534 puan) tarafından
Ben patlasam kendimi daha ağır cümleler kurardım bnmkininde gözünde ev oğlunun evi ben dış kapının dış mandali :) 
(771 puan) tarafından
Benimdr içimden neler demek gecto de iste cok agir kacacakti:)
0 oy
(6,372 puan) tarafından
Valla iyi yapmışsın canım, eşin de denk gelmiş. İçinde ne var ne yok söylemişsin. Ama biriktirme içinde hep söyle, saygıdan susmayı eziklik sananlara hep cevap vermek lazım 
(771 puan) tarafından
Onceden susuyodum hep esime soyluyodum o konusuyodu baktim daha cok tepeme cikiyolar artik ben veriyorum cevaplarini adimiz kotu geline cikti:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 596 göst.
0 oy
9 cevap 267 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 591 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ozgegear (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 885 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu