0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Eşim bulaşık makinası almıyor çok gereksiz diyor 2_3 kişini bulaşığını yıkayamıyor musun diyor yıkayamıyorsan oda senin sorunun tembelliğin diyor

59 Cevaplar

+10 oy
(4,463 puan) tarafından
Birşey demeyeceğim, birşey demeyeceğim, birşey demeyeceğim...
(734 puan) tarafından
Acaba trol mu bu sence canım en kötğ cogu insanlarda var
(1,554 puan) tarafından
Demesende biz anladik icinden gecenleri :D
tarafından
Trol değil bnce benim eşim de öyle 2 kişiyiz ne bulaşık çıkıyor sanki diyor
(4,463 puan) tarafından
Ben söylemem sen anla balım :D
-Reklam-
+1 oy
(7,636 puan) tarafından
Sene 2024 eşin seksenlerde kalmış olmalı.
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Valla çok gerekli şu an çalışıo
(221 puan) tarafından
Tabikide gerekli ama anlatamıyorum
(5,367 puan) tarafından
Erkeklere herşey gereksiz
0 oy
tarafından
Esin yikasin ozman almak gereksizse
(221 puan) tarafından
Sen ne işe yarıyorsun diyor
(10,099 puan) tarafından
Esin ne ise yariyomus
(6,185 puan) tarafından
Kusura bakma eşin terbiyesiz biraz, sen ne işe yarıyorsun ne demek? Seni eşi olarak mı seçmiş hizmetçi olarak mı almış evine!
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Makine var ama şuan kullanamıyorum çokta lazım değilmiş bizde 3 kişiyiz 
(221 puan) tarafından
Benim evim çok büyük sobalı sobayı oturma odasına kurduğumuz için yaktığım zaman sadece oturma odası ısınıyor diğer odalar buz gibi oluyor ben mutfağa gittiğim zaman çocuklarda geliyor hasta oluyorlar en çokta onlar için istiyorum zaten
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Olur mu öyle şey bizde 3 kişiyiz bugün yarın doldurup calistiryom hemen 
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Halt etmiş bence çok gerekli birsey o zmn bi zahmet kendisi yıkasın  bulaşıkları bende de yok ama benim gerçekten koycak yerim yok olsa hemen alırım  aldırırım  
(221 puan) tarafından
Benim var ama almıyor malesef
(1,181 puan) tarafından
Bir zahmet  almıyorsa  kendi yıkasın
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Yani benim yok yani kiradaym adamlar bulaşık makinesi yeri koymamışlar 2 kişiyiz kizla 3 pek zorlanıyorum Alıştım heralde ;)
0 oy
(301 puan) tarafından
Bulaşığı ona bırak anlasın

Bence gerekli şuan bendede yok ama rahatlık benim bebe suyu görsün ağlıyo en azından öyle olucağına bebemle oynarım atarım makinaya süzülmesini bekle yağlı olunca yağlıları iyice temizle hele misafir de gelince abow diyorum eşim doğulu bi geldiler mi yığınla bulaşık yıkıyorum sürekli
(221 puan) tarafından
Çok zor oluyor Allah yardımcımız olsun
0 oy
(610 puan) tarafından
İster bir kişi ister bir ordu olsun bulaşık makinesi şart eğer bir imkanım olsaydı tüm dünyaya ücretsiz bulaşık Makinesi dağıtırdım. Biz annelerin en büyük sıkıntısı bulaşık yıkamak. Ben hamileyken doğuma kadar elle yıkadım ve kalabalık aile sen düşün kaynanam asla kullandırtmazdi temiz yikamiyor bahanesiyle , sonra korona çıktı sebep oldu artık elle sadece tencere yıkıyorum onun dışında bir bardağa bile su calkalamiyorum valla. 
(221 puan) tarafından
Aldıramıyorum valla
(610 puan) tarafından
Allah hidayet etsin inşallah alıp sürpriz yapar sana
(221 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Hayatımdaki en büyük pismanligim almamak bende aynı kafadaydim ama 1.5 sene önce mutfak yaptırınca aldım direk elim ayağım oldu eşim sırf bana aldı dualarıyla adam cennetlik olabilir aklıma geldikçe aldı diye dua ediyorum plastik leğen bile yıkamak çok zor geliyor artık elimde delimisin kız en onemliler bence çamaşır bulaşık 
(221 puan) tarafından
Evet ama anlatamıyorum
0 oy
(2,433 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi çok gerekli birşey ama benim eşim böyle dese inadına 2 tane alırdım ödeyeemiyosan oda senin tembelliğin derdim 
(221 puan) tarafından
Nasıl alacan o almazsa kız
0 oy
tarafından
3 tane ev değiştirdik hepsinde makine var vardı ama hicbirini çalıştırmadim çalışıyordu hepsi ha ama ben calistirmadim bilmem ki bana hep gereksiz geliyor zaten 3 kişiyiz fazla bulasigimiz olmuyor ama doğum günü evlilik yıldönümü misafirlerimiz gelir fazla olursada çalıştırıyorum elimde kopuş kopuş yıkamayı seviyorum iki buçuk senedir evliyiz bı kaşık dahi eşime yikatmadim sevmem ben erkeyin kendine özel kadının kendine özel isleri var benim fikrim
tarafından
Bencede senin fikrin yarın Allah korusun hastalık bişey olsa eşin ne yapacak bırak yapsın
tarafından
Hastalaniyorum bende cnm ama öyle ağır hastalık ömrümün sonu diyil ya qrib falanda olsam kalkıp yemeyimi yaparım işimi görür öyle yatarım bazi kadınlar azcik hasta olunca öyle halden hale giriyor ki sanki ömrünün son günlərini yaşıyorlar sırf erkekleri mutfağa soksunlar ilgi görsünler diye ben sevmiyorum ya hastaysam bile yatmam yatınca noluyorki onu anlamıyorum hep)))
tarafından
Ay yok vallahi bazıları dediğin sen ağır atlatmazsn ama ben mesela ölü gibi gezerim ister istemez zaten hastalık seni bitkin düşürür valla kocam buna rağmen bana yardım etmezse ben hiç kendimi yıpratmam
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bulaşık makinesi bizden bile iyi yıkıyor. Bizde 3 kişilik bi aileyiz ama her gün çalışıyor. Eşiniz çok biliyorsa kendi yıkasın. Bulaşık makinesi mis mis. Benimkinin markası da iyi değil ama çok memnunum 
0 oy
(401 puan) tarafından
Kendi yikamiyor ya anca konuşmayı bilirler zaten kirada oturdum bulaşık makinesi yoktu dolabın birini iptal ettirip bulaşık makinesi koydurdum şimdi kendi evimdeyim buraya ilk isim bulaşık makinesi seçmek oldu  benim elim ayağım resmen 
0 oy
(690 puan) tarafından
Bazıları bulaşıkları resmen yıkayıp sonra birde makinaya atıyor. O şekilde yaparsan tabi ki gereksiz. Diğer türlü çok gerekli bence:)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Şu devirde bulaşık makinesi olmayan ev yok nerdeyse nasıl gereksiz diyo canım ya 
0 oy
tarafından
Yok artık ozaman o yikasin 
0 oy
(3,714 puan) tarafından
En gerekliler arasında bence
0 oy
(452 puan) tarafından
2 kisiyiz 2 günde makina doluyor gerekli tabiki

İlgili bir soru bulunamadı

381,794 soru

11,430,112 cevap